Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
merhaba kızlar bi arkadısımız paylaşmıstı bayramdn önce bebek kıyftleri almıstı resımlerını attıydı hatta pamuklu guzel demişti kimdi hatrlayamyrm . okuyunca bana donus yapablrmı hatta ınstgrm sayfasıda vardı :KK43: ama bulamdım . cinsyt belli olunca bakaym dedım :)

Hanımlarr ana kucağı alma perileri geldi. Mamma vardı kafamda ama burada da konuşulan MerfBaby daha çok sevilmiş diye gördüm. Çantasız 1500 çantalı 1900. Çantaya 400 vermek gerekli mi emin olamadım ama bi yere giderken taşımak daha mı kolay olur öyle acaba

IMG_1698.jpeg

Bizde geçen bunlar aldık lcw den. Eşim, babam, kardeşim koyu fb li 😄

merhaba kızlar bi arkadısımız paylaşmıstı bayramdn önce bebek kıyftleri almıstı resımlerını attıydı hatta pamuklu guzel demişti kimdi hatrlayamyrm . okuyunca bana donus yapablrmı hatta ınstgrm sayfasıda vardı :KK43: ama bulamdım . cinsyt belli olunca bakaym dedım :)
İnstagram sayfası olarak ben bir kere öneri görmüştüm oda tontirik diye bir sayfaydı ama ordan almış mı hatırlamıyorum

Hanımlarr ana kucağı alma perileri geldi. Mamma vardı kafamda ama burada da konuşulan MerfBaby daha çok sevilmiş diye gördüm. Çantasız 1500 çantalı 1900. Çantaya 400 vermek gerekli mi emin olamadım ama bi yere giderken taşımak daha mı kolay olur öyle acaba
Anam onun fiyatı o kadar artmış mı en son 1100 müydü neydi bence indirimi girince al onu ya bu kadar yüksek değildi fiyatı favorilerimde benim de o

Anam onun fiyatı o kadar artmış mı en son 1100 müydü neydi bence indirimi girince al onu ya bu kadar yüksek değildi fiyatı favorilerimde benim de o
Karar veremedim ya ikisi de sabitlenmiyor Mamma da Merfbaby de. Düştü çocuk diyenler var. Ama babybjörn de 8-9 bin yani değmez sanki, ikinci ellere baktım 5-6

Mamma daha ucuzmuş sanki diğerine göre daha kaliteli duruyor kumaşı falan yırtılma ihtimaline karşı ama ben keten ve pamuk ayrı görmedim hepsinde cotton yazıyor
Premium cotton olan pamukluymuş Mamma Premium Cotton Ana KucaÄı Fiyatı, Yorumları - Trendyol oyuncaksız

Smile cotton ketenmiş oyuncaklı Mamma Smile Cotton Sallanır Ãç Kademeli Ana KucaÄı ( Oyuncak Aparatı Ve Seyahat Ãantası ) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eco var bi de o da keten ama oyuncağı ve taşıma çantası yok Mamma Smile Cotton Eco Sallanır Ãç Kademeli Ana KucaÄı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eğer keten olması sorun değilse smile cotton daha uygun duruyor

X