Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Benim de sata göre 15+4, ultrasona göre 16+1 bütün değerlerin ortalaması ile de 15+5 miş… öyle de bir karışıklık
Canım bebekleri %90 dan fazlası beklenen tarihte doğmaz 38 den sonra artık beklenmeye başlanır seninki gün hesabı çokta takılma bunlara bence doktor zaten sonraki haftalarda net söyler benimde 6 gün ilerde ama ben hep sat tarihini dikkate alıyorum

İlk gebelik olunca hiçbir şey anlamıyor insan ya nerdeyse saat bile hesaplıycam o derece…

Merhaba benim de geçen hafta öyle dendi. Ama merak etmeyin çokta. Üstelik benim adet kanaması gibi kanamam vardı ona rağmen doktor çokta yukarıya 3-4 hafta içinde dedi. Dikkat edin ağır kaldırmayın. Çok yormayın kendinizi bir daha ki kontrolde hepimizin çıkmış olsun inşallah

Bir Yay burcu olarak aşkolsun diyorum. Çok tatlış insanlarızdır ben de benim çocuk inşallah oğlak olmaz da yaya denk gelir diye dua ediyorum
Kızlarda yay tam bilmiyorum ama erkek yay tanıdığım var tam özgür ruhlu asla aileci değil evlendi iki çocuğu oldu sonra ben evlilik insanı değilmişim diyip boşadı şimdi asla umrunda değil çocukları falan gezeyim tozayım kafasında onu görünce içimden kınama kınama diyip duruyorum

Ben demir ilacını 3. Aydan itibaren içiyorum yaklaşık Bi buçuk ay olacak yani iştahım yiyorum var, kilo almamak benim işime geliyor zaten sadece korkum bebek küçük olmasın doktor iyi demişti en son umarım böyle gider

Aaa öyleyse rahat ol yiyebildikten sonra hiç korkma canım. Annem kardeşime hamileyken 9 kilo almıştık bebek 5e yakın doğdu onla beraber çıkanlar derken annemin fazladan 2 kilosu falan kalmıştı karnında

Öhöm öhöm bir yay burcu kadını ve muhtemel yay erkeği annesi olarak böyle düşünmeniz bizi üzdü Biraz özgür ruhlu olmamız kötü olabiliyor evlilikte sanırım ya Bu eleştiriyi çok duyuyorum kendi çevremden de

Eşim yay, bi de onun hiç sevmediğim bi arkadaşı var o da yay. Cinsiyeti öğrenince üçlendik diye mesaj atmış adama. Adam şey demiş, 20 yaşında doğamıyo mu bu çocuk alemlere akardık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…