2024 ikiz gebelik

Canım ne yaptın doktora gittin mi?

Kızlar serklajın 10.gün kontrolüm vardı. 35 mm olmuş rahim uzunluğu 24 dü dikiş atıldığında. Çok şükür herşey yolumdaymış. 10 gün daha dikkat dedi. yavaş yavaş kendimi yormadan yemeğimi yapabilrmişim sürekli yatma dedi doktorum. Bel destekli hamile korsesini takmamı önermedi. Almıştım geri iade edicem artık.

Canım ne yaptın doktora gittin mi?
Evet canm gittim çok şükür bir açılma yada kanama alanı görünmedi şuan leke olarak devam ediyor bugün sancılarımda azaldı çok şükür , ağrı sancı olur dedi bol bol su iç ve dinlen dedi iki haftada bir gel ve kanama çoğaldıysa bekleme direk acile gel dedi . Kendi doktorumda yurtdışında şuan oda dedi kanaman çoğalsa doğum hastanesi aciline git ben gelince yine muayene ederim.

Ay çok şükür canm gözün aydın kendini yorma şuan rahim uzunluğun çok iyi . Bende almayı düşünüyordum ama doktoruma sorup öyle almayı düşünüyordum

Ay çok şükür canm gözün aydın kendini yorma şuan rahim uzunluğun çok iyi . Bende almayı düşünüyordum ama doktoruma sorup öyle almayı düşünüyordum
Sağol canım. Benim doktor pek sıcak bakmıyor böyle şeylere. Belki seninki kullandırır.

Ben yaptıracaktım aslında ama sonra iş bir anda riskli gebeliğe dönünce doktorum boşver dedi. Yaptırmadık o yüzden.
Ay ben yaptırdım bugün bi sıkıntı olmaz inşallah korktum bide doktorum 20. Haftadan sonra yaptırabilirsin demişti 22 de yaptırmış oldum. Kolumda ağrı yaptı biraz oda olabilirmiş.

Ay ben yaptırdım bugün bi sıkıntı olmaz inşallah korktum bide doktorum 20. Haftadan sonra yaptırabilirsin demişti 22 de yaptırmış oldum. Kolumda ağrı yaptı biraz oda olabilirmiş.
Bir sakıncası olmaz merak etme bizim önceliğimiz olmaktan çıktı. Zorunlu da olmadığı için boşver dedi doktorum.

Bebek arabası alan varmı yada hangi modeli almayı düşünüyorsunuz. Bi arabaya karar veremedik aldık geri yolladık falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…