Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Arkadaşım bunlara çok gereksiz dedi ya müslin neyine yetmiyor dedi üzdü beni. Bence 2 galiba
Ama kış bebeği örtmek gerekmez mi ki? Müslin ince oluyor. Gerçi kalın çift kat müslin battaniyem var ama o da kayıp düşer heralde. Aralıkta Ocak'ta karda kışta doktora götürcez. Lazım olmaz mı ki ya? Lazım değilse lazım değil desin tecrübeli arkadaşlar

Ben de öyle dedim kış bebesi bu dedim, onunki de kıştı ama olsun ben de alıcam ama puset minderinden emin değilim hala

Insallah canim perinetolog takibindeyim aslinda ama yinede endise ettik haliyle.umarim cikar hepimizinki.tesekkur ederim iyi seyler duymaya ihtiyacim var

Cok tesekkur ederim guzel seyler duymaya ihtiyacim var. Insallah 2 hafta sonra kontrolumde doktor da guzel seyler soyler

Adını not ettim olmadı ben de ondan alırım. Kabız olmamak mühim. Bu ilacı yazdıramayız heralde demi
Ben de öyle dedim kış bebesi bu dedim, onunki de kıştı ama olsun ben de alıcam ama puset minderinden emin değilim hala
Asıl puset minderi lazım değil mi ? Pusetinkiler yeterli olmuyor diyorlar. Hem naylon yakıyor diyorlar kafam çok karıştı.

Bugün midemi hiç toparlayamadım. Yine kussam rahatlıcam sanki ama sabahtır zar zor bi iki şey yedim istemiyorum da. Öff

Ya masallah ne guzel. Insallah hepimizin saglikla ilerler. Cok tesekkur ederim

Aaa öyleyse rahat ol yiyebildikten sonra hiç korkma canım. Annem kardeşime hamileyken 9 kilo almıştık bebek 5e yakın doğdu onla beraber çıkanlar derken annemin fazladan 2 kilosu falan kalmıştı karnında
Çok sevindim bu habere demek annenin kilosuyla ilgisi yok inşallah benim bebekte sağlıklı olur kilosu iyi olur

Eşim yay, bi de onun hiç sevmediğim bi arkadaşı var o da yay. Cinsiyeti öğrenince üçlendik diye mesaj atmış adama. Adam şey demiş, 20 yaşında doğamıyo mu bu çocuk alemlere akardık
Genelde bu alemcilik var doğru özellikle erkeklerde Ama yetiştirme tarzı da etkili ya her şey burç değil ki. Sen o adam yüzünden mi sevmedin bu kadar yayı eşin nasıl mesela çok rahat, eğlenceli değil mi

Ya orasını iyi anlamadım canım. Görümcem doktora demiş ben bu ilacı kullanamadım yaramadı bana demiş. O da bunu önermiş mi yazmış mı vallahi tam anlamadım. Ama bence de yazılan bir şey değildir.

Kızlar dalin şampuan , chicco saç fırçası falan baya iyi fiyat civile bakılsın kesinlikle alacağım gibi birşeyler. Şu takım falan baya iyi. İçinde herşey var

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-13-22-00-52-427_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…