Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Siz aldınız yaniiii ben kaçırmışım orayı henüz bir erken değil dimi kızlar Orangegreysky Orangegreysky edahandro edahandro
İndirimde gördük biz de ondan almıştık canım direkt koydum dolaba, açılmadan çok tarihi geçen bi şey değil nasılsa bakmadım son kullanımına ama. Bence değil erken indirim güzelse hiçbir şey için erken değildir fkgk

günaydınlarrr . nasılsınız bugün . bebeklerimize bir gün daha yaklaştık . kucağımda olduğunu hayal edince aklımı yitirecek oluyorum . hep şükrediyorum . rabbim bana bu duyguları yaşamayı nasip etti diye :) umarım hepimiz sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza :KK200:

araştırmalarıma göre siveno marka deterjan alacağım ilk etapta . leke çıkarıcı olarakta baby me di galiba e bebeğin kendi markasını çok övüyorlar . onu alacağım . sivenonun kendi sitesinde ilk alışverişe özel yüzde 40 indirim oluyor kızlar haberiniz olsun :)
Selam , sivenonun bi cok seyini kullaniyorum ben kendim icin ve cok memnunum bebise de kullanirim diye dusunuyorum. Kendim icin roll on, camasir suyu, dus jeli gibi seyler kullaniyor tavsiye ederim 🙂

Şu neremize yatıcaz, zaten zamanı gelince bazı pozisyonlarda yatılmıyor kısmı bende başladı galiba. Sırt üstü yatınca belim çok kötü ağrıyor yatamıyorum hiç 🥹
Ben sırt üstü uyumayı çok severim okuduklarımdan dolayı falan sola yatmak daha sağlıklı geliyor kendime hatırlatıp dönüyorum ama sonra yine sırt üstü dönüyorum rahat olamıyorum yan🥲

Ben dün iki kere kustum, akşam yemeğinde de susamlı kraker yedim 😂 Prilam’ı bırakmaya hiç niyetim yok, doktor 4 taneye kadar içebilirsin dedi. En son çok iyiydim gece yatmadan 1 tane içiyordum yine coştu bazen 2, bazen 3 içiyorum şu an. Bugün şimdilik iyiyim bakalım. Ben bulantılarımın sıfırlanacağına dair inancımı kaybedeli çok oluyor ajflsjdsl artık bebe sağlıklı olsun yeter, en azından bulantım var demek ki iyi diye kendimi teselli ediyorum.
Benim çok yakın arkadaşım doğuma kadar kustu artık o kadar alışmıştı ki elinde tasla geziyordu doğuma girdi epidural yaptılar orda da kusunca doktor bayıltın karnı oynuyor demişti :) çok şükür tombul bir oğlu oldu sağlıklı , zorluğu anneye tabi var ama sağlıklı olun yeter ki

ben tiroid hastasıyım 4 senedir ilaç kullanıyorum. 75 mgdı hamilelikte 100 mga çıkardı. Hamilelikte 3'e kadar normal sayılıyor. Her ay ölçtürüyorum. Hamileliğin başında 0,97'ydi.Bu ay 2.5 çıktı. İlacı değiştirmicem 1 ay sonra daha da yükselir değiştiririm dedi.
Merhaba benim tiroit problemim yok ama ona rağmen TSH 1.49 dan 3.2 ye yükselmiş araştırdım 2. Trimesterda yükselirmiş zaten

Kızlar selam yine bir indirim haberi ile geldim ❣️ inditex grubunda olan zara bershka gibi Lefties markası var belki duymuşsunuz yenidoğan bölümünde ciddi güzel indirimler var. Ben geçen ay vermiştim sipariş bugün yine havlu vs verdim bakmak isterseniz.

Güzel görünüyor gerçekten. İlk siparişinizden memnun kalmış mıydınız? Bir de aldıklarınızı linklerseniz süper olur hihi

X