Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
ya ben de dolap bakınıyorum iki çocuk birlikte kullansın diye. evdekini kiradan almıştım çok ufak kalıyor. 6 kapaklı baktım bi tane trendyoldan yonga yazıyor. sen epey araştırdın diye hatırlıyorum canım bi inceleyebilir misin

Canım suntalam yazıyor. Yorumlarında da taşınacaksanız ve uzun vadeli istiyorsanız uygun değil yazmışlar. Sanırım söküp takarken dağılıyormuş. Ama internettekilerin çoğu sunta sanırım. Sunta alacaksan bu model güzele benziyor. Sadece boyu kısa gibi geldi bana 180

yorumları atlamışım sağ ol kuzum en iyisi mağazadan bakayım ben de

Ben şahidim bu astronot tulumu giydirmeye çalışan arkadaşıma çocuk 3 aylıktı giydirene kadar canı çıkıyordu misafirlikte asla kullanışlı bir şey değil kesinlikle bence sarıp sarmalamak en iyisi en pratiği

Biz vivense’den hiç kullanmadığımız dediğim odaya kanepe almıştık evlendiğimiz sene ve tamamen internetten sipariş edip taş gibi çıktılar valla. O zaman da normal kanepelerin koltukların yarısı fiyatındaydı. Ama dolapları nasıldır bilemem. Yarın bakınca bize de biraz bilgi geçsene hangi detaylar önemliymiş fiyatlar nasıl falan..

Mdf iyi değilmiydi ya onlarda ekstra pahalı çünkü bende kafamda hep mdf iyidir diye konumlamışım netten alacaklar tavsiyelere açığım bende değerlendiririm belki burda bazen bebek mağazalarında kampanya oluyor geçen gördüm 7 bin liraydı 3 kapaklı gardrop şifonyerlerde 2 buçuktu eğer öyleyse ve kalite iyiyse uygun gibi geldi tabi gidip bakmak lazım

15 temmuz tatil onlara ama, bende 20. Haftayı beklicem istemedim erkenden olsun acelesi yok zaten
O haftayı kast ettiler canım bence 8 haftalıkken demişlerdi bunu. Bence de 20. Haftayı beklemekte sakınca yok. Kolu da acıtıyormuş bir gün falan ya cuma yaptırayım öğleden sonra izin alıp sonra da eve gelirim diyorum.

Çooook büyük değil mi benim eve bunu alabilmem için en iyi ihtimalle bir kanepe atmam gerekir

Selaaamm :)

Ben gitmiştim Zeki beye, dediğin gibi bu arada Mehmet beyle ikisinin beraber muayenehanesi.

Mehmet beyin de yorumları çook iyiydi, ama doktorum Zeki beye yönlendirdiği için ona gitmiştim benn
Benim doktorumda Zeki bey’i ve Murat Muhcu’yu önerdi. İkisinden birine randevu alacağım. Zeki bey ilgili miydi acaba memnun kaldınız mı ?

Atıl hocadan aldım randevu en erken ağustos 7 sine verdi 4 gün önce alacaklar hızlı olsun bence ben 21 küsüre anca yer buldum

ben yaşlandı baya diye tereddütteyim acaba recep has var ona mı baksam karar veremedim
Ben ilk çocuğuma da ona gitmiştim çok memnun kaldım o yüzden hiç tereddüt etmeden yine aldım randevu hatta İzmir’de yaşıyorum artık burdan gideceğim İstanbul’a. Arkadaşlarım gitti geçen sene hepsi çok memnundular.

Anladım ben de ikisinden birine karar vereceğim muayene 6 bin dediler nakit indirimi dediler mi

Ben yarın kontrolde yeniden prilam yazdırmayı düşünüyorum acaba doktor ne tepki verir Geçen sefer tek kutu yazmış diğerini parayla aldım 350 lira bu da 2 hafta dayanmıyor yani
Yaa hangi şehirdesin ki ben de 2 kutu hiç açılmadı. Benim hamilelik boyunca midem bulanmadı doktor boşa yazdı. Hiç içmedim verirdim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…