2024 Eylül tüp bebek yaptıracak olanlar

Teşekkürederim yorumunuz için...kaçıncı gün kaç adet hangi kalite embiryo transfer oldunuz acaba

9 eylülde iki adet 5. Gün embriyo transferi oldu 20 eylülde kan testi vereceğim. Beklemedeyim. İlk deneme olduğu için aileler biraz telaşlı full yatıyorum iğne fitil hap böyle geçiyor günler

Cok güzel yazmışsınız okurken bile insanın stresini alıyor.ben evleneli iki yıl oldu hiç korunmadığım halde olmadı,herşey normal deniyor ama olmuyor dediğiniz gibi psikolojik sanırım,çok aşırı kafama takmıyorum aslında,başka şeylerle oyalamıyorum ama içsel olarak kafama takılıyor stres yapıyor demekki,tüp bebek sürecinde de rahat olmak gerekiyor değilmi umarım başarabiliriz,hepimiz için herşey yolunda gider umarım

Benim de yaş 38. Evet kadının yaşı en önemli faktör ama her şey değil adet olana kadar doğurma şansımız var yaşımız kaç olursa olsun ben geçen sene ilk bebeğimi doğurdum 37 yaşında.
Böyle güzel haberleri duyunca mutlu oluyorum Allah bizede göstersin inşallah,maşallah güle güle büyütün

Benim de yaş 38. Evet kadının yaşı en önemli faktör ama her şey değil adet olana kadar doğurma şansımız var yaşımız kaç olursa olsun ben geçen sene ilk bebeğimi doğurdum 37 yaşında.
Böyle güzel haberleri duyunca mutlu oluyorum Allah bizede göstersin inşallah,maşallah güle güle büyütün

selamm arkadaşlar dün 2 adet 5.gün embriyosu transfer oldu test günüm 24 sabırsızlıkla bekliyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…