Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ergobaby yi cok oneriyolar ama 12 bin tl veremem bi kanguruya. Arkadasimda var overecek bana bi bakicam olmadi alirim. Zaten ilk 3 ay sling olur. 2. El sahibinden de bakip yakinlardaysa gidip gorme imkaninda olabilir usenmezsen ben babybjorn ana kucagini oyle alabilirim.

12 bin değil aşko şunu çok beğendim, satıcıya falan bakıp alabilirim belki https://amzn.eu/d/00GwJiq6
Babybjörn Harmony veya 3d mesh almak lazım, mini modelinde bel desteği yok benim kronik bel ağrım var bel desteksiz alamam no. Hangi modeli var arkadaşında?

Buna da baktim ben ama bu kocama pahali geldi ne bekliyorsa arkadasimda ne var sormadim ya unuttum . Ama biz kullanamadik sevmedi cocuklar dedi. Ablasi da denemis.

Buna da baktim ben ama bu kocama pahali geldi ne bekliyorsa arkadasimda ne var sormadim ya unuttum . Ama biz kullanamadik sevmedi cocuklar dedi. Ablasi da denemis.
Benim kocam da geçen gün Bim’e kanguru gelmiş 300 liraya onu atıyor, bez parçasına o kadar para mı verilirmiş. Dedim milyon dolarlık tüp bebe 300 liralık kanguruda Cansever gibi mi olsun djcksjdls modelini falan öğrenirsen haber verirsin, fikir olsun bana da. Bir de satılınca para kaybetmez bunlar ya, güvenli mi değil mi diye aklım kalacağına yüz taksitle alıp sonra satarım

yaa gözünüz aydın sağlıkla gelsin benim de bi oğluşum var kesin yine erkek olacak. bizim aileye kız gelmiyor. 8 erkek torun peş peşe geldi. herkes gözümün içine bakıyor kız olacak diye
Benden de herkes kız bekledi ya kime sorsam kız diyodu doktor bile keşke kız olsaydii yaaa dedisağlıklı hayırlı olsun da

Tsh yüksekliği düşüklüğü hamilelikte görülebilen bi şey, senin hiç bakılmadı mı? Ben ilk baştan beri ilaç kullanıyorum mecbur

Beğenirsen influence et bizi anam linkle

Bakıldı ya ama ilk defa böyle çıktı iste doktor da 15 gün sonra bı daha tekrarlaması istedi. Zaten sağlık ocağı doğum doktoru söylemese bile biz iki üç ayda bı sizi kan için cagiracagiz falan demişti.

Ergo ve babybjorn e baktim da amerikada da pahali yoksa bizim bi arkadas orada isterdim ama ayni fiyatlar neredeyse. Tekrar bi bakicam.

Evet kızımda 1 aylıkken kullandım 3 yaş gibi toddler boya geçtik o kadar çok kullandım ki anlatamam o zaman Türkiye’de çok yoktu herkes Amerika’dan getirtiyordu. Ergonomiklik açısından çok çok iyi arkadaşımın bebeği kalça çıkıklığından şüphelenince değerler kötü gelince doktor bu kanguruya önermişti bacakları için. Bence araştırın çok memnun olan var ve fiyatı da uçuk değil o zamanlar ben boba vardı sadece şimdi sizin gönderdiğiniz 4gs modeli yeni bir model. Ben de o zaman vermiştim başka birine yeniden alacağım tekrar. Günün 8 saati kanguruyla geçiyordu 6 aya kadar ben de sling zor gelmişti.
Hiç duymamıştım bu markayı çok teşekkür ederim. Bu ürün mü? https://amzn.eu/d/01SerqIQ
Siz kullandınız mı

Benim bel fıtığım var, sling heves ettiğim ama emin olamadığım bir şey. O yüzden iyi ve ergonomik bir kanguru önceliğim. Gerçekten fiyatı çok uygunmuş sling olmuş bin lira. Ben max 1 yaşına kadar kullanırım diye düşünüyorum, boyları mı var? Yenidoğandan 10-11 kiloya kadar hangisiyle idare edebilirim var mı gönderebileceğiniz bir link acaba

Nasıl güzel bi insan etiketledim gördün mü hemen ikna etti

Benden de herkes kız bekledi ya kime sorsam kız diyodu doktor bile keşke kız olsaydii yaaa dedisağlıklı hayırlı olsun da
Hayırlı olsun canım kaçıncı haftada kesinleşti valla benim 17. Haftada kesin kız dedi umarım değişmez 21. Haftam için detaylıya randevu aldım orda değişirse bide bazı kıyafetler alındı bile çünkü

Puset örtüsü ararken puset minderi gördüm, bu pusetlerin içinde minder gibi bi şey var zaten o işe yaramıyor mu eski anneler? Ne işe yarayacağını çözemedim.

Puset örtüsünde de yaz bebesi olmadığı için şanslıyız sanırım 26'dan 45 dereceye çıkarıyormuş pusetin içini 10 dakikada.

Kızlar size birkaç kişiden teyit ettiğim bilgileri ve son aldıklarımı aktarayım hemencecik.
Gümüş göğüs ucu kapaklarından ve lansinoh göğüs ucu çatlak kreminden memnun olan duymadım. Kimsede acıyı falan hafifletmemişler sanırım yakın çevremde. Bunun yerine üç ayrı yöntem duydum bunları dene biri illa ki işe yarar dediler;
-Ayva çekirdeğini suda jel kıvamına gelene kadar kaynatıp soğuyunca o jeli meme uçlarına sürmek,
-Lahana yaprağını hafif haşlayıp buzdolabında soğuyunca memeleri onla kapatmak,
-Zeytinyağını iyice ısıtıp asidinin çıkmasını sağladıktan sonra soğuyunca meme uçlarına sürmek.
Ben şimdilik bu kremi ve göğüs ucu kapaklarını almayı düşünmedim bakalım fikrim değişmezse.

Philips Avent 0-6 ay silikon emzikler, 0+ biberonunu aldım. Bu ikisinden memnuniyet oranı çok yüksekmiş. Hem bebeğin emme refleksi güçlendi hem de meme reddini önledi diye çok yorum okudum.

Bir de Kiwi’nin tekli süt sağım cihazını aldım elektrikli olanı. Yakın arkadaşım bunu kullanmış sütüm bile arttı bundan sonra manuel alıp kendine işkence etme ya da çok pahalı markalara kaçmana gerek yok dediler.

Şu son ürünle ilgili bir sorum var tabi ben bunun çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirim şimdiden Yani iadesi gerekirse napıcammm erken mi almış oldum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…