Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Ben de aşırı halsizlik olmaya başladı 16. Haftadayım demir ilacı içmiyorum ondan mı acaba?

10. Hafta baktırmıştım. Demirim iyi olduğu için doktor vermemişti. Sonra verecek mi bilmiyorum ama baya halsizlik yaşamaya başladım
Yakın zamanda randevun yoksa en azından bi sağlık ocağında baktır canıms, ben de geçen ay baktırmıştım ona bakıp iyi dedi vermedi ama yine önümüzdeki günlerde vereyim diyorum bi kan 1 ay olmuş nolur nolmaz

10. Hafta baktırmıştım. Demirim iyi olduğu için doktor vermemişti. Sonra verecek mi bilmiyorum ama baya halsizlik yaşamaya başladım
Benim de kan değerlerim iyiydi ama doktorum 3. Ay biter bitmez hemen demir ilacı magnezyum, multivitamin, d3gibi ilaçlar başladı neden acaba vucüt deposundan eksiliyor diye mi bebek kullanıyor ya yani önden içmek daha mı iyi sizlerin çoğuna verilmemiş şasırdım

Benim depolarım da doluymuş dünkü kontrolde yine vermedi

Benim depolarım da doluymuş dünkü kontrolde yine vermedi
Her doktorun işleyişi bir değil işte doktorum riske atmak istemedi herhalde yani nasıl olsa yemek yiyip ordan vitamin alır gereği yok demedi yazdı bebek sağlıklı olsun diye bide ben aşılama yaptım zar zor yani belki de ondan, sağlıklı sorunsuz Bi gebelik olsun diye verdi

Benimki hemen vermedi önceki değerler iyi dedi ama tekrar kan istedi ona göre vercekmiş iyiyse gerek yokmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…