Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Benim de aklıma o geldi, şimdi yazdım doktora
Turnusol kagıdı tarzında pedler kagıtlar filan oluyor nöbetci eczaneden bulursun belki. Onlarla ambiyon sıvısı olup olmadıgını test edebiliyorsun. Doktora gittiğindede muayanede sıvısını ölçer nasıl iyi mi bi azalış var mı diye zaten

Hassasiyet olarak kalmadı bende dokununca öyle acı yok belki sert olmasının sebebi 70b sütyenden 90 na çıkmam olmuştur göğüslerim minnaktı benim ondan böyle olabilir 🤭😅
Belkide benim hala ayni oncede 85 di suanda ayni once kullandim sutyenler hala oluyor cunku😄 ilk trimestirda sert di agriyordu gece uykumdan uyanirdim agrisina ama artik hicbirsey kalmadi yumsadi iyiyce 🤦‍♀️

Kızlar sizlere bir sorun var haşimato hastası olduğumu söyledi doktor 8 haftalık hamileydim tsh değerim 35 di ilaca başladım uzun zamandır aksatmadan kullanıyorum bugün kan verdim değerim 0.0115 e düşmüş ayağa kalkacak halim olmadığı için sonuçları almaya eşim gitti değerleri çok düşmüş ilaç baya fazla geliyor demiş yarı yarı ya düşürmüş ilacı şuan 17+5 günlük hamileyim çok korkuyorum bu düşüklük bebeğe zarar verir mi bu durumu yaşayan var mı burada başka endokrin yok özel dede yok ne yapmam gerekiyor bilmiyorum korkuyorum
benim hamilelik öncesi de şimdi de hep düşük tsh’ım. doktorum değişmedi ilaç dozumu. yüksekliği asıl tehlike ama, o yüzden dert etme canım

Hassasiyet olarak kalmadı bende dokununca öyle acı yok belki sert olmasının sebebi 70b sütyenden 90 na çıkmam olmuştur göğüslerim minnaktı benim ondan böyle olabilir 🤭😅
Ay bende 70b den 90b oldum. Ama hala yumusacıklar. Hatta göğsümün ucu normalde yoktur ara ara cıkar. Bi ara gebelikte ucları belirginleşti gibi oldu. Ama simdi soyundugumda filan ucları yine yok. Belli süre sonra cıkıyor

Ben de sürekli araba kullanıyorum karnım çok büyümedi diye almamıştım ama almayı düşünüyorum şu an🙏💛
Ya biz bir taktık da arabaya sanki yerinde durmuyor çıkıyor. eşim denedi yarın ben kendim de bir deneyeyim de çok da randımanlı bir şeye benzemiyor gibi ya da o yapamadı 😏

Evet ben de inanacımı kaybettim. Prilam içiyorum, sanırım bırakamayacağım. Zaten yavaş yavaş mide yanmam başlıyor gibi. Bizim de kaderimiz bu sanırım kuzucum. Neyse ki yalnız değiliz ❤
Benim de öyle edacım midem yanıyor iki gündür fena halde. Reflü oldum sanki boğaz bölgemde de devamlı bir yanma acılık falan. Allahım şu gebeliğin en azından kalan günlerini bizim için de güzelleştir, lütfen 🥺🥺😩😩

Ben tüp bebek sürecinde 2 kutu magnezyum içmiştim doktorum kabız olmaman için demişti, son 1.5 aydır bırakmıştım. Siz hangisini kullanıyorsunuz şuan, evde Ocean Extramag üçlü kombinasyon var ona mı başlasam yeniden acaba
Her magnezyum gebelikte kullanilmiyor Magnezyum diasporal şase formunu yazdi doktorum

Benim de öyle edacım midem yanıyor iki gündür fena halde. Reflü oldum sanki boğaz bölgemde de devamlı bir yanma acılık falan. Allahım şu gebeliğin en azından kalan günlerini bizim için de güzelleştir, lütfen 🥺🥺😩😩
Ay benim midemde yanma başlamadı. ama yemeği sanki fazla yemişim gibi (ki fazla yemedim) sürekli ağzıma geliyor, sabah kahvaltısındada börek yemiştim o zamanda sürekli agzıma geldi gün boyunca 🫣

Ay benim midemde yanma başlamadı. ama yemeği sanki fazla yemişim gibi (ki fazla yemedim) sürekli ağzıma geliyor, sabah kahvaltısındada börek yemiştim o zamanda sürekli agzıma geldi gün boyunca 🫣
Yediklerinle ilgili olabilir canım börek yağlıysa, yemekte çok salça baharat yağ vs varsa

X