2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar dün gece ayaktayken bir anda akıntı hissettim lavaboya gittim acik pembe kanama
Sonrasında da su ana kadar devam etti çok çok az olacak sekilde
Rengi kahverengiye döndü şu anda
akşam hemşireyi aradım iğnelerimi ikiye cikartti
5+2 yim dün keselerini görmüştüm
Ne olacak bilmiyorum çok korkuyorum dua eder misiniz 😔👶🏻👶🏻
canım endişe etme kese gördüğünüz için olmuş olabilir alttan baktılar galiba koyu renkse korkma inşallah🤲

Son düzenleme:
Kızlar dün gece ayaktayken bir anda akıntı hissettim lavaboya gittim acik pembe kanama
Sonrasında da su ana kadar devam etti çok çok az olacak sekilde
Rengi kahverengiye döndü şu anda
akşam hemşireyi aradım iğnelerimi ikiye cikartti
5+2 yim dün keselerini görmüştüm
Ne olacak bilmiyorum çok korkuyorum dua eder misiniz 😔🤲👶🏻👶🏻
Alttan muayene mi olmuştunuz?

Arkadaşlar herkese merhaba, herkesin güzel sonuçlar almasını dilerim. Rahim inceliği, küretaj ve işlemlere bağlı rahim hasarı yaşayıp, sorunu çözüp hamile kalabilenler varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
Csnim benim var ilk transferim bu yuzden negatif geldi doktorum ikinciyi olmadan tedavi yapacak

Arkadaşlar herkese merhaba, herkesin güzel sonuçlar almasını dilerim. Rahim inceliği, küretaj ve işlemlere bağlı rahim hasarı yaşayıp, sorunu çözüp hamile kalabilenler varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
Canım ben doğuştan yarım rahimliyim. 2 kez düşük yaptım. Düşüğe bağlı yapışıklık yaşadım. 2 kez histereskopi oldum. Rahim kalınlığım 7mm üzerine çıkamadı. Bu şekilde transfer oldum şuan 5+4 hamileyim. Henüz keseyi falan görmedim. İnş sağlıkla devam eder

Canim benimde doktor dusukten sonra tutmamasini ona bagladi bana da hitereskopi yapacaklar zor mu ya😑
Canım ben doğuştan yarım rahimliyim. 2 kez düşük yaptım. Düşüğe bağlı yapışıklık yaşadım. 2 kez histereskopi oldum. Rahim kalınlığım 7mm üzerine çıkamadı. Bu şekilde transfer oldum şuan 5+4 hamileyim. Henüz keseyi falan görmedim. İnş sağlıkla devam eder

X