Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Evet evet en az 100 almak lazım zaten. Ama ben bunu son aya bırakıcam dediğin gibi. Evi organize etmeden doldurursam çok bunaltıcı olur. Dolabı falan gelmeli önce. Şu an zaten torba torba eşya ortada. Askılı kıyafetleri de eşim koridordaki doğalgaz borusuna asmış tümden, bir de diyor oğlumun çeyizi :KK70: Ev çingene çadırı gibi :KK70:
Sorma ya, bizimki de öyle. Ama bu beni durduruyor mu asla, aldıkça alıyorum sjfkdkd

ileri gebelik yasım oldugu için bana şeker yuklemesi onerdi doktor ama hiç ailede oylr birsey yok normalde de yok zaten zayıfım ve hiçbir belirtim yok şeker için. sadece yaşımdan dolayı önerdi. 40 yasında gebe kalınca böyle oluyor demek 😂
Aslında tüm gebelere yapılması gerekiyor, tüm dünyada sorgulanmadan yapılırken bizim ülkede neden bu kadar mesele oluyor anlamıyorum ben zaten. Sanki çok sağlıklı besleniyormuşuz gibi te allam. Ben 28 yaşındayım ben de yaptıracağım, yaşla ilgisi yok yani hiç takılmayın :)

Aslında tüm gebelere yapılması gerekiyor, tüm dünyada sorgulanmadan yapılırken bizim ülkede neden bu kadar mesele oluyor anlamıyorum ben zaten. Sanki çok sağlıklı besleniyormuşuz gibi te allam. Ben 28 yaşındayım ben de yaptıracağım, yaşla ilgisi yok yani hiç takılmayın :)
Ben de yaptıracağım ve çıkacak içime doğuyor hsjasad

Hanımlar Metin hoca hem muayenehanesinde hem hastanede hizmet veriyormuş, detaylı için sizce hangisi daha iyi olur ki acaba

ne güzel ya 28 yaş anne olmak için. ben o yaslarda evlilik ve cocuk fikrinden coook uzakta takılıyordum 🤣 şimdi geriye donsem biraz daha erken evlenir cocuk yapardım sanırım

Ben de yaptıracağım ve çıkacak içime doğuyor hsjasad
Maalesef benim hislerim çok kuvvetli, ben de kesin olmamakla beraber ihtimal veriyorum açıkçası. Hala bk gibi besleniyorum çünkü, tam geçti dedim dün bütün gün alkolü fazla kaçırmışım gibi bulantım vardı bir saniyeliğine bile geçmedi. Gezerken tatildeyken hiç bulantım yok sadece evdeyken var, bu kız biraz kurtlu olacak galiba sjfldjdl

ne güzel ya 28 yaş anne olmak için. ben o yaslarda evlilik ve cocuk fikrinden coook uzakta takılıyordum 🤣 şimdi geriye donsem biraz daha erken evlenir cocuk yapardım sanırım
Herkes için doğru zaman farklı bence, sizinki de bu dönemde olması gerekiyormuş demek ki 🤗 sağlıklı olsunlar da önemli değil

Herkes için doğru zaman farklı bence, sizinki de bu dönemde olması gerekiyormuş demek ki 🤗 sağlıklı olsunlar da önemli değil
aynen ilk cocugumda 36 yasında oldu. olgun annelikte güzel aslında bir yandan cok değişiyor insanın hayata bakısı yumusuyor iletişimi ilişkileri esnekleşiyor cocuga da yansıyor bu ama gençlik enerjisi bir baska tabi o olmuyor.
bol bol cocuğun peşinden kosmaya enerjiniz olur 30ndan önce yorulmak bilmiyor insan

Maalesef benim hislerim çok kuvvetli, ben de kesin olmamakla beraber ihtimal veriyorum açıkçası. Hala bk gibi besleniyorum çünkü, tam geçti dedim dün bütün gün alkolü fazla kaçırmışım gibi bulantım vardı bir saniyeliğine bile geçmedi. Gezerken tatildeyken hiç bulantım yok sadece evdeyken var, bu kız biraz kurtlu olacak galiba sjfldjdl
Gibi kısmını okumayıp dün alkolü fazla kaçırmışın sandım, kalbime iniyordu

Gibi kısmını okumayıp dün alkolü fazla kaçırmışın sandım, kalbime iniyordu
Djdldhslfjslcjdşdjm tövbeler olsun ya. Benim arkadaşım hamilelik haberini shot atarak vermişti bize, sağ elinde de sigara vardı şok olmuştuk. O tablo 9 ay hiç değişmedi, çocuk gayet sağlıklı ama aklım almıyor hala. Ben de sigara içiyordum, transferden 10 dakika önce sonuncusunu içtim, öğrenene kadar da ağzıma sürmedim. E sonra zaten vicdanım el vermezdi asla. Genelde kesin konuşmayı sevmem ama sigara alkol nedir yav

:KK70: İnşallah diyetle falan ahleldilecek türden bir şey olur ya. Zaten doğuma kadar tiroit hapını dayadılar bir de insülin çıkmasın nolur başımıza. Canım ben de aynı hala bak 2-3 hafta önde olmama rağmen. Dün tüm gün bulandım durdum. Önceki gün yine kusmalı geçti. Annem diyor erkek çocuğunun bu kadar eziyetlisini hiç görmedik :KK70:

Djdldhslfjslcjdşdjm tövbeler olsun ya. Benim arkadaşım hamilelik haberini shot atarak vermişti bize, sağ elinde de sigara vardı şok olmuştuk. O tablo 9 ay hiç değişmedi, çocuk gayet sağlıklı ama aklım almıyor hala. Ben de sigara içiyordum, transferden 10 dakika önce sonuncusunu içtim, öğrenene kadar da ağzıma sürmedim. E sonra zaten vicdanım el vermezdi asla. Genelde kesin konuşmayı sevmem ama sigara alkol nedir yav
Ay ben canım çekiyor az bişi kola içiyorum, sonra diyorum ki bişi olursa ben bu vebali nasıl taşıcam. Hele alkol falan içsem kafayı yermişim uyurken herhalde

Biz bu evimizde kışı geçirdik ekim gibi tasinmistik. Çok rahatti yani ben normalde çok üşüyen biriyim mesela yazlık ve penye pijama ilk gecirdim kişi daha kalın giysem baya daraldim falan. Bı kaç gün fazla soğuklar oldu onda bı böyle daha polar tarzı şeyler giydim. Antalya'dayiz çok kış olmuyor ama Aralık sonu Ocak başı soğuğu hissediyoruz baya yani bı iki ay dikkat etsem yeterli olur. Kat kat giydirme olayını bende sevmiyorum oğlum yaz ayında doğunca biz hiç uzun kollu giydirme imkanı bulamadik gelen hediyelerde hep takım oldu öylece kaldı 😊
Bu sene yaz 1 ay uzayacakmis oyle diyorlar , istanbula hic donesim yok . Memleketteyim burasi cok guzel 😒

Yanlis yazdim kiz 1 demek istedim o derece bilmiyorum 😂
Ben de hiç bilmiyorum korktum o yüzden ajfkdkdkd of insanlara kalsa yenidoğan kıyafet almayın, 1 numara bez almayın diyorlar. Kime sorsam 1 numara fazla kullanılmıyor, yenidoğanı da max 1 ay giyiyor diyorlar. E günde 4-5 kıyafet değiştiriyorsun hiç mi almayalım her şeyi de büyük olursa moralim bozulur benim o ne öyle çingen gibi ya ajcksks

X