Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Evet pıt pıt gibi bazıları cok güclü bir pıt pıt bazen zayıflıyor. Dün cok güclü bir pıt yaptıgında korktum noluyor diye hatta boyle 5-10 dk boyunca aynı yerde sürdü aralıklı. Ama ben bunu öncedende hissediyordum. Acaba mı diyordum. İlerleyen günlerde sanki anlatılanları hissederim diye bekliyordum olmayonca o pıtpıtlatı değil gibi yorunlamıstım ama dünkü pıt cok güçlüydü demek bebişmiş kıyamam ya

Merhaba sizin normal gebelik miydi acaba ? Fetal DNA doktorunuz mu önerdi benim tüp bebek ve doktorum önerdi yaptırsam mı yaptırmasam mı kararsızım

Geçmiş olsun. Benimde hamileliğimin basında bi diş ağrısı oldu 20lik dişlerimin hepsi cekilmişti 2 hafta cok korkmustum daha kötüye giderse diye. Bende kalsiyum alımımı artırdım bol bol roka yedim. Sonradan farkında olmadan gecti. Ağrı kısmı değilde yüzünüz şismişse enfeksiyon için mutlaka doktora gidin gebelikte tüm enfeksiyonlara önlem alınması öneriliyor. Hatta 20.haftada dil eti kanamalarında artış oluyormus o yüzden bile hassas bakım öneriyorlar enfeksiyon oluşmaması icin.

Bizim burda nisan ayında sorduğumda 28 bin doğum ücreti dediler medikalde farketmiyor ister normal dedi ister sezaryen
Bizim burda nd sd diye ayırıyorlar ücretlerini. Medikalin ücretleri daha yüksekti.bende nisanda sordugumda 35 demişlerdi nd. Sd hic sormadım bile. Önceden medikale gitmiştim. Hic memnun kalmadım. Sürekli farklı sorunlar yasatıyorlar ve çözemiyorlar,çözmüyorlar. Bizim burdaki özel hastanelerde önceden dogum paketleri vardı cogu hastane kaldırmıs paketlerini.

Arkadasımında sağlık sigortası medikalde geciyormus sadece o da orda gebeliğini geciriyor. 20 mayısa detaylı randevusu aldı. 19 mayısta öğrendi ki 20 hazirana vermişler detaylı randevusunu. Bu hatayı yaptılar ve çözmediler. Arkadasım detaylıyı çalışan hatası yüzünden kacırdı yaptıramadı.

Hanımlar 17+4 için cinsiyet tahmininde yanılma payı nedir? Bana 13 te farklı 17 de farklı denildi farklı doktorlar tarafından. Kordon falan görme ihtimali varmış ondan yanılma olabilirmiş galiba. Doktor demedi de kordon olabilir diye ayağı var tam doğru pozisyon da değil ama 15 dk ara ile bakıldı ikisinde de erkek görüyorum dedi. 13 te kız denmişti bugün tekrar gideceğim inşallah ama tam pozisyondaolur ve gösterir mi bilmiyorum. Hani ben 17 de artık görülür rahat bir şekilde diye düşünüyordum. Yarın 18 haftaya gireceğim . Kızıma alışmıştım erkek bir farklı geldi şimdi ona alıştırmam gerek hala kızım diye seviyorum

bi şişlik falan yok çok şükür yememde de problem yok ama ağrısı kulağıma vuruyor o zor oluyor işte hamileliğimin başından beri ara ara zonkluyor ama dün dayanılmayacak hale geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…