2024 ikiz gebelik

Bu tarihlerde doğum yapacak bir arkadaşımız vardı ne oldu doğum yaptın mı ? Nasıl geçti 35 haftada doğum yapacaktı yanlış hatırlamıyorsam.

30. Haftadayım ben de planlı bir tarihimiz yok henüz. En az 4 hafta daha tutayım istiyor doktorum.
Doğru bi 4 hafta daha sabretseler daha iyi olur ikizler için 34 hafta normaldir diyorlar. Ama az kalmış bende 27+2 bi üç hafta var aramızda . Benim doktorum hedef 36 dedi ama 29 ve 32 haftalarda ciğer geliştirici iğne yapacağız her ihtimale karşı dedi bakalım inşallah hedeflediğimiz tarihe ulaşırız. Sizinkilerde en doğru zamanda sağlıkla gelsinler

Umarım hepimiz sağlıkla doğururuz kuvöze de gerek kalmaz
Ben de 28. Haftada vuruldum ciğer geliştirici. Rahim ağzım 22mm olduğu için. O zamandan beri de evde yatış verdi doktor yatıyorum.

Umarım hepimiz sağlıkla doğururuz kuvöze de gerek kalmaz
Ben de 28. Haftada vuruldum ciğer geliştirici. Rahim ağzım 22mm olduğu için. O zamandan beri de evde yatış verdi doktor yatıyorum.
Benimde iki hafta sonra randevum var o zaman yaparız iğneyi bakalım inşallah kısalma olmamıştır en son baktığında normaldir dedi ama ikizlerde belli olmuyor Berna kısalabilir benimde ara ara lekelerim oluyor. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz canm ben öğrendiğimden beri yatıyorum arada bi evin içinde kalkıp oturuyorum bir yere gidince de arabayla gidip geliyorum yürüyüş yasak beş dakikalık mesafeye arabayla gitmek zorunda kaldım ondan çok ağır hissediyorum bacaklarım kalça kemiklerim afedersiniz vajina kemiği çok ağrıyor özellikle kalkınca hareket edince . Şeninde öyle mi haftan benden daha önde daha tecrübelisin sancıların oluyor mu ağrıların

Ben hareketli bir gebelik geçiriyordum kısalmaya kadar. Şimdi soluma yatmaktan sol kalçam ağrıyor biraz. Aşağıya doğru tepiklemezlerse, vajina tarafında bir sancım olmadı hiç. Genel olarak ağrısız sancısız lekesiz rahat bir gebelik geçiriyordum yani kısalmaya kadar ama yatmak yarıyor. Uzamadı, daha kısalmadı da şükür

Çok şükür maşallah diyelim inşallah ağrıda olmaz çok zor çünkü ben en başından beri yattığım için çok ağrım var . Sende dikkat et canm inşallah bu sorunların hiç birini yaşamazsın

Uzun süre yatmak çok zor cidden. Hepimize sabır diliyorum ben 3-4 haftada yoruldum seni düşünemiyorum. Sağsalim kolaylıkla geçsin diye umalım kalan vaktimiz

Uzun süre yatmak çok zor cidden. Hepimize sabır diliyorum ben 3-4 haftada yoruldum seni düşünemiyorum. Sağsalim kolaylıkla geçsin diye umalım kalan vaktimiz
Öyle canm ama çoğu gitti azı kaldı biraz daha sıkacağız dişimizi yeter ki bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alalım

Kızlar nasılsınız. Benim kahverengi lekenme oldu bugün öğleden beri devam ediyor. Sabah doktorum a gidicem. Bişey yoktur inşallah serklaj dikişinden enfeksiyon falan olurum diye endişeleniyorum.

Kızlar nasılsınız. Benim kahverengi lekenme oldu bugün öğleden beri devam ediyor. Sabah doktorum a gidicem. Bişey yoktur inşallah serklaj dikişinden enfeksiyon falan olurum diye endişeleniyorum.
Çok geçmiş olsun canm benden tavsiye ihmal etme kahve keke olunca korkulacak bir şey yok diyorlar kulak arkası yapıyorlar üstünde dur canm .

Ben şuan hiç iyi değilim iki kere öyle fazla bir kahve lekeleme mi desek kanama mı desek ama fazlaydı ve her ikisinde de birer hafta sürdü kaç gün arayla tekrar oluyordu üç gündür sancım oluyordu bütün gün devam etti dün yoktu ama karnımda çok sertleşme vardı. Bugün birden adet kanaması gibi kanamam oldu onla birlikte sancım çıktı yatışım yapıldı şuan nts deyim 37 den 25 inmişti rahim ağzı uzunluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…