Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
B

Ben hemen bu evreye geçmek istiyorum ya Gebeliğin ilk 4-5 ayı kapatılsın bence
Ben çok şükür sıkıntısız geçiriyorum ama benim gözümü lohusalık korkutuyor nasıl birine dönüşcem hiç bilmiyorum bazıları çıldırıyor bazıları çok duygusal oluyor bazıları rahat atlatıyor umarım sonuncusu olur bizim amin

gereksiz olabilecek ürünler
Nerdeyse hepsine katılıyorum, özellikle alt açma ünitesi, elektrikli ana kucağı kısmına. Kısa süreli kullanılacak hiçbir şey evimde yer kaplasın istemiyorum ya, evler de küçücük zaten. Ama buharlı pişirici pratik olmaz mı bilemedim, ben püre vermeyi düşünmüyorum en fazla çatalla ezerim gibime geliyor blw ile ilgili kitap arayışındayım eğer blw gidersem ihtiyacım olmaz. Ama buharlı pişirme makinesinde üstte sebzeyi, eti pişirip hazneyi ters çevirip bızzzt yapıyorsun pütürlü veya tamamen pütürlü hale getiriyor ne bileyim bana pratik geldi. Diğer türlü tencere aparat ocağı aç vs uzun iş sanki. Bir de ben 1 senedir kendim yoğurt yapma makinesi kullanıyorum dünyanın en muhteşem şeyi bence, 30 saniyede yoğurt yapıyorsun.

Biberon ben de aynısından aldımm, asla çekmeden gelmiyor müko. Güle güle kullansın kuzu

hiç bişey almadım derken zara’dan şu üçünü kaptım az önce.
havlu tulumu sahilde mayosunu çıkarınca giyer dedim. kaban da çok ucuz geldi gözüme 12-18 aylık aldım

ben de bir şey almadım henüz, erken geliyor. eşim de beklemek istiyor henüz

en büyük hazırlığımız evi taşımak şu an. bebek için daha uygun bir eve taşınacağız, bulduk sonunda

Ben de buharda pişirilirde sadece kararsız kaldım ama diğerler dediklerime katılıyorum. Yoğurt için de acelem yok. 1 günde olması kafi.

Klasik ultra airları tutuyorlar aşko o anne memesine en çok benzeyenmiş ama tutan bebe görmedim ben. Genelde klasik avent ve bibs tutuyorlar. Bana bibs hediye geldi avent alacağım 2li, tutarsa alırız yine
Ben philips alıcam ama hangisini karar veremiyorum. Çok çeşit var. Aralarındaki farkı anlamıyorum henüz. Sadece ayları anlıyorum

bende oluyor, hızlı konuşursam dahi nefes nefese kalıyorum bazen.
kan değerleriniz nasıl?
İyi Bi sorun yok değerlerim de gebelikte vucüt fazla kan pompalıyor ondan oluyormuş deniyor bende de bazen konuşamayacak kadar oluyor bugün yine kötüleştim aşı çok halsiz yaptı beni bide kalp çarpıntısı olunca rahatsız etti

Blw not for me kuru seyler icin ok ama soslu seyler icjn sinir krizi loading cok sevdigim bir uygulama degil becerebilene saygim sonsuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…