Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Anladımm. Devlette eşin kalmasına izin vermiyorlar genelde ama özel oda soracağımeğitime gidince. Zor olur ilk gün eşinin kalması falan dediler ama o ilk günü minik ailemizle geçirmek istiyorum

Anladım canım sıkmamaya çalış yine de canını bebeğini düşünerek soğukkanlılığını koru sen her daim İnşallah geçer bizimki de

Kiwi’miz ve aventlerimiz geldi teyzoşlar
Cihazı denedim çalışıyor Merak ediyordum mekanizmasını onu da anlamış oldum inşallah süt sağımı da başarılıdır
Cihazın da biberonu var ayrıca, meme ucunu da göndermişler o da doğrudan biberon olarak kullanılabilir belki

Eklentiler

• IMG_2649.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_2632.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 38
Kiwi ile iglili bende güzel yorumlar okudum ama ben çalışmıyorum yani sürekli bebekle olabilme imkanım olacak doğum sonrasına mi bıraksam süt sağım makinasını bilmiyorum çünkü bazen sagdikca süt tazyikli geliyor ve bebek emerken boğulacak gibi olup meme bırakıyor ondan bı aklım karisiyor belki yeteri kadar olacaktır süt diye. Sezeryan olacağı için acaba sütüm yeteri kadar gelmez mi diye de bı alayım diyorum arada kaldım. Umarım güzel bı üründür dedikleri gibi aklımda bu var çünkü

Anladımm. Devlette eşin kalmasına izin vermiyorlar genelde ama özel oda soracağımeğitime gidince. Zor olur ilk gün eşinin kalması falan dediler ama o ilk günü minik ailemizle geçirmek istiyorum
Eşini refekatçi almıyorlarmış. Çünkü burdaki şehir hastanesinde tek kişilik oda yok. İki kişilikmiş odalar. Yanında kalan hasta eşinin ref kalmasını kabul ederse. Genelde de kapalı olabiliyor hastalar o yüzden kabul etmiyorlarmış. Kabul eden nasir cıkıyormus

Ortodontik emzik benim de ilgimi çekiyor. Güle güle kullanın canım.

Canım ben de hep evdeyim de beni düşündüren bebeğin tek taraftan daha çok emmesi. O zaman b taraf süt dolacağı için onu sağmak gerekmez mi

Canım emse de emmese de, süt olsa da olmasa da sağım yapmak gerekiyor diye biliyorum ama benim bilgim anca bana yetiyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ben aldım koydum kenara sağma makinesini

Canım emse de emmese de, süt olsa da olmasa da sağım yapmak gerekiyor diye biliyorum ama benim bilgim anca bana yetiyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ben aldım koydum kenara sağma makinesini
Benimde bildiğim bazen süt az geliyor ya sütü çoğaltıyormuş galiba onun için belki gerekli olabilir

Kızlaaar başıma ne geldi zarfı çantama koymuştum minicik bişey zaten içinde kart var mavi ya da pembe tam çıkartacaktım çantadan ağzı yandan açıkmış gördüm ben direk bana sürpriz değil artık oğlum olacakmış ben de bir mavi kalp alabilirim artık
Pazar günü eşim dahil herkese sürpriz olacak orası ayrı tabi söylemem kimseye bişey de çaktırmıycam asdgdfg

Canımm bizim tabi tecrübemiz yok ama araştırdığım kadarıyla mesela içeriğinde şey yazıyor. Eğer ilk etapta sütünüz yeterli ve dengeli geliyorsa iki hafta sonra başlayın kullanmaya. Ama başta yeterli gelmiyorsa kiwi bu süreci hızlandırabilir. Yara olan meme ucu sağılıp diğer meme bebeğe verilebilir.
Kolostrum sütünün de bir miktarının sağılıp kaldırılması ve hasta olduğunda, diş çıkarırken verilmesi bağışıklığı arttırabilir (bunu sosyal medyada okudum bir ebe paylaşmış)
Sütün bollaştığı dönemlerde / günlerde memelerde acı oluşmaması için dengeli bir şekilde sağım yapılması önerilir.
Ve son olarak dondurulmuş sağım sütü ile cilde botoks etkisi verilebilir, bu da annelere faydası

Benimki acibadem de prof ama 9000 bin cok geldi yani . Zeki sahinoglu canim bagdat caddesinde onunki 3500 fln diye duydum arayip sorucam cok guzel yorumlari var. Bide melih atahan guven var ona da bir sorayim .
Merhaba hangi Acıbadem acaba? Detaylıda tam kapsamlı sağlık sigortası geçiyor mu bilginiz var mı acaba ?

Hayırlı olsun canımm, sabah eklerim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…