2024 ikiz gebelik

Bi bakayım da bende ona göre alcam..Amin inşallah canım sağlıkla dogsunlarda bizler elimizden geldiğince onlar için en iyisini yapmaya çalışcaz

Aynen bende ağrılar çoğaldı ve çok kötü ağrıyor Allah yardımcımız olsun ev isleri bile yapanlyorum artık
Bende de Bel ağrısı başladı 1 haftadır. Bide gece bacaklarıma kramp giriyor. İlaçta kullanıyorum ama uykumdan uyandırıyor. Göğüs büyüdüğü için yatakta dönmek bile zorluyor şimdiden son aylarda napcaz hiç bilmiyorum

Ya maşallah Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin size bağışlasın

Kızlar göğüs altıma mideme dayanıyor bazen bebisler sizlerde de oluyor mu o. Bebekler yukarıda olunca azcık yemek yesem sisiyorum nefes almakta zorlanıyorum. Bide gece ne tarafa yatsam sabah kızlarım orda toplanıyor karnımın şekli değişiyor ni tarafı sisiyor

Aynen bende ağrılar çoğaldı ve çok kötü ağrıyor Allah yardımcımız olsun ev isleri bile yapanlyorum artık
Bende hamileliğimden beri yapmıyorum iş riskli diye kalkmadım eşim sağolsun yapıyor bekar görümcem var oda yanımda yardım ediyor zaten ilk aylarda anneme taşımdım şimdi hiç yapamıyorum. Ev işleriyle kendinizi yormayın düşünmeyin onları kendi rahatınıza bakın

Bende alt üst düşünüyorum bide biri alt üst ama birbirine dönük tavsiye etti. Oda aklıma yattı gibi şuan ne ucuz ki canım malesef hersey ateş pahası. Evlatlarımız için değer herseye
Alt üst daha mı iyi diyorsunuz bende şuana kadar hep yan yana olana baktım ama birbirinden ayrılabilen yapışabilen ikiz arabalarından yapıştırmak için aparatları var . Alt üst sevemedim pek sanki daha küçük geliyor bana bende uzun ömürlük olsun istiyorum

Bende bacaklarda çok ağrı var kalça kemiklerim ağrıyor gece kendimi çevirince yada kalkıp oturana kadar canım çıkıyor. Yan yattığım için omzum altımda kalıyor oda ağrıyor uyuşuyor . Bel ağrısıda kötü bide kalça kemikleri böyle bir ağrı yok ya . Dediğin gibi son aylarda ne yapacağız hiç bilmiyorum daha 6. ayın başındayız

Ben de azcık yemek yiyebiliyorum aynı sebeplerden nasıl kilo alıyorum bilmem

Benimde öyle kızım yularda sanki göğüs kafesimin altında . sabahları bende de öyle oluyor bide ben iğne kullanıyorum sanki inadıma yapıyorlar hangi tarafa iğne vuracaksam oraya toplanıyorlar. Ben bir tane beneğimi aşağıda hissediyorum hareketleri aşağıda normal mi o beni korkutuyor biraz

Benim son kontrolde yan yana pozisyona geçmişlerdi. Birinin kafası aşağıda ayakları yukarıda, diğerinin de kafası yukarıda ayakları aşağıda. Bi tarafım üstten çok oynuyo tepikleniyo, bir tarafım alttan. Alttan olan insanı bi rahatsız ediyo ama

Pozisyonu sorun etmiyorlar çünkü doğuma kadar çok değiştirirler daha

İkili dönüştğren aparatlılar çok ağır oluyor anne için kullanımı zor

Ben hiç kullanmadım ama birkaç kişi öyle tavsiye etti. Yan yana planlarda zorlanırsın diyorlar. Sokakta gezerken kapıdan geçerken bile zor olacak denildiği için bende alt üst düşünüyorum ama bakalım

Bisey olmaz sürekli yer değiştiriyorlar zaten. Aklın takılmasın böyle şeylere canım. Keyfini çıkar. Ters bi durum olsa doktorlarımız bize söyler zaten. Bebişler iyi

Allah yardımcımız olsun inşAllah. Birde tansiyonunuz düşüyormu bende bu gün çok fazla düşdü çok kötü başımda ağrı vardı 94/49 olmustu tansiyonum . Tansiyon düşməsinin bebeğe zararı varmı ? . Hemen tuzlu ayran , şerbet tapıb içdim azcık geçdi başımın ağrısı. Ama yinede insan endiseleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…