Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızlarrr, yine küçük bir yoklama zamanı 🥲 Bebişlerin cinsiyeti aralarda konuşuldu ben atladıysam görmediysem, eklemeyi unuttuysam ya da belli olup da sizler yazmayı unuttuysanız diye küçük bir etiketleme seansı yapalım dedim :)
@arwen42 @Hayat89 @hayrihale @meraklipapatya @mavigokyuzu93 @okidoki6666 @Meryemimm @blocked @ozllem123 @festina lente @Miss2311 @whiterabbit @HAYATAKIRGINIM1 @hayaletcizgi owlll owlll @zinnureyn__ @MavisOglumm @Cngz44 @Esra songul @fatma2041 @Sarem2023 @Kardelen0827 A Ayyayya @kelebek922 ???
outoffit outoffit benim kızım olacak 🩷🌸🤗

kayınvaliden ile aran nasıl bilmiyorum yada annenlere araları nasıl ama mesela benim kayınvalideme böyle bir şey olsa annem kalırdı başında . böyle bir samimiyetleri varsa ve durum buna müsaitse rica edebilirsiniz bence . yani tamamen kendimden düşündüm . sizin nasıldır bilemiyorum
Çok sever annemi ama Erzurum'da kayınvalidem. 2 bebeye bakıyor orada 🥲

Çok sever annemi ama Erzurum'da kayınvalidem. 2 bebeye bakıyor orada 🥲
yada bir hasta bakıcı ile anlaşılabilir. manevi olarak yanında olmak içinde ara ara günü birlik gidebilirsiniz diye düşündüm . yada maddi durumunuz el veriyorsa hastaneye yakın bir pansiyon tutabilirsiniz . benim aklıma gelenler bu şekilde canım

Benim dediğim daha önce outoffit outoffit de atmıştı 60&120 boyutlarındaki anne yanı beşik e bebekte de gördüm ben onu bana çok mantıklı geldi 3 ayarı var bebek büyükdükçe derinleştirebiliyorsun mis gibi nevresimlerde çok güzel yakışır o tarz beşiklere hatta dur örnek atayım Baby AhÅap Mdf Anne Yanı BeÅik, 60x120 4 Kademeli Lake Cilalı Sallanır Bebek BeÅiÄi Tekerlekli BeÅik Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Hımm anladım canım. Görüntü olarak güzel, boyut olarak aynı sanırım park yatakla. Ben yer kaplaması açısından da minik anne yanı beşikleri seviyorum. Kanzda falan var ama sanırım park yatak alacağım bu gidişle. Bu beşikler de çok estetikmiş

Kimse yok kuzum orda 😅 sıfır. Annem 70 yaşında arkadaşları da öyle dönüşümlü de halledemeyiz. Eşimle de gidemeyiz kedi var evde 10 gün kalamaz tek. Valla kendim çıkar yol bulamadım her şeyi düşündüm çünkü. Ben de yazmak canınızı sıkmak istemezdim de bulamadım bi şey yani :KK43:

Tek yol eşimin gitmesi. Annemin durumu iyi şu an sadece antibiyotik tedavisiyle enfeksiyonu düşürmeye çalışıyorlar, tuvaletine kendi gidiyor yemeğini kendi yiyor çıkıyor dolanıyor falan ama tek işte sıkıldı demek ki.

Yarın randevum var sorarım canım yarın
Gecmis olsun canim . Isin cok zor Allah yardim etsin . Tek cocuksun sanirim. Ben de boyle olucam yaa ben 70 yasimdayken cocukum 30 olacak. Tabi yasarsak. Anneler belli bi yastan sonra bencil olabiliyor. Senin durumun belli hastane ortamina girmen cok sakincali.

Gecmis olsun canim . Isin cok zor Allah yardim etsin . Tek cocuksun sanirim. Ben de boyle olucam yaa ben 70 yasimdayken cocukum 30 olacak. Tabi yasarsak. Anneler belli bi yastan sonra bencil olabiliyor. Senin durumun belli hastane ortamina girmen cok sakincali.
Tek çocuğum kuzum evet. Kayınvalidem falan hep 5 çocuğun olacağına 1 tane olsun senin gibi olsun der ama bi de bana sorsın onu 😅

Hanımlar canım çok sıkkın bi yol gösterin bana ya.

Annem tedavi görüyor benim, ben Ankara'dayım o İstanbul'da. Bu tarafa gelmek istemiyor hiç. Bu zamana kadar tamam dedim arkadaşları var orada kendi bilir.

Ama birkaç gün önce bi değeri yükseldi önce acile sonra servise yatış yapıldı. Az önce aradı 10 gün tedavi görecekmiş enfeksiyon için hastanede. Benden başka bi akrabamız yok, konu komşu var arada kalan ama onlar da tabii 1 gece falan kalıyorlar.

Normalde ben gidip kalıyorum böyle durumlarda hastanede. Sene başında 1 ay kaldık, bel düzleşmesi ondan sonra patladı bende koca koca sedyeleri iteklemekten, annemi kaldırmaktan, koltuk başlarında uyumaya çalışmaktan. Ama şimdi kendimin dışında düşünmem gereken bi canlı daha var, enfeksiyon dolu hastaneye nasıl gideceğim nasıl kalacağım bilmiyorum. Şuraya gelse sabah ben yanında kalırım akşam eşim kalır ben dinlenirim falan hallolur ama diğer türlü benim İstanbul'a gidişim bu sıcakta ayrı dert, hastane ortamında oturmam kalkmam ayrı dert. Anneme eşim gelecek diyorum gelmesine gerek yok diyor, gelmenize demiyor beni istiyor yani ama ben ne yapacağım konusunda çok kararsızım. Sabahtır bi sinirimden bi üzüntümden ağlıyorum canım sıkkın
Evet hastane ortamı senin çok riskli geçen sene benim babam kalmıştı hastanede uyuz hastalığı kapmıştı doktor evdekilere geçer ilaç kullanmanız lazım demişti o yüzden düşünce çok riskli zaten senin tuvalete vs giderken yardım edemezsin dedikleri gibi keşke yakın biri olsa da gidip yanında kalsa yani hiç kimsenin mi müsaitliği yok acaba akrabalardan gitseler bir iyilik yapsalar hastane sürecinden sonra zaten yanına alırsın sen geçmiş olsun canım

Detayli da kiz cikip normalinde erkek mi cikti ama cok da emin degilmis.ya aslinda pozisyona bagli artik gorebilmesi lazim cinsiyet uzuvlari olustu cunku. Baska doktora giderdim bi ben ya. 🤗
Detaylı derken 13. Haftada detaylıca baktı doktor tüm uzuvlara. O bakan doktor prof dü. Ama 13. Haftada detaylı olmazmış ki . 20. Hafta diyor herkes

Çok teşekkür ederim 🙏🏿

Olsun ya can sıkmaya gerek yok ama hamişlikle ilgili değil diye paylaştım, motivasyon düşürmüyoruz en enerjik hamiş bizleriz 😅 inşallah eşinin de tertemiz çıkar sonuçları da o stresi yaşamazsınız hiç 🙏🏿
İnşallah bebişim, herkes iyi olsun ya gerçekten... Bizi haberdar et yine de ne yaparsan ve annenin durumundan da.

Hımm anladım canım. Görüntü olarak güzel, boyut olarak aynı sanırım park yatakla. Ben yer kaplaması açısından da minik anne yanı beşikleri seviyorum. Kanzda falan var ama sanırım park yatak alacağım bu gidişle. Bu beşikler de çok estetikmiş
Beşiklerin hiçbiri bana küçük gelmedi ya, fotoğraflarla falan canlanmıyormuş gözümde onu anladım. Geçen ebebek'e gittiğimde baktım da bayağı kocaman yatak gibiler yani. Bence 3-4 yaşa kadar rahat kullanır bebişler. Ben de karyolanın bir tarafını duvara sabitleyip, komodinleri yer değiştirip beşiği benim olduğum tarafa kurarsam falan ancak sığdırabileceğim.

Evet evet ben kendi doktorum da devam etmesem ona gitmeyi dusunuyordum . Bir de birgul de galiba o isimde bir doktor var .9 da normali destekliyor ama pervana hanim asiri sevimli bir doktor. Cok guzel yorumlari var☺️
Ben hariç burda çok yorum gördüm herkes normal doğumdan yana ben kolaya mı kaçıyorum acaba sezeryan olmayı düşünüyorum zaten kistim vardı dedim onu da aldırmış olurum kendime pek güvenim yok açıkçası normal doğum konusunda, inşallah isteyen herkes normal doğurur, sezeryan çok çok zor bakan yoksa yatalak oluyorsun zaten bide bebek var perişanlık

Beşikte aklımda şu ikisinden biri var hala

İlki daha büyük, yüksekliği daha fazla. İkincisinin de desenleri çok tatlııı ve daha az yer kaplar ama eğilip kalkmak ilkinde daha kolay olur gibi☺️

Beşikte aklımda şu ikisinden biri var hala

İlki daha büyük, yüksekliği daha fazla. İkincisinin de desenleri çok tatlııı ve daha az yer kaplar ama eğilip kalkmak ilkinde daha kolay olur gibi☺️
İlkinin ölçüsü daha büyük galiba diğerini bizim burdaki e bebekte gördüm öyle kaba bir şey değildi kibardı o ölçü daha makul bence

Hanımlar canım çok sıkkın bi yol gösterin bana ya.

Annem tedavi görüyor benim, ben Ankara'dayım o İstanbul'da. Bu tarafa gelmek istemiyor hiç. Bu zamana kadar tamam dedim arkadaşları var orada kendi bilir.

Ama birkaç gün önce bi değeri yükseldi önce acile sonra servise yatış yapıldı. Az önce aradı 10 gün tedavi görecekmiş enfeksiyon için hastanede. Benden başka bi akrabamız yok, konu komşu var arada kalan ama onlar da tabii 1 gece falan kalıyorlar.

Normalde ben gidip kalıyorum böyle durumlarda hastanede. Sene başında 1 ay kaldık, bel düzleşmesi ondan sonra patladı bende koca koca sedyeleri iteklemekten, annemi kaldırmaktan, koltuk başlarında uyumaya çalışmaktan. Ama şimdi kendimin dışında düşünmem gereken bi canlı daha var, enfeksiyon dolu hastaneye nasıl gideceğim nasıl kalacağım bilmiyorum. Şuraya gelse sabah ben yanında kalırım akşam eşim kalır ben dinlenirim falan hallolur ama diğer türlü benim İstanbul'a gidişim bu sıcakta ayrı dert, hastane ortamında oturmam kalkmam ayrı dert. Anneme eşim gelecek diyorum gelmesine gerek yok diyor, gelmenize demiyor beni istiyor yani ama ben ne yapacağım konusunda çok kararsızım. Sabahtır bi sinirimden bi üzüntümden ağlıyorum canım sıkkın
Çok geçmiş olsun, allah şifa versin.
Benim aklıma sadece emri vaki yapıp gidip Ankara’ya getirmen geldi. Sanırım ben olsam öyle yapardım.

Kızlarrr, yine küçük bir yoklama zamanı 🥲 Bebişlerin cinsiyeti aralarda konuşuldu ben atladıysam görmediysem, eklemeyi unuttuysam ya da belli olup da sizler yazmayı unuttuysanız diye küçük bir etiketleme seansı yapalım dedim :)
@arwen42 @Hayat89 @hayrihale @meraklipapatya @mavigokyuzu93 @okidoki6666 @Meryemimm @blocked @ozllem123 @festina lente @Miss2311 @whiterabbit @HAYATAKIRGINIM1 @hayaletcizgi owlll owlll @zinnureyn__ @MavisOglumm @Cngz44 @Esra songul @fatma2041 @Sarem2023 @Kardelen0827 A Ayyayya @kelebek922 ???
benim oğlum olacak canım 🥰

X