Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Biberonu plastik aldın dimi, cam çok ağır oluyor diyorlar. Ben de alıcam ondan.

Gümüş kapak da benim çevremde çok sevilmiş ya, ben almıştım o yüzden

Sizin gönderdiğiniz rahat taşır yenidoğandan itibaren o kilolara kadar zaten yastığı var içine koyuyprsunuz yenidoğana uygun hale geliyor. Bulursam kızımın atayım fotoğrafını yenidoğan içinde

Evet canım PP biberon. PP’nin gıda ile teması son derece güvenilirdir endişe duymana gerek yok çok çalışmıştım plastikler konusunu Cam biberonlar kırılmaz değil ise ben onu % 1 milyon kırarım bir iki kullanımda. Çünkü ben çok eşya kırarım Kendime güvenemedim. Bir de ağırlık yorumunu çok okudum evet.

Doğumdan sonra da hep iletişim de olucaz zaten inşallah sen çok memnun kaldım al dersen hemen alırım kız Her şeyin memnun olanı da vardır olmayanı da ya illa ki deneyip görücez

Ya evet gece düşer müşer bi de kırıklarla uğraş sonra, cam no no. Güvenli diyosan içim rahat ede ede bari sevindim

Ben şeyi bilemedim, avent'in bi seti var yenidoğan diye. Ona gerek var mı? 3 boy biberon var galiba onda

Biberon elinden düşünce falan dökülmüyor mesela sadece emerken geliyor özelliği öyle. Anti-kolik özelliği de varmış meme ucunun özelliği sayesinde hava yutmasını önlediği için.

Şimdi bu yenidoğan olan minicik. Sanırım en fazla 6 aya kadar kullanılır. Sonra mecburen diğerlerine geçilir. Ama ek gıdadan sonra meme + ek gıda olarak mı ilerleriz biberon kullanır mıyız bilemedim ya almadım şimdilik.

Sizin gönderdiğiniz rahat taşır yenidoğandan itibaren o kilolara kadar zaten yastığı var içine koyuyprsunuz yenidoğana uygun hale geliyor. Bulursam kızımın atayım fotoğrafını yenidoğan içinde
Şimdi birkaç video buldum, yenidoğan yastığı olmalıymış içinde dediğiniz gibi. Amazon dışında bir yerde satıldığını da göremedim. Çok iyi oldu teşekkür ederim desteğiniz için

Bir de ben Kanz’ın travel sistem bebek arabalarını araştırıyorum da bunun modelleri dGo vGo sGo xGo bir sürü bu Go’ların birbirinden farkı ne acaba ya… Harf ilerledikçe fiyat da artıyor gibi. Videolarını izliyorum açıklamalara bakıyorum sanki her şey aynı hepsinde

Markası ne otomatik ana kucağının? Bir dönem ünlü bir markanın otomatik ana kucağı güvenli olmadığı icin toplatilmisti. Ben manual kullandım. Çok rahat ve kullanışlıydi.
ciddi misiniz. Hangi markaymıs acaba toplatılan. Atayım fotografını ana kucagının. Ben otomatik istemediğim için o kısmı cok önemseyip merak edip atmamıstım. Bende manuelciyim ana kucagında.

Eklentiler

• 8E4DB7B2-7290-491D-B035-E2224DCDD888.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 47
  • F89ABC08-AB8D-4CBA-86EF-83FA9A1E33A7.jpeg
    290,8 KB · Görüntüleme: 39
  • A28E73F2-CBBD-421B-AE15-1EF05C208ABE.jpeg
    146,9 KB · Görüntüleme: 52
Ya kıyamam anladım. Bende bilmiyorum öğrendiğim tüm bu şeyleri merak ettiklerimi kullanan arkadasıma soracagım galiba.

Canım lahana yaprağı falan mastit için. Ill başlarda yara olmak zorunda değil ama bir hassasiyet oluyor bebek doğru emme pozisyonunu bulana kadar. O dönem için de lansinoh krem falan gayet yeterli geliyor. Yara olursa gümüş kapağın gerçekten iyileştirici etkisi var. Ama ileri seviye bir şey olursa o zaman ancak lahana yaprağı hatta antibiyotiklik bile oluyorsun.
Bir de doğuma yakın sürülmesini onerenler var. Aynı şekilde e vitamini kapsüllerini de doğum öncesi oneriyorlardi göğüs ucunu güçlendirmek için. Ama doktorunuza danışın benim doktorum çok gerekli gormemisti mesela.

ciddi misiniz. Hangi markaymıs acaba toplatılan. Atayım fotografını ana kucagının. Ben otomatik istemediğim için o kısmı cok önemseyip merak edip atmamıstım. Bende manuelciyim ana kucagında.
Senin arkadaş lüks markalardan gitmiş maşallah bunları kullanmamış mı çocuğu yoksa büyüdüğü için mi kullanamıyor

Bi de kaşık biberon çok öneriliyor özellikle ilk hastane günü için

Pusetin kendi içinde yenidogan minderi bel desteği vs. varsa ergonomik açıdan uygunsa ekstra bir minder sadece bebeği yukseltiyor.ama bazı pusetlerin ici dümdüz çukur onlar için şart. He ben yine de kızımda heves edip almıştım takim olarak minderi örtüsü emzirme önlüğü falan.

Benim arkadasimda vardi 6 ay kullanmisti guzel bunlar ama her bebek yatmiyor , oyuzden arkadastan almak o anlamda iyi oluyor para vermemis olursun.
6 ay kısaymış. Olsun 6 ay sonrası için bizde birşey bakacagız demek biz 2-3 hafta önce şöyle birley bakmıştık. Nasıl sizce? Araştırmadığımız icinde özellikler dikkat etmem gereken seyler va nedir bilmiyorum. O zaman gruba atacaktım yatak arastıran arkadaslar yorumlasın diye unutmusum hazır konusu acılmısken atayım. Park yatak görmüştük rengi dikkatimizi çekmişti. Özelliklerini bilmiyorum

Eklentiler

• 2332B5E6-E7D1-4366-B329-B3B089536547.jpeg
    154,6 KB · Görüntüleme: 45
  • 51573829-3852-45A7-A891-AF150E1C1E5A.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 47
Aaaa doğru o mastit olmuştu. Başka bir arkadaşım da hep mastit oldu ya dediğin gibi antibiyotik de çok kullandı. Meme ucu yaraları için gümüş kapak ve krem işe yarıyor diyorsunuz. Bunu da not edelim bakalım mecbur kalırsak hepsini deneyeceğiz nasıl olsa. Peki kremi her emzirme sonrası sürüp tekrar emzirmeden memeyi yıkıyorlar mı nasıl yapacağız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…