Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Yok normal şekerli gazlı içecek . Ama tabi ben ömrümde hiç bu kadar fazla gazlı içecek içmedim bide aç karna bi deee su da yasak . 2 saat böyle bekleyeceğim . Umarım çıksa bile çookkk çıkmaz göreceğiz .10 :34 de tekrar kan vereceğim sonra 11:34 de vereceğim . Bu süre zarfında su bile yasak
Sınır neymiş canıms, neyden sonrasını takibe alıyolar

Sınır neymiş canıms, neyden sonrasını takibe alıyolar
Yükleme milimine göre değişiyor olabilir canım . Girince soracağım onu da yazarım buraya . Ama ekim annelerinde okumuştum bazılarında 180 altı iyi demişler bazılarına yüksek demişler . Yüklemeye göre değişiyor kanısına vardım. 50 ml yükleme de varmış çünkü sanırım bide 100 lük var benim ki 75

Yükleme milimine göre değişiyor olabilir canım . Girince soracağım onu da yazarım buraya . Ama ekim annelerinde okumuştum bazılarında 180 altı iyi demişler bazılarına yüksek demişler . Yüklemeye göre değişiyor kanısına vardım. 50 ml yükleme de varmış çünkü sanırım bide 100 lük var benim ki 75
Evet gördüm onları, kaç baklavaya eşit diye araştırırken 😅 hadi inşallah güzel sonuçlar çıkar illa çıkacaksa da çok yüksek çıkmasın diyetle halledilebilir olsun 🙏🏿

Evet gördüm onları, kaç baklavaya eşit diye araştırırken 😅 hadi inşallah güzel sonuçlar çıkar illa çıkacaksa da çok yüksek çıkmasın diyetle halledilebilir olsun 🙏🏿
Umarım kuzum, umarım sizin doktorunuz baklava yiyip gelin der 😂😂 çünkü muhtemelen bir daha ki tatlı yemem doğumdan sonra olacak 😂😂

Kızlar saçlarımı kestirmek istiyorum o batıl inanca da inanmıyorum ama çevremdekiler söyleyip duruyor ne yapsam sıcaklarda uzun saç çekilmiyor 🥺

Kızlar saçlarımı kestirmek istiyorum o batıl inanca da inanmıyorum ama çevremdekiler söyleyip duruyor ne yapsam sıcaklarda uzun saç çekilmiyor 🥺
Valla çevredekilere kalırsa soğuk su da içmicez, bu sıcakta imamın abdest suyunu mu içelim. Eğer aklın kalacaksa kestirme ama çevredekilere bakma hiç boşa

Benim de fırçalarken kanamaya başladı son 2 defadır. Bizim dişlerdeki kalsiyumu bebikolar sömürüyor kesin
Bence diş etleri hassaslaşmış bizim ya çünkü ben gerçekten 4 haftalıkken bile direkt kanamaya başlamıştı. Başta gebelikten olabileceği aklıma bile gelmemişti sonradan ayıktım. Şu kalan 5 ayı da diş ağrısı diş kaybı yaşamadan atlatalım da inşallah 🙏

Ben sadece kısa saç bebeğe gitmesi gereken vitaminlerin saça gitmesini sağlayarak bebekten rol çalar diye duymuştum ama asla inanmadım. Çünkü vücut bizim ihtiyacımız olanı bile bebeğe verirken yok bunu saça göndereceğim der mi 😂 Onun dışındakilere zaten inanmıyorum. Bana mezarlığa girmemeliydin falan diyen de olmuştu ama bence o da hurafeydi cenazemiz oldu ve gittim gitmek durumundayım. Bayramda ziyaret ettim. Hurafelere kulağını kapa canım.

Yok gece annişe poğaça yaptıydım onu yemiştim 1-2 saat önce yemiştim yani. Ama yiyip uyumak lazım kesin ya diğer türlü tutamıyorum midemde
Ben sırf bu korkudan üç günde bir içer oldum onu ya geçenlerde 10 gün falan içmedim hatta hiç. Her şey ilk trimester bitene kadarmış bende galiba hepsini birden bıraktım gibi bir şey oldu artık aklıma geldikçe 😏

Ben sırf bu korkudan üç günde bir içer oldum onu ya geçenlerde 10 gün falan içmedim hatta hiç. Her şey ilk trimester bitene kadarmış bende galiba hepsini birden bıraktım gibi bir şey oldu artık aklıma geldikçe 😏
Ben de her gün içemiyorum :KK43: eşime beni uyandır gece içir diyorum o da unutuyor, sonra diyorum adamı alıştırmiyim böyle bi gün zehirlemek isterse kolaylık olur dkgkfkgj

Ben de öyleyim. Sıcaklara yordum ben bu durumu. İnşallah geçicidir. Buzdolabı bile kokuyor şuan 😔
Ya sürekli klima açıyorum markete bile gidemiyorum bilmiyorum hormonlar falan mı yükseldi ne oldu dün en son sahile gittik orda baya oturduk eşimle ackk hava iyi gelir belki dedim orda bile bı iki bulantı geldi gitti. Tüm gün öyle geçince ne zormus

X