Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Fafenk 😅

Yok ya riskli değil. İlk kalp atışını duyduğumuzdan beri doktor riskli değil ilişki yaşayabilirsiniz demişti, hadi dedik 12 hafta genel olarak riskli biz işimizi garantiye alalım. 12 bitti 13 oldu 13 bitti 14 oldu bizimkinin korkusu geçmedi 🥲 geçen yeni bi soru sorulmuştu bunla ilgili, bi üye de ben çocuğumu ilişki sonrasında düşürdüm falan yazmış onu okuduğumdan beri içim %100 rahat değil ama çok da mümkün değil bence riskli gebelik değilse ilişki kaynaklı düşük, o yüzden bilmiyorum da 🥲
Hiç birşey olmaz doktor yapabilirsiniz dediyse canım yap gitsin 😅

Kizlar bu prilam i bi kerede kac tane icebiliyoruz ,
24 saatte toplam 4 tane.
Gece yatmadan 2 tane.
Ertesi gün bulantı devam ederse gün icinde 1 tane yine devam ederse 1 tane.

Ben midem bulanmaya devam etsede hic sabah icmedim korkudan cok uyku getiriyor işte fenalaştım vs diyenler oldugu icin.

Hanımlar çok ayıptır söylemesi ben beyimi fafenke ikna edemiyorum. Zaten 5 ay kalmış şurda riske atmayalım deyip duruyor, bi kere burada okumuştum kanaması olmuş kadının ilişkiden sonra hamileyken, onu söyleme gafletinde bulundum, ya kanama olursa sen söylemiştin bana diyor. Ben tam ikna ediyorum, ben onu ikna edesiye o o kadar negatif basıyor ki sonra ben korkuyorum bu sefer benim içimden gelmiyor 😅 napcaz yav taktikkk
Bizim tüp bebiş biliyorsun, 12 hafta yasaktı her hafta sordu ne kadar kaldı diye ajfksjdk 3 ay fanfinifon yapamadık ilkinde acılı oldu ilaçlardanmış sanırım bir de nokta kadar leke oldu bana mısın demiyor bıraksan her gün yapar ajfksjdks keşke benim beyim de öyle olsa ben çekiniyorum o maşallah sıfır zero 😇
Bence libidosuna davranırsan halledersin ya skfksksl bir şey olursa yapmayız falan de, veya ikna olması gereken bir tipse doktor videosu falan gönderebilirsin işe yarar belki

Şuan hormonlar cidden tavan istiyorsun ama aynı zamanda korkuyorsun doktor bu konuda bir şey demedi ama plesanta ya aşağıdaysa diyorum ya kanama olursa bu sebepten çocuğunu kaybetmiş birini okudum ondan korkuyorum
Ben de okudum işte bi de yeni okudum yeni bi soruydu 1 hafta oldu olmadı. Yeni kontrolden çıktım suyuna dahi baktı doktor ama insan bi acaba mı diyor. Akşam bi ikna eder gibi oldum sonra dedim şimdi kanama olur falan Allah korusun gece gece zor olur doktora gitmek yarın bakarız madem dkfk

Bizim tüp bebiş biliyorsun, 12 hafta yasaktı her hafta sordu ne kadar kaldı diye ajfksjdk 3 ay fanfinifon yapamadık ilkinde acılı oldu ilaçlardanmış sanırım bir de nokta kadar leke oldu bana mısın demiyor bıraksan her gün yapar ajfksjdks keşke benim beyim de öyle olsa ben çekiniyorum o maşallah sıfır zero 😇
Bence libidosuna davranırsan halledersin ya skfksksl bir şey olursa yapmayız falan de, veya ikna olması gereken bir tipse doktor videosu falan gönderebilirsin işe yarar belki
Ya doktor kendine dedi direkt ilişkide sorun yok diye ama ben korkutmuşum buradan birilerini örnek vererek, hata bende 🥲 akşam denicem fmfm

Kızlar 2-3 gündür sağ kasığımda batma ve gaz sancısı gibi sancı hissediyorum. Hafif belime de vuruyor. Neden olabilir acab. Salı günü doktora gideceğim ama bilemedim şimdi

Kızlar 2-3 gündür sağ kasığımda batma ve gaz sancısı gibi sancı hissediyorum. Hafif belime de vuruyor. Neden olabilir acab. Salı günü doktora gideceğim ama bilemedim şimdi
Enfeksiyon olabilir canım kasıklarda ağrı yapar sürekli değilse çapraz bağlar geriliyordur onu hissediyorsundur belki

İlişki konusunda en son kanamam olduğunda doktor direkt iliskiden sonra mı oldu diye sordu. İlişki yoktu ama demek ki ihtimal var o yüzden biz tamamen unuttuk birbirimizi. Artık lohusalıktan sonra mini kacamaklara kaldı işimiz 😂

Hanımlar çok ayıptır söylemesi ben beyimi fafenke ikna edemiyorum. Zaten 5 ay kalmış şurda riske atmayalım deyip duruyor, bi kere burada okumuştum kanaması olmuş kadının ilişkiden sonra hamileyken, onu söyleme gafletinde bulundum, ya kanama olursa sen söylemiştin bana diyor. Ben tam ikna ediyorum, ben onu ikna edesiye o o kadar negatif basıyor ki sonra ben korkuyorum bu sefer benim içimden gelmiyor 😅 napcaz yav taktikkk
ya biz ilkinde aynen devam etmiştik doğuma bi hafta kalıncaya kadar 🙈 bir sorun olmamıştı. 🤪

24 saatte toplam 4 tane.
Gece yatmadan 2 tane.
Ertesi gün bulantı devam ederse gün icinde 1 tane yine devam ederse 1 tane.

Ben midem bulanmaya devam etsede hic sabah icmedim korkudan cok uyku getiriyor işte fenalaştım vs diyenler oldugu icin.
Ay yok hic uykumu falan getirmiyo benim .ama iki tane icmek ise yaradi sanki 😄

Benim kocam gibi bu da😂😂 yok diyo korkarim ben . Bekleriz ne olacak. Sonra yok emzirme yok lohusa yok bilmem ne derken 1 sene olacak. Zaten iyice asker arkadasi olduk 🙈

Benim kocam gibi bu da😂😂 yok diyo korkarim ben . Bekleriz ne olacak. Sonra yok emzirme yok lohusa yok bilmem ne derken 1 sene olacak. Zaten iyice asker arkadasi olduk 🙈
Amaan o öyle yaptıkça ben de korkuyorum 🥲 en son bayramda yine bi tur ikna ettim, doktor izinli diye vazgeçtik bişi olursa gidemeyiz diye fkfkg

Kız kanama ve risk yoksa bir şey olmaz bize doktor demedi kanamam falan hiç olmadı her şey normal şükür baştan beri devam ettik ilk zamanlar korka korka oldu bizde korktuk ama hiç sıkıntı yaşamadık üstüme yüklenmemeye özen gösterdi sadece onun dışında tutkulu bazen sertte oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hem erkeğin hem kadının da ihtiyacı var ilişki içinde zaten doğum sonrası bir süre olamayacak bu kadar hasret kalmayın sıkıntı yoksa bir şey olmazs 😄süslen püslen kocanı taciz et yavaş yavaş dikkatlice halledin😈😈❤️‍🔥

Son düzenleme:
Kız kanama ve risk yoksa bir şey olmaz bize doktor demedi kanamam falan hiç olmadı her şey normal şükür baştan beri devam ettik ilk zamanlar korka korka oldu bizde korktuk ama hiç sıkıntı yaşamadık üstüme yüklenmemeye özen gösterdi sadece onun dışında tutkulu bazen sertte oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hem erkeğin hem kadının da ihtiyacı var ilişki içinde zaten doğum sonrası bir süre olamayacak bu kadar hasret kalmayın sıkıntı yoksa 😄süslen püslen kocanı taciz et yavaş yavaş dikkatlice halledin😈😈❤️‍🔥
Biz de devam ettik hiç bişey olmadı çok şükür aksine bebeğe hormonel faydası varmış diye okudum 😁 başta eşim de korkuyordu ama şuan herşey normal seyrinde 😁

Biz de devam ettik hiç bişey olmadı çok şükür aksine bebeğe hormonel faydası varmış diye okudum 😁 başta eşim de korkuyordu ama şuan herşey normal seyrinde 😁
biz de aynen devam ettik, doktorum da sadece lekelenme olursa bikaç gün dikkat edin, onun dışında serbest demişti.

yalnız bu aralar biraz zorlanıyorum ben kendi adıma zira hafif kramplar var, muhtemelen (ve inşallah) büyümeden kaynaklı

Aynen yaa bu ara geçen hafta dayımın düğünü hafta içi iş yorgunluğu dün babamın doğum günüydü anneme uğradık bugün görümcem taşınıyor yardıma geldik ben oturuyorum iş yapıyorlar😄bayadır olmadı özledim bende akşam taciz edeceğim kocamı

biz de aynen devam ettik, doktorum da sadece lekelenme olursa bikaç gün dikkat edin, onun dışında serbest demişti.

yalnız bu aralar biraz zorlanıyorum ben kendi adıma zira hafif kramplar var, muhtemelen (ve inşallah) büyümeden kaynaklı
Benim de ara ara oluyor canım ama bence bebek büyüdüğü için yurtdışında herkes ilişkiye devam ediyor biz fazla düşünüyoruz bence millet olarak ilk zamanlar hamile olduğumu öğrenen akrabalarım falan aman 2-3 ay uzak durun birbirinizden falan dediği oldu ben dinlemedim tabi doktorum hariç kimseyi doktor da herşey serbest deyince hiç kasmadık bence bu süreçte çok arayı soğutmamakta önemli 😁

X