2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar ya kücük yeğenim var üstüme falan zıplayacak gibi oluyor kendimi sakınıyorum. Ani hareket falan oluyor. Riskli mi sizce bir anda kendimi boş hissedip ani hareket yapabiliyorum
Ay öyle bir yeğen bende de var bana yaklaşınca tutun şunu diyorum

Kızlar ya kücük yeğenim var üstüme falan zıplayacak gibi oluyor kendimi sakınıyorum. Ani hareket falan oluyor. Riskli mi sizce bir anda kendimi boş hissedip ani hareket yapabiliyorum
Benim 3 yaş kız var her an kucağımda, dün düşecek gibi oldu birden atıldım valla sol kasığımdan bir şey kopmuş gibi oldu. Bugün tekrar kan vereyim dedim ama tuttum kendimi. Baska bir şeyden kaynaklansa da şimdi ben bu olaya yoracagim olumsuz sonucu. O yüzden hiç risk almayin bence

Kızlar sağlıklı bir gebelik her türlü tutunur. Kasisten çarpmadan vs bir şey olmaz bebeğe. İnsanlar bilmeden neler yaşıyor. İlerleyen zamanlarda rüsklidir böyle şeyler erken doğumu tetikleyebilir. O kadar kontrollü olmayın. Ben hergün temizlik de yaptım, eğildim kalktım 5 saat yolculuk yaptım yüzdüm.. korkmayın sağlıklı bir embriyo her türlü tutunur

Ya bir de benim adet olacakmışım gibi acayip sancım var. Bugün transferin 7.gunu. ilkinde böyle olmamıştı. Korkuyorum biraz.

Bizimkide karnıma bastırdı biraz birde tekme atar gibi yaptı erkek cocuğı birde rahat durmuyor. Hani nasıl anlatsam kötü birşey olacak gibi içinde birşey olur ya korku heyecan tuhaf birşey icinden birşey kopuyor gibi öyle oluyor. Bazen uykunda da oluyor

Haklısın canımda o kadar zorluk cekince korkuyor insan birde tutmayınca acaba şunu yapmasaydım acaba evden cıkmasaydım diyip kendimi suclamak istemiyorum aslında. İçimde heyecanla karışık korku var aslında

Haklısın canımda o kadar zorluk cekince korkuyor insan birde tutmayınca acaba şunu yapmasaydım acaba evden cıkmasaydım diyip kendimi suclamak istemiyorum aslında. İçimde heyecanla karışık korku var aslında
Çok haklısın ama en önemlisi kendimizi strese sokmamak

Baska hastanede yaptırdığım sonucum da 9.8 geldi
Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm . Bu şekilde kimyasal gebelik olması şaşırdım ben sırayla paylaştığın değerler ikişer gün arayla mi yaptirmistin testleri. Çünkü sonuçlar aslında iki gün arayla baktığın güzel sonuclar

Ay Allah korusun, kötü bir şey olmasın inşallah. Sağlıkla kucağımıza alalım

Evet Şişli Memorial daydim ben de.
Doktorum ilaclara devam edelim , 2 gün sonra yeniden bakip konuşalım dedi.
Her sey nasip kısmet
Allah razi olsun sagolun ❤

Sagol canim , evet 2 gün arayla yaptirmistim , daha önce 2 kez daha kimyasal gecirmistim ama degerlerim 13 uzerine cikmamisti , açıkçası ben de şaşırdım bu değerler ile böyle olmasina ama nasip diyorum.
Rabbim isteyen herkese saglikli evlatlar nasip etsin inşallah ❤❤

canım ben diğer transferimde çok dikkat etmiştim tutmadı, bunda inan hiç dikkat etmedim. transferin 4. günü bayramdı full ayaktaydım 5. günü arkadaşımın doğum gününü kutlamaya gittik yarım saat mesafeye yemeğe, hatta biz tatile gittik ben sonucumu tatilde öğrendim iki gün önce. inan tutunacağı varsa tutunuyor. benim arkadaşım normal gebeliğini öğrenmeden spor salonunda halterlerle çalışıyordu maşallah hiç sıkıntı olmadı. kendine stres yapma bence. benim doktorum da hiçbir şey yasak değil demişti tabii dikkat etmekte fayda var ama yaşayacak olana ne yapsan yaşıyor diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…