Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
IMG_3384.jpeg
Kızlar 9 unda aşılama olmuştum adetime 5 gün var ama yok dimi

Wauw seni çılgın 😍 inşallah bitmiştir bulantımız ya. Ben bu haftayı atlatırsam haftada da bırakmayı denerim 🙏🏼
😂😂 Ya doktorum da bir acayip. Geçen ay tek kutu ilaç yazmış ikinciyi parayla aldım bu ay da dedim hocam bulantı devam ediyor ilaç da biraz pahalı malum dedim gitmiş 3 kutu yazmış 😂 Şimdi de üçü birden ziyan olacak ağrı kesici falan da değil ki birine vereyim kullansın desem. Kabul ederlerse eczaneye geri vereyim de satsınlar shhshsh.

Hanımlar analık bana bişi yükledi hiç memnun değilim bundan.

Dün eşimle tartıştık. Ben haksızım en başta, kabul ediyorum ama sonra azcık ağır konuştu, uzamasın diye hiç cevap yazmadım. Sabah uyanınca da özür diledim.

Cevap bile vermedi hasbam saat 3 😅 az önce aradım küssen kabak yapcam küs değilsen et yapcam onun için aradım diye şakaya vurdum biraz. Sonra o da özür diledi telefonda ama ben tabii zorlamış oldum biraz. Normalde olsa uzattıkça uzatırım belki konuşmam yaptığı ayıbı anlayana kadar günlerce ama şimdi içimden gelmiyor. Ama gelmesi de lazım ben özrümü diledim en başta çünkü ettiği laflara bi özür bile dilemedi hırto. Böyle devam ederse yaptığı hatayı anlamayacak hiç 🥲 napcam
Konu ne bilmiyorum ama kabalık ettiyse bana göre no yani. Sen haklı da olsan hakaretvari konuştuysa ben salmam sjfkdkdk ama öyle boktan püsürükten sen şöylesin sen böylesin dediyse sal gitsin zaten haksızmışsın

Hanımlar analık bana bişi yükledi hiç memnun değilim bundan.

Dün eşimle tartıştık. Ben haksızım en başta, kabul ediyorum ama sonra azcık ağır konuştu, uzamasın diye hiç cevap yazmadım. Sabah uyanınca da özür diledim.

Cevap bile vermedi hasbam saat 3 😅 az önce aradım küssen kabak yapcam küs değilsen et yapcam onun için aradım diye şakaya vurdum biraz. Sonra o da özür diledi telefonda ama ben tabii zorlamış oldum biraz. Normalde olsa uzattıkça uzatırım belki konuşmam yaptığı ayıbı anlayana kadar günlerce ama şimdi içimden gelmiyor. Ama gelmesi de lazım ben özrümü diledim en başta çünkü ettiği laflara bi özür bile dilemedi hırto. Böyle devam ederse yaptığı hatayı anlamayacak hiç 🥲 napcam
Ben yuzyuze iken soylerim genelde . Sen de boyle biyle soyledin farkindasin di mi yanlis oldugunun gibi. Ama guzel bi sekilde o da dogru bende de haksizlik var diyip ozur diler bizde boyle oluyo genelde☺️

Konu ne bilmiyorum ama kabalık ettiyse bana göre no yani. Sen haklı da olsan hakaretvari konuştuysa ben salmam sjfkdkdk ama öyle boktan püsürükten sen şöylesin sen böylesin dediyse sal gitsin zaten haksızmışsın
Ay bana göre de no normalde de uğraşmak kendimi strese sokmak istemiyorum artık. Bi de 5 gündür evde yok bugün gelecek küs kalmak istemedim bi daha yapmıcam pişman oldum fkfk
Geldi anam, göğüs hizasından deyince ben göğüs üstünden yapmışım videoları izledim altından sarmışlar hep, akşam tekrar denicem
Ben yuzyuze iken soylerim genelde . Sen de boyle biyle soyledin farkindasin di mi yanlis oldugunun gibi. Ama guzel bi sekilde o da dogru bende de haksizlik var diyip ozur diler bizde boyle oluyo genelde☺️
Screenshot_2024-07-20-17-49-16-60_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Sonra yaylara laf edince kızıyosunuz...

Şu üç bez arasındani fark nedir acaba. Ben prima aktif bebek bezi almıştım. Arkadaşim yenidoğana o büyük geliyor dedi. Sleepy al dedi. Ama sleepy nin hangisi iyi anlamadım. Ona da sorucam şimdi.
Numara farkı sanki 4 no falan yaziyo gibi okudum şimdi içerik daha pamuksu bilmem vs vs diye farklı ürün cikariyolar fiyat ondan da artıyor normal bı sleepy alabilirsin ben sleepy ve molfix kullandım çok memnundum

Kizlar lütfen bilgisi olan herkesin cevap vermesini istiyorum. Durduk yere canım sıkıldı. Normalde tansiyonum düşük olurdu 14. Haftada doktorda 13 çıktı dinlenince tekrar olctuler 12çıktı. Kurban Bayramı boyunca 1 hafta tansiyon ölçümü yaptım normaldi. Geçenlerde idrar enfeksiyonun var mi diye acile gittim bu büyük cihazda 13 çıktı sonra koldan olan cihazla olctuler 10 çıktı daha sonra çarşamba yine gittim o gün ağrim var diye ağlayarak gittim o buyum cihazda 15 çıktı hemen koldan olctuler 12 çıktı sorun yok dediler. Ama ben şimdi kadinlar kulübünde gezerken gebelik zehirlenmesi ile ilgili biseyler okudum ve gerçekten canı sıkıldı idrar tahlili de vermiştim onu xa ekliyorum idrarda protein + gösteriyor ama o gün doktor da tahlil temiz demisti . Bu artık çıkan sey canimi sikti kafam çok karıştı. Lütfen bilgisi olanlar jisey yazsin tahlili ekliyorum
Screenshot_20240720-174451_Samsung Notes.jpg

Hanımlar sürekli karın kilo konuşuyoruz birbirimizi teselli ediyoruz da kilo almıyor olmak beni accuk üzüyor ya. Yani bebeğin bi kilosu yok daha evet ama rahim büyüdü bu bi kilo, meme büyüdü bu bi kilo, kan basıncının artması bile bi kilo değil mi? Almamak normal mi diyor doktorlarınız? Genelde ilk 3 ayda 1 kilo, sonraki aylarda ay başına 1-1.5 kilo civarı diyorlar diye gördüm hep
5 aya kadar almazsan süper diyodu benim doktor yani sende kusma falan oluyordu ya ondan belkide sabit kaldı.bence almamayı kafana takma. Bebişin boyu ölçüleri rahim hepsine bakıyor doktor demek ki herşeyin normal gidiyor 🥰

Kizlar lütfen bilgisi olan herkesin cevap vermesini istiyorum. Durduk yere canım sıkıldı. Normalde tansiyonum düşük olurdu 14. Haftada doktorda 13 çıktı dinlenince tekrar olctuler 12çıktı. Kurban Bayramı boyunca 1 hafta tansiyon ölçümü yaptım normaldi. Geçenlerde idrar enfeksiyonun var mi diye acile gittim bu büyük cihazda 13 çıktı sonra koldan olan cihazla olctuler 10 çıktı daha sonra çarşamba yine gittim o gün ağrim var diye ağlayarak gittim o buyum cihazda 15 çıktı hemen koldan olctuler 12 çıktı sorun yok dediler. Ama ben şimdi kadinlar kulübünde gezerken gebelik zehirlenmesi ile ilgili biseyler okudum ve gerçekten canı sıkıldı idrar tahlili de vermiştim onu xa ekliyorum idrarda protein + gösteriyor ama değer yok doktor da tahlil temiz demisti kafam çok karıştı. Lütfen bilgisi olanlar jisey yazsin tahlili ekliyorum Eki Görüntüle 3455135
Canım bu tahlili nerden verdin? Kendi doktorun gördü mü sağlık ocağı mı o yüzden soruyorum

5 aya kadar almazsan süper diyodu benim doktor yani sende kusma falan oluyordu ya ondan belkide sabit kaldı.bence almamayı kafana takma. Bebişin boyu ölçüleri rahim hepsine bakıyor doktor demek ki herşeyin normal gidiyor 🥰
Evet ya bebişte bi sıkıntı yok şükür, ilk başta kilo vermemek bile mutlu ediyodu o kusmalı günlerde verdiğim için şimdi de niye almıyorum diye taktım 😅 takmiyim o zaman teşekkür ederim bolca 🫶🏿

Huhuuu süper 🥰
Kilosunu ilk kez geçen cuma ve bugün söyledi bana doktor, 15+3’üz şu an. Sana daha önce kilosunu söylemiş miydi? Bir de kaç haftada bir kontrolün canım
bana ilk 12+1’de söylemişlerdi, 53 grdı 🥰 insan çok garip oluyor duyduğunda. 53 gr bir şey midemi nasıl böyle güçlü bulandırmayı başarıyor düşüncesi de içindeydi, bu arada😂

son seferde, 16+3’te 176 gr idi.

X