💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Kızlar bugün 5. günümdü aradılar, 1 tane 5aa, 1 tane de 5ab çıkmış çok şükür iki tane de yavaş giden var, yarın 6.güne takibi yapılacak.
5aa ve 5ab’yi pgtye yollicaz, inşallah olumlu gelir.

Merhaba canım ben dün oldum ve çok rahat bir islemdi. Ben yapisiklikdan dolayı oldum ama rahim içi bir sorun olmasaydi bile drum transfer için rahim yikama işlemi zaten yapacakti. Embriyonun tutunma yatagini hazirlamam lazim demişti zaten tedaviye baslamadan. Hafif anesteziyle oldum işlem sonrasi 20 dk uzandim ve ciktim.

Çok sevindim canım yavaş gidenler de büyüsün hepsi kaliteli çok yumurtan olsun inşallah

nilnec canım nasılsın,transfer olmuştun,hatrini sorayım dedim,grubumuzun ilk transferi Allahım inşallah pozitif haberlerini almayı nasip etsin

nilnec canım nasılsın,transfer olmuştun,hatrini sorayım dedim,grubumuzun ilk transferi Allahım inşallah pozitif haberlerini almayı nasip etsin
Canım teşekkürler iyiyim gibi ilaçlar uyku yapıyor tabi ama 2.5 yasında cocugum var uyumak buraz zor oluyor transferden beri kasık hassasıyetım vardı oturmak zor oluyordu ama sankı aksama dogru gecti benim işk bebekte tup bebek ama onda nasıldı ılk gunler hıc hatırlamıyorum siz nasılsınız ben de guncel yazısmalara bakmaya geldım gec katıldım aranıza kım ne durumda hıc bılemıyorum

Canımm allah yardımcın olsun bir dahki sürecin güzel olsun ınsaallah
Canım benim elimde yok ama temin edebildin mi merak ettim
Merhabalar ınsaallah sonucunuz olumlu olur ınsaallah ama olumsuz olursa genetık test yapmak yerıne neden hıstereskopı dedı dr un onu anlayamadım veya auphelendıgı bırşey varsa neden once hıstereskopı yapmadı ki hıc korkulacak bır durum degıl lokal anestezi ıle 15 dk ya falan çıkıyorsun ve buyuk bır acı agrı olmuyor 6 haftaya da rahım toparlanması beklenıyor
Merhaba ben 24 eylüle basladim estrofem ve coraspine kontrolum 8 ekimde progesterona bakilacak transfer kac gün sonra olur
Dondurulmus embriyo galıba canım senın de ben 16 eylul ılk muayene ılaclara baslama 26 eylul progesteron prednol corasprın basladık ve 5 gun sonra transfere cagrıldım benım dun transfer oncesi bakıldı progesterona sadece
Rapor için tüplerin kapalı olması rapor çıkarmaya yeter mi
Tuplerin rahım fılmıyle açılmadı mı canım bılgım net degıl ama rapora yeterlı degıl dıye anımsıyorum
Raporlu ilaçlar 6700 tuttu,4500 da baskılama iğnesi yazmış gonapeptly onlar tuttu
Ayy cok zorlasmıs ya tup bebek ıslerı dı mı sonucu guzel olsun ınsaallah canımm hakkınızdaki hayra gonlunuz razı gelsın ınsaallah

Çok teşekkür ederim ilgine nilnec maalesef temin edemedim halen

mavibaloncuk canım geçmiş olsun şimdiden peki genetik yaptırdınız mı 2 düşük sonrası mutlaka yapılması gerek çunku kan pıhtılasması erkek faktoru dusuklerın en buyuk sebebi gecmısınızı bilmiyorum ama ben bu yolda 8 9 yılımı verdım ve tup bebekle ılk cocugumu kucağıma aldım sukur bazen dr lara guvenılmıyor veya yogun olduklarından atlıyorlar vs

Allah bağışlasın canım doğru hareketlidir şimdi,uyumak zor olur tabi,elinden geldiğince fırsat buldukça dinlen.agriların tutunma ağrısıdır inşallah.bende yarın kontrole gideceğim uygunsa baskılama iğnesine başlayacağım adette de diğer iğnelere başlayacağım.ilk denemem olacak.hakkimizda hayırlısı olur inşallah,Allah yüzümüzü güldürsün.dikkar et kendine

İnşaallah herkesin işleri yolunda gitsin rabbım gonlunuzdekı hakkınızda hayr eylesın jnsaallahh canım Neevra

Sağol teşekkür ederim canım
Evet yaptırdım genetik temiz çıktı çok şükür Ama kanda pıhtılaşmaya yatkınlık çıktı kan sulandırıcıları kullanıyordum zaten, nasip diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…