💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Doktorum uyardı ama ben hayatımda böyle kabız olmadım streste etkiledi bence takdir ilahi ne diyelim önce saglıgımız elden bişey gelmiyor
Merhaba canım hayırlısı olsun o kabızlık olayından ben de çok korkuyordum o yüzden bir hafta öncesinden başladım beslenme düzenimi her sabah iki kuru incir yiyordum çok su içiyordum vücudumu dengeledim transferden sonra biraz kabızlık değil de biraz daha zorlanma oldu ona da yine kuru incir ve kuru kayısıyla ve bol su içerek geçirmeye çalışıyorum bence oldrduktan sonra bir şey engel olamıyoruz Rabbim ol derse oluyor

Evet ama moralim çok bozuldu şimdi dr verdiği şurubu kullanıyorum

Hemen bozma moralini tutacagı varsa hiç birşeye bakmıyor nasipte varsa tutar
Zaten huzursuz bağırsak hastasıyım 6 Şubat depreminden sonra yakalandım, yediğime içtiğine dikkat eden biriyim öyle Sağlık olsun herşeye rağmen tutsun inşallah

Canım tek derdin bu olsun ben sıkışık olduğum için yatamadım bir de yermedi üstüne kabız oldum ama doktorum dedi ki tutunacağım varsa 20 dakika da ne yaparsan yap tutunuyor takdir ilahi

Tutunacaksa tutunur Allahın izniyle.dunyaya gelecekse hiçbirşey engel olmaz,dua edin.hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah
Kozlar iyi ki varsınız eşim bile anlamıyor biryerlerde benim gibi olan birilerini bilmek beni umutlandırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…