Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Bendekini hiç kullanmadım ya keşke yakın olsak da versem
Canım yaa Gerçekten kullanmadın mı oy maşallah ya valla bana 2 tane daha yazsın hatta ayda 1 gidiyoruz yetişmiyor, eşim de üstüme geliyor buna hala devam ediyorsun falan diye ama bıraktığım anda fenalık geliyor ya belki 20. haftada biter yani inşallah

Bende detaylıyı özellikle yakın zamanda arayıp tekrar sordumda zam gelmemişti 30 temmuza kadar umarım zam gelmez ya da bana baştan zamlı fiyatı söylediler bilemicem benimki 3800 dü bakalım

Valla hem sen hem çilek iyi ki yazdınız ya ben 2 gün arayla falan giderdim yoksa detaylıya gittikten sonra kendi randevumu doktora da sorup en azından 2-3 hafta sonraya atayım
Boşuna niye harcıyorsunki randevu hakkını zaten gerekli bilgileri diğer doktor söyleyecek senin doktorun normal bakacak doktora bilgileri ilettikten sonra gereksiz tekrar gitmek

Valla benim kalbim çok hızlı kötüleşiyor böyle durumlar karşısında ya, bir yerde birinin bir insana zorbalık yaptığını görünce gözüm dönüyor resmen. Normalleştirme demek geliyor içimden imkan varsa uzaklaşın o insanlardan bebeğinizi de zehirlemesinler ya

Valla hem sen hem çilek iyi ki yazdınız ya ben 2 gün arayla falan giderdim yoksa detaylıya gittikten sonra kendi randevumu doktora da sorup en azından 2-3 hafta sonraya atayım
Evet hem öyle yap geçen gün sana bisey daha diyecektim unuttum kaldı. Kendi doğum paketi aldığın doktordan başkasına gitmiştin keşke onun 10 gün sonraki kontrol muayenesi hakkını şimdi kullanıp kendi doktorundan daha ileri bi tarihe alsaydin. Hem bebeği aralıklarla görmüş olurdun için de daha rahat olurdu Pakette bi hakkın daha gitmemis olacaktı son aylarda rahat edecektin. Ben mi çok ince hesap yapıyorum ya

Ya benim kötü bi anım oldu o ilaçla, söylemiyim şimdi. Ondan içmedim günde bilmem kaç kere kusmuş olsam da, kendime eziyet valla bulantım yok diye değil

Çok mantıklı fakat bana detaylıyı da kendi doktorum yapacak 3 haftadır düşünüyorum zaten acaba ekstra muayene de alır mı detaylı hariç ee detaylı ücretini de sormadık kendi muayenesi 1500 temmuz zammı ile 2000 yapmıştır mesela ikili teste 1500 ödedik muayene almamıştı bazen doktorum almıyor belki vicdana gelir yine almaz, zaten böyle doktorların almaması lazım mantıken zaten ben muayene girdiğim için ödüyorum o parayı iki kere muayene girmiyorum ki Bi kere o gün detaylıya giricem bence sadece detaylı alır diye umuyorum

Ay ne güzel hesaplar yapıyosun aksine ya amaaaaan. Hiç aklıma gelmedi benim bunlar

Yüzüme karşı eşime karşı yapmadıkları için sanki dünyanın en iyi kaynanası insanı gibi davrandıkları için alıştım takmıyorum hırsını ve sinirini kız kardeşlerine anlatarak çıkarıyor bende ne yaparsa yapsın kendini mi parçalar keser mi banane diyorum o yüzden öyle böyle geçiyor zaman yani ben hamileyim diye sinir krizi geçirmiş ağlamışsa banane bana yansıtmadı görmedim duymadım kendi kendine yaptı canını sıktı benim canıma minnet mutlu oldum ben

Bende detaylıyı özellikle yakın zamanda arayıp tekrar sordumda zam gelmemişti 30 temmuza kadar umarım zam gelmez ya da bana baştan zamlı fiyatı söylediler bilemicem benimki 3800 dü bakalım
Benim de 3900 dü 14 haziranda sormustuk. Hatta randevu olusturmustuk 5 temmuza 17. haftada yapilacakti detauli onu iptal ettim 5 temmuzda rutin kontrole gittim detayliya randevu oluştururken zam geldi 5000 TL oldu dediler.ama 3900 demiştiniz dedim öyle dedik ama geçen oluşturduğunuz randevuda gelseniz yine 5000 den muayene olacaktınız dedi. Umarım seninkine zam gelmemiştir

Ya benim kötü bi anım oldu o ilaçla, söylemiyim şimdi. Ondan içmedim günde bilmem kaç kere kusmuş olsam da, kendime eziyet valla bulantım yok diye değil
Hadi yaaa beni akşam saatlerine kadar epey güzel idare ediyor çok şükür. Prilam'ın rahatsız ettiği birini ilk kez duydum kız o bir ilaç gibi bile gelmiyor bana hdsnkhn

Helal olsun vallahi canım sendeki de büyük olgunluk. Boşver o zaman kıskançlıktan kudursun çocuğunu da dokundurma bile, zaten hevesli değildin dersin günü gelince

Bence ekstra ücret almaz. Tek detaylı parasını alır. Ama eminim ki detaylı ve normal usg parası farklıdır normal randevu 1500 diyelim o 2500dür Yani ben öyle düşünüyorum çünkü normal muayenin 2 katı zaman harcanıyor. Gerçekten ikili testte de muayene parası almamış acaba nasıl yapar bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…