💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Bilerek vermediklerini tahmin ediyordum daha sonra emin oldum eczaneyi ariyorum limitim yok diyor eczaci odasindan aldim numaranizi limitiniz varmis diyorum bi bakayim diyor sonra evet limitim varmis diyor igneleri veriyor insanı çok zorluyorlar benim icin en zor kısım igneleri bulmak olmustu

Evet bu yüzden erteledim geçen yıl ki denemem de. Allahtan bu eczane vicdanlı cıktı bizde her zaman bulunuyor arayın yeter dediler rabbim gerek bırakmasında

Bende çok zor bulmustum igneleri hele raporlu alicam dedigimde cogu eczane limitim dolu diyordu eczaci odasini arayarak ögrendim raporlu olarak alabilecegim eczaneleri
Evet sorunca ilaçlar var diyorlar raporlu deyince veremeyiz diyorlar bütün gün dolaştım alabilmek için

Sevindim o zaman.bena rapor karşılamayan 12 kutu bir iğne yazmış ondan tuttu okadar.7 bine yakın raporlar tuttu.
Yumurta rezervin az diye baskılama ile yapacağız dedi,inşallah tek seferde tutar.ekim ayı hepimize uğurlu gelsin inşallah diğer tipiklerde görüyordum böyle pozitif diye çok mutlu oluyorum Allah bizede yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…