2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende bugün transfer oldum Progestan iğne gerçekten çok zor hala kalçam ağrıyor önümüzdeki süreçte beslenme konusunda bişeyler söylermisiniz mutlaka yenmeli yada yenmemeli diye
Sizi korkutmak istemem ama ben bu ğrogestan iğne yüzünden 8 haftalık hamileyken kalçamda oluşan çoklu apse sebebiyle ameliyat oldum. Şu an gittiğim merkez bu iğneyi kullanmıyor artık. Fitil kullandırtıyor ve kandaki progestan seviyesi düşükse takviye olarak göbekten yapılan progestan iğne kullanıyorlar.

9 hafta boyunca işkence çektim resmen. Herkeste olacak diye bir şey yok ama dikkat edin siz de

Kızlar bende temmuz Ağustos gibi başlayacam ama fiyatlar biraz pahalı birde ilaç listesi lazım bana şimdiden ayarlayım koyayım diyorum sonra tek kalemde çok tutuyor ne bileyim aile hekimine yazdiracaklarimi yazdiririm. Hangi ilaçları kullanıyorsunuz. Ben önceden denedim ama baya oldu

Sizi korkutmak istemem ama ben bu ğrogestan iğne yüzünden 8 haftalık hamileyken kalçamda oluşan çoklu apse sebebiyle ameliyat oldum. Şu an gittiğim merkez bu iğneyi kullanmıyor artık. Fitil kullandırtıyor ve kandaki progestan seviyesi düşükse takviye olarak göbekten yapılan progestan iğne kullanıyorlar.

9 hafta boyunca işkence çektim resmen. Herkeste olacak diye bir şey yok ama dikkat edin siz de
Umarım aynı şey olmaz acaba iğnenin yerine masaj yapmak mantıklımı

Merhaba benim de 9 haziranda transferim yapıldı 19haziran test günüm inşallah herkes pozitifi görür Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip eder 🙏🏻 transferden sonra regl ağrılarına benzer ağrılar gören oldu mu
Hayırlı olsun. 🥰 Benim ara ara kasık batmalarım oldu. 2 gündür de ara ara rahim kasılması gibi ağrı oluyor 🤷🏼‍♀️ bilinmezlik içinde kaybolmuş gibiyiz 😀 Allahım sonumuzu hayır eylesin inşallah sağlıkla evlatlarımıza kavuşalım 🙏

Haziran ayı astrolojik olarak güzel bir aymış. Özellikle ikizler burcunda olduğu için ikiz gebelik ihtimali artiyormus.Bu aradı transferimin 8.gunu idrarim koyu renk geliyor ilaçların etkisi desem uzun süredir kullanıyorum. Susuzluk desem su içtiğim halde neden olabilir sizce?
Bende de durum aynı. Hava sıcaklığı sebebiyle susuz kaldığımı düşündüm daha su içmeye özen gösteriyorum. Kan ya da idrar Testi yaptınız mı? 😇🙏

Bende de durum aynı. Hava sıcaklığı sebebiyle susuz kaldığımı düşündüm daha su içmeye özen gösteriyorum. Kan ya da idrar Testi yaptınız mı? 😇🙏
Cuma günü kan vereceğim. Aslında ne olduğu bellidir de cumaya şartladim kendimi.Dediginiz gibi hava sıcaklığından idrar koyu kıvamlı geliyor olabilir.Hayirlisi bakalım inşallah her şey yolundadır:)

Kızlar günaydın
Dün test günümdü, 104.4 ile hamililek haberini aldim💜💜
Rabbim bu uğurda caba harcayan her kadının emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin inşallah 🥰🤲
G Gizemm3606
Aminnnn insallah kuzum hayirli ugurlu olsun saglikla ilerlesin :) ekstra bisi yaptin mi bizlerede fikir olsun

Hayırlı olsun. 🥰 Benim ara ara kasık batmalarım oldu. 2 gündür de ara ara rahim kasılması gibi ağrı oluyor 🤷🏼‍♀️ bilinmezlik içinde kaybolmuş gibiyiz 😀 Allahım sonumuzu hayır eylesin inşallah sağlıkla evlatlarımıza kavuşalım 🙏
amin inşallahhhhhhh :)

Kızlar günaydın
Dün test günümdü, 104.4 ile hamililek haberini aldim💜💜
Rabbim bu uğurda caba harcayan her kadının emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin inşallah 🥰🤲
G Gizemm3606
ççççok güzel haberler ya inşallah bizlerde alırız böyle güzel haberlerrrr :) inşallahhhh hayırlıı olsun:)

Kızlar bende temmuz Ağustos gibi başlayacam ama fiyatlar biraz pahalı birde ilaç listesi lazım bana şimdiden ayarlayım koyayım diyorum sonra tek kalemde çok tutuyor ne bileyim aile hekimine yazdiracaklarimi yazdiririm. Hangi ilaçları kullanıyorsunuz. Ben önceden denedim ama baya oldu
Transfer aşaması mı yoksa yumurta toplatma mı? Hangi aşamaya başlıycaksın?

X