Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
İlk başta tamam da sonrasında da belirli aralıklarla kan değerlerine bakılıyor. Bence bir sonraki kontrolunuzde doktorunuzdan isteyin
Teşekkür ederim isterim ben Bi kere kan verdim gebeliğin başında sonra ikili test için vermiştim sonra enfeksiyon vardı onun için felan yani tsh ye o tür hormona Bi kere gebelik başında bakılmış

Benim arkadasimda vardi 6 ay kullanmisti guzel bunlar ama her bebek yatmiyor , oyuzden arkadastan almak o anlamda iyi oluyor para vermemis olursun.

bebek doğsun kendi öğretiyor zaten tüm süreçleri, benim eşim hep kendi değiştirip altını yıkadı pandemi zamanıydı zaten evden calısıyordu. bana da güvenmiyordu alt değiştirme konusunda hala da kendi siliyor cocugun poposunu ona göre ben kaka bırakıyormusum iyi temizlemiyormusum. benim alt değiştirmem sayılıdır sanırım ancak eşim evde yokken falan. Şimdi tabi coktan tuvalet eğitimi aldı normal yapıyor ama yine eşim siliyor poposunu

Teşekkür ederim isterim ben Bi kere kan verdim gebeliğin başında sonra ikili test için vermiştim sonra enfeksiyon vardı onun için felan yani tsh ye o tür hormona Bi kere gebelik başında bakılmış
Benim de sizin gibi oldu.Sağlık ocağın 17 Temmuzda çağırdı sanırım bir de o zaman bakmak isteyecekler

ben de asla sevmiyorum park yatak ama mecbur alicam cunku buyuk yatak alma planim var sonrasi icin oyle dakika basi yatak degistirmek istemiyorum. En az bi sene yatar yanimda sonra odasina geciririm. Benim arkadasim cok rahat etmisti onunla. Mecbur ilk sene katlanicam :)

Merhaba sonuçunuz kaç güne çıktı acaba

Oioilerim geldiiii
Rengi çogzel
Kiz benim arkadasimda sadece oi oi kullandi o cocuguna gore degisir hersey de oldugu gibi . Bazi seylere ya fuzuli para vermis olucaz ya da iyi ki vermisiz dicez kismet artik
Aynen o da Allah'ın emri ya artık, kendimize bile bazen işe yaramaz şeyler alabiliyoruz bebek yeni bi canlı neyi sever neyi sevmez bilemeyiz yapcak bişi yok

Kızlar nasılsınız? Bebişlerde iyidir umarım bir süredir çok giremiyorum foruma işlerden ve koşturmacadan… Dün idrarımı yaparken biraz yanma hissettim ama sonrakilerde olmadı. Yine de doktora gittim idrar testi verdim ve idrar yolu enfeksiyonu olmuşum bir sorun olmaz inşallah… Enfeksiyondan çok korkuyorum. Doktor a yazdım henüz görmedi ama muhtemelen bana antibiyotik verir diye düşünüyorum. Aranızda geçiren var mi?

Ben dün içtim ilacı, bende de başladı yine. Bi de 6 haftalıkkrn geçirmiştim onda da tek kullanımlık şase kullandım

Kızlar allahını seven kanguru manguru bir şey önersin ya, bebek arabası bakarken bile kafam bu kadar karışmamıştı. 300 liraya da var 12 bin liraya da, uzmanlar kangurunun omurga sağlığı için çok önemli olduğunu söylüyor. Sırt c pozisyonunda popiş ve bacaklar m pozisyonunda olmalıymış falan filan. Babybjörn ve Ergobaby arasında gidip geliyorum ama fiyatlar ayı gibi pahalı, ikinci el bakıyorum onlar da güvenilir mi bilemedim. Var mı benim gibi araştıran?

K kzkzkzkz sanki baya bilgiliydi bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…