2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ay evet ya benimde 15. Haftada bir anda kesildi normalde hapsururken falan cok yogun kasilma hissediyordum bebegin oldugu tarafta ama suan bisi yok anlamadim ki bir anda kesilebiliyormus sanırım öyle diyorlar

Nasıl hissedildiğini bilmiyorum ama son zamanlar bebeğin olduğu tarafta bi kıpırtı hissediyorum. Tarif edemiyorum nasıl olduğunuda
Yaaa doğrudur bir yerde okumuştum bebeğin ilk hareketleri kelebek kıpırtısı gibi hissedilir diyordu en erken 17-18 haftada başlar ama bağırsak hareketleriyle karıştırılır diyordu

İnsan sabırsızlanıyor yaa hissetmek için
Aynen şuan hamile olduğumun farkında bile değilim böyle hissetmeye başlasam rahatlıcam. Çok şükür bende bulantı falan hiçbir hamilelik belirtisi yaşamadım. O yüzden de çok hissedemiyorum bazen hamile olduğumu unutuyorum

Yaaa doğrudur bir yerde okumuştum bebeğin ilk hareketleri kelebek kıpırtısı gibi hissedilir diyordu en erken 17-18 haftada başlar ama bağırsak hareketleriyle karıştırılır diyordu
Aynen öyle oluyor bende de ama 15 haftadayım. Geçen hafta cinsiyeti öğrendik. %99 erkek dendi ama çarşamba yine randevumuz var o zaman kesinlesir galiba. Annemde erkek daha erken hareketleniyor dedi. İnşallah bebişin hareketleridir

Kızlar selam , 17 haftaya yaklastık, bugun dr a gittim , daha önce bana 12. Haftada oksaparı kes demişti. Sadece ecopirin 32. Haftaya kadar devam demişti, bugun hemsirenin verdiği ilac listesinde oksapar da yazıyor , muhtemelen yanlıslık oldu diye düşünüyorum. Oksapar iğneyi bu haftalar da hala kullanan var mı aranızda

Ecopirin e niye devam dediler kan pıhtılasması mı vardı. Genelde hep duyduğum eğer pıhtılasma varsa ilac ve iğne kullanılıyor. Ama pıhtılasmanında çeşitleri varmış ona göre ayarlıyorlarmıs. Kes dedilerse yanlıslıkla yazmıs olabilirler.

Kan pıhtılaşması da yok canım, evet kes demişti, şimdi yanlıslıkla yazdı sanıırm, zaten ecopirin kullanıyorum, iğneye tekrar baslamayı hiç istemem

Ben 32. Haftaya kadar kullanicam oksapar 6000 ve coraspirin bu ikisini kullaniyorum

Kan pıhtılaşması da yok canım, evet kes demişti, şimdi yanlıslıkla yazdı sanıırm, zaten ecopirin kullanıyorum, iğneye tekrar baslamayı hiç istemem
Ben hamileliğim boyunca oksapar kullanıcam canım. Başlarda coraspin de kullanıyordum ek olarak ama 8. Haftada kanamam olunca coraspini bırakmıştım. Ben de kan pıhtılaşması var o nedenle kullanıyorum

Ben hamileliğim boyunca oksapar kullanıcam canım. Başlarda coraspin de kullanıyordum ek olarak ama 8. Haftada kanamam olunca coraspini bırakmıştım. Ben de kan pıhtılaşması var o nedenle kullanıyorum
Şifa olsun kuzum , ben hocayı aradım simde yanlıslıkla yazmıslar , sadece ecopirine devam et dedi

Kan pıhtılasması mı var canım , Allah kolaylık versin oksapar cok zorladı beni ya , aradım hocayı yanlıs yazmıslar
Valla bununla ilgili cok konusmadim acikcasi doktorla kesin olarak var veya yok diyemiyorum simdi ama 32. Haftaya kadar kesme dedigine gore vardir bi bildigi evet oksapar benide gercekten zorluyor bide progestan kalcadan olan artik zorlamaya baslamisti onu kestik 12. Haftada fitilede hala devam ediyorum fitilde rahatsiz ediyor bebis icin katlanicaz artik :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…