Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Gençler aileye yakışıklı bi erkek lazımdı, gereken yapıldı dnkglff outoffit ben de bi alabilirim
Yaaa hayırlı olsun çok kişi sana erkek demişti sanki sende mi öyle bekliyodun sağlıkla gelsin inşallah minik cinsiyet belli olunca daha bı böyle zaman yaklasmis kafanda bazı şeyler oturmuş oluyor sanki bebiş daha büyümüş gibi geliyor

Ben Antalya'daym ama son gittiğimde 1 temmuz itibari ile zam geldi denildi. Muayene ücreti 1340dan 1630a çıkmış yeniden zam olur mu ki aralıkta. Bı de mesela zamdan bı on on beş gün sonra doğum olacaksa onu mesela eski fiyata göre alıyorlarmış Aralık'ta doğum yapsan fiyat farkın olursa bı on on beş günden bunu göz önünde bulundur yani 36dan fazla almazlar sanırım.bizimde temmuz zammı ile 28 oldu dediler baya iyi geldi bana da

Ben de seni kuzum hayırlı olsu
Evettt ilk günden beri erkek hissediyodum ya sorma artık bi fetüs değil yani bebek o ne biliyim duygusal

Herkesin dediğine kulak asma canım. Herkes doktor kesiliyor bu devirde. Herkesin vücudu yapısı farklı asla evhama gerek yok
Evet gerçekten öyle, bu süreç hassas olduğu için ekstra etkileniyorum ben. Bugün geçsin de artık elimden geleni yapacağım rahat olmak için, bu sitenin %75’i doktor bu arada

Merhaba sizin normal gebelik miydi acaba ? Fetal DNA doktorunuz mu önerdi benim tüp bebek ve doktorum önerdi yaptırsam mı yaptırmasam mı kararsızım
Merhaba evet normal gebelik ama biz yaptırmak istedik. Doktorumuz da hiçbir sakınca olmayacağını, 3lğ 4lü taramalara vs gerek kalmayacağını söyledi hem de içimiz daha rahat edecekti o yüzden yaptırdık bzide

Dişçiyi aradım dayanamayıp. Röntgen çekemeyiz ama en azından iltihap var mı yok mu ona bakalım bi gelin dedi. Tedavi için de kadın doğum hekiminden yazılı onay talep ediyoruz dediler. Başınıza gelmez inşallah ama gelirse diye bilgilendireyim dedim.

Aranizda bebek hareketi hisseden var mı dün akşam garip birşey oldu çözemedim öncesinde karnım bağırsaklarım vs ağrıyordu sonra geceye doğru değişik şeyler oldu Bi anlık tekme gibi ama değil sanki kalp atışı gibi karnım titredi gibi yani tam öyle de değil anlayamadım bağırsak mı bebek mi ben gebe değilken de bu hareketlere yakın şeyler arada oluyordu o bağırsak demek ama bunu çözemedim ya insan o ayrımı yapar herhalde bebek mi bağırsak mı

Ben sanki seğirme gibi titreme gibi ufak ufak bir şeyler hissediyor gibiyim ya

Bana 20-21.haftalarda önerdi canım doktor. Bana daha var biraz daha. Başkent Üniversitesi Nihal Şahin'i araştırıp sevmiştim fiyat 5500 civarıydı sanırım 5300 de olabilir o aralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…