2024 ikiz gebelik

Bende çok sabırsızdım çok iyi anlıyorum seni ama ben anca cinsiyeti öğrenene kadar tutabildim kendimi

Merhaba 31+3 teyiz. Peki ya siz
Birsey sorucaktım . Ben 29 haftalığımda amma sabahlar ağrılarım oluyo regl ağrısı gibi . Bu normalmi ? Sizdede oluyomuydu ? Birde geçmeyen boğaz ağrım var aslında çox ağrımıyo yutkuna biliyorum ama şişmiş geçmiyor enfeksiyon ola bilirmi ? Bebeğime zarar verirmi sizce?

Merhaba ikiz anneleri günaydın herkese öncelikle. Bende ikizlere hamileyim. Aklımdaki konuyu araştırırken bu konuşmayı buldum da bebek arabası Beşik vs. Alan olduysa ne aldınız acaba. Kararsızım hepsinde. Çevremde de ikiz anne hiç yok sorabilecek kimse yok malesef

Bende 22 haftalık oldum ama benimde ağrılarım oluyor karnımın iç kısmında kemiklerim bile sızlıyor afedersiniz özel bölge kemiği bile ağrıyor sızlıyor sağ sol çeviremiyorum çoğu zaman çevirince ağlıyorum artık ağrıdan , ama daha önce karın ağrısını sormuştum doktoruma rahim büyüyor ağrı olacak demişti normal karşıladı bayadır kendi doktorumun yanına gitmiyorum, gittiğimde bu ağrılarımı da sorarım sizde doktorunuzla görüşünüz bence

Ya tebrik ederim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi. Ben halen iki zıbın iki prematüre hastane çıkışı ve iki ana kucağı dışında bir şey almadım 22 haftalık oldum. Ama liste yaptım burda bir arkadaşta yardımcı oldu kendi listemi oluşturdum ama tabi eksiklerim listeyi tamamlayıp planlayacam ne zaman neyi alırım diye öyle en azından biraz daha zaman geçmiş olur. Ben acele etmek istemiyorum alışveriş için korkuyorum. Sizde liste yapabilirsiniz

Ahh minikomm bütün hazırlıklarını bitirmiş ben varım ya unuttun mu yoksaaa

Bebek arabası ben de bakamadım. Kalitesinden ötürü cybex istedim ama çok sıkışık gibi. Abc marka çok ferah duruyo, en uygun seçenek de prego gibi

Amin inşallah yavrularımız vaktinde sağlıkla gelsinler inşallah. Bizde 21 haftalık olduk . Bende henüz zıbın dışında bişey almadım ama artık bu hafta basliycam almaya.sizin tek yumurta mı çift yumurta mı. Bizimki tek yumurta kızlarım gelecek inşallah

Benim çift yumurta ikizi kız ve erkek cinsiyet. Tek yumurta ikizi çok heyecanlı değişik değil mi iki tane aynı bebek düşüncesi bile insanın kalbini kıpır kıpır ediyor

Ne güzel sizinde ayni anda hem kız hem erkek annesi yaptılar evet farklı heyecanı var. Biz zaten supriz şekilde öğrendik. 3 aylık kontrolde cinsiyet öğrenmeye gidene kadar tek biliyorduk biz. Kontrolde öğrendik ikiz olduklarını. Sonra çift yumurta ikizi ve bi kız bi erkek gibi duruyo denildi. 17,18 haftada tek yumurta olduğunu öğrendik. Herseyi son anda gösterdi bizim prensesler. Dediğin gibi şimdi onların aynı olma düşüncesi bizi heyecanlandırıyor
Benim çift yumurta ikizi kız ve erkek cinsiyet. Tek yumurta ikizi çok heyecanlı değişik değil mi iki tane aynı bebek düşüncesi bile insanın kalbini kıpır kıpır ediyor

Aaa canım şimdi gördüm seni ya. Sen açmışsın konuyu galiba yeni okudum eski mesajları. Ben ortadan daldım konuya bitirmissin sen galiba hazırlıkları. Bebek arabasını nasip aldın bide Beşik. Acil fikir
Ahh minikomm bütün hazırlıklarını bitirmiş ben varım ya unuttun mu yoksaaa

Maşallah evet çok heyecanlı olmalı

Evet yazdığınız için teşekkürler bendede öyle oluyor yeni geldim doktordan bu ağrılar normal dedi çox şükür

Evet yazdığınız için teşekkürler bendede öyle oluyor yeni geldim doktordan bu ağrılar normal dedi çox şükür
Çok şükür normal olsunda biz güçlü ikiz anneleriyiz bir sıkıntı olmasında diğer şekilde ağrıları idare ederiz . Ama diyorlar bebek büyüdü mü ağrı oluyor

Ben de tek yumurta kız ikizlere gebeyim 25+4 teyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…