Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Hanımlar analık bana bişi yükledi hiç memnun değilim bundan.

Dün eşimle tartıştık. Ben haksızım en başta, kabul ediyorum ama sonra azcık ağır konuştu, uzamasın diye hiç cevap yazmadım. Sabah uyanınca da özür diledim.

Cevap bile vermedi hasbam saat 3 😅 az önce aradım küssen kabak yapcam küs değilsen et yapcam onun için aradım diye şakaya vurdum biraz. Sonra o da özür diledi telefonda ama ben tabii zorlamış oldum biraz. Normalde olsa uzattıkça uzatırım belki konuşmam yaptığı ayıbı anlayana kadar günlerce ama şimdi içimden gelmiyor. Ama gelmesi de lazım ben özrümü diledim en başta çünkü ettiği laflara bi özür bile dilemedi hırto. Böyle devam ederse yaptığı hatayı anlamayacak hiç 🥲 napcam

Bu arada ben de tek tek ekleyerek denedim hep daha pahalı oluyodu ya, çanta gereksiz belki de en kötü makyaj çantası falan yaparsın 😅 güle güle kullansın bebito
Çantasız bu fiyata var trendyolda. Ama çantalı almak daha mantıklı oldu. Ben de tek tek ekledim 1500e falan geliyordu. Böyle iyi oldu. Sağol kuzum ❤

Hanımlar analık bana bişi yükledi hiç memnun değilim bundan.

Dün eşimle tartıştık. Ben haksızım en başta, kabul ediyorum ama sonra azcık ağır konuştu, uzamasın diye hiç cevap yazmadım. Sabah uyanınca da özür diledim.

Cevap bile vermedi hasbam saat 3 😅 az önce aradım küssen kabak yapcam küs değilsen et yapcam onun için aradım diye şakaya vurdum biraz. Sonra o da özür diledi telefonda ama ben tabii zorlamış oldum biraz. Normalde olsa uzattıkça uzatırım belki konuşmam yaptığı ayıbı anlayana kadar günlerce ama şimdi içimden gelmiyor. Ama gelmesi de lazım ben özrümü diledim en başta çünkü ettiği laflara bi özür bile dilemedi hırto. Böyle devam ederse yaptığı hatayı anlamayacak hiç 🥲 napcam
Hamişlik geçsin eski tarifeni uygularsın yine 😅 şimdi bebiş etkilenir

Ya evet kafama takcam küs kalsak, o da bebişi etkiler diye uzatmıyorum. Yoksa akşam da vikvik uzatırdım dkffg sakince telefonu koydum yanıma ve uyudum ne güzel geldi. Ama sabah ayıp etti 🥲
Gene de özür dilemiş öyle ya da böyle. Onu yapmayanlar da var. Zaten en başında sen haksızmışsın 😅 bu seferlik böyle oluversin

Günaydınn sağlık ocağı bana dedi var diye ama ben hissetmiyorum bir rahatsızlık kadın doğuma gidince tekrar test yaptırıcam sağlık ocağı beklediği için farklı sonuç çıkabiliyormuş kendi doktorum troid için aynı şeyi söylemişti de ordan biliyorum ☺️
Bende kasık ağrısı oluyor gittim tek kullanımlık bir ilaç birde antibiyotik verdi ara ara kasıklarım ağrıyor inşAllah geçer o kadar sık idrara uyanıyorum ki gece az az geliyor :KK43:

X