Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ankaralı annelerden bir benim kızım olacak galiba hanımlar sağlıcakla kucağımıza alalım hepimizzz
Evet evet grubun prensesi o da Sarem2023 ve MavisOglumm da belirsiz henüz, bakalım onlarınki ne çıkacak 7 Ankara annesi var bu durumda grupta epey de kalabalıkmışız

Sarem düşük yaptı maalesef, epey oldu
Aaaa öyle mi Of en korktuğum şeydi o yüzden duyar duymaz çıkarıyordum tablodan ki günün birinde böyle bir şey yapmayalım diye, kendim yaptım Uyardığın için sağ ol canım, inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırız yeniden Sarem'in de..

2024 kasım annelerinde cinsiyeti belli olan çok az sanki daha ya da tabloyu güncel tutmuyorlar. Yazışmaları da bizden 30 sayfa falan önde Aralık annelerinin maşallahı var

Park yatak alıcak olan kızlar neler favorinizde kafam çok karıştı 3 bine de var 4–5-6-7 hepsi var neye göre alacağız
Elele alındı canım bana
2024 kasım annelerinde cinsiyeti belli olan çok az sanki daha ya da tabloyu güncel tutmuyorlar. Yazışmaları da bizden 30 sayfa falan önde Aralık annelerinin maşallahı var
Oranın başkanı aktif değil haftada 1 falan giriyor o da en iyi ihtimalle

Sevgili outoffit beni de ekler misiniz.
Yaşım 34, 19+1 haftalık gebeyim. Kız bebek bekliyorum. Sat 29 şubat, şehir Eskişehir, Tahmini doğum tarihi 5 aralık olarak görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…