Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ay kizlar bu aksam 16,30 da doktora gidicem off cok gec ama tum gun ameliyati varmis ancak aldim randevu , bayram sonrasi kilit tabi . Insallah yolundadir hersey. Minisimi gorurum guzel guzel🌸😌

Guzel ama cok dayanikli degil falan yazmis birisi keten icin 🙈 off bi de muadil ya bunlar aradaki fiyat farki da bi dusunduruyo beni neden o kadar die😂

Bencede smile iyi hem taşıma çantalı hemde oyuncaklı pamuklu olması bence bir şey değiştirmiyor keten kumaş da yumuşak olur

Günaydınn tatlımm ben hep bunların ahşap ayaklılarına bakıyordum daha sevimli geliyordu 😍 birde çatlak kremi ne kullanıyorsunuz kızlar benim ki bitmek üzere de yeniden alıcam

Günaydınn tatlımm ben hep bunların ahşap ayaklılarına bakıyordum daha sevimli geliyordu 😍 birde çatlak kremi ne kullanıyorsunuz kızlar benim ki bitmek üzere de yeniden alıcam
Tommybaby Maria Gold Plus Lüx Oyuncaklı Ana KucaÄı Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunlar mı canım dediğin? Bunları taşıması zor olur diye bakmadım ya ben

Krem ben hala biooil kullanıyorum, bu bitince elimde loccitane var onu kullanıp yine biooile dönerim herhalde. Ama ben pembeyi almışım sarı daha doğalmış ona geçicem

Tommybaby Maria Gold Plus Lüx Oyuncaklı Ana KucaÄı Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunlar mı canım dediğin? Bunları taşıması zor olur diye bakmadım ya ben

Krem ben hala biooil kullanıyorum, bu bitince elimde loccitane var onu kullanıp yine biooile dönerim herhalde. Ama ben pembeyi almışım sarı daha doğalmış ona geçicem
Bence o değil EGEBABY Vernikli AhÅap Hug 2 Kademeli DoÄal Sallanan Ana KucaÄı Gri Fiyatı, Yorumları - Trendyol bundan bahsediyor ama katlanmaz bu sanki

Ben süt içiyorum canım o bir süre rahatlatıyor bir de Rennie sanırım adı o tableti kullanıyorum eğer çok yanarsa,yoğurt deneyip iyi gelen diyen de olmuştu.Ben de senin gibiyim uyuyamıyorum hamile yastığı iyi gelir mi acaba
Tamam ben bir süt deneyeyim teşekkür ederim. Ben bir bakacağım ama sonradan hemen gönderirim onu evimde yer yok 😂

Bu kuzum😍😍 ben biooil ve bu kremi kullanıyorum krem bitmek üzere de neye geçsem diye düşündüm benimkide pembe ikili almıştım bundan devam ederim gibi😍

Eklentiler

• IMG_0755.png
    IMG_0755.png
    195,4 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_0756.png
    IMG_0756.png
    91,9 KB · Görüntüleme: 19
Mamma bakıyorum ben, kumaşı falan daha kaliteli geldi bana. Aslında mekanizma olarak en sağlamı Babybjörn, Mamma’nın yorumlarında birkaç güvenlik sorunu okudum içim rahat değil ama o da çok pahalı.
8-10 bin arasi yaa delirmisler. Ben bakmaya basladigimda 600 tl idi ne ara 10000 oldu 😂😂 soklardayim. 2 el mi baksam dedim onlarda 4-5 bin bandinda pof.

Ben Bio-oil, Madecassol ve Badger aldım dönüşümlü kullanacağım. Madecassol’ü Instagram’da Dr. Cansu Şahin önermişti, bilimsel olarak çatlak önleyici etkisi varmış arada sürüyorum. Aralarında en iyisi Badger diye okudum ama başlamadım ona daha, bu hafta başlayacağım. Bio-oil de gayet güzel ama günde 2-3 kez yenilemek lazım.

Tamam ben bir süt deneyeyim teşekkür ederim. Ben bir bakacağım ama sonradan hemen gönderirim onu evimde yer yok 😂
Süt bende ekstra mide ağrısı yapıyor, laktoz intoleransın varsa aman aman 🥲
Mamma bakıyorum ben, kumaşı falan daha kaliteli geldi bana. Aslında mekanizma olarak en sağlamı Babybjörn, Mamma’nın yorumlarında birkaç güvenlik sorunu okudum içim rahat değil ama o da çok pahalı.
Ben de okudum onları aynen bi acaba mı dedim ama bilemedim de
Sling de sevi bebe cok oneriyolardi bi de ilay bebe sanirim sen hangisini attin sepete :)
İlays eklemişim canım ben de Ä°lays Beauty Sling Wrap Esnek Gri %100 Pamuk 5 m Yorumları, Fiyatı - Trendyol şunu. Sevi bebeye de bakayım bi

kızlar bir şey sorucam
fetal dna testi için eve gelip kan alıyolarmış sanırım
evde kan aldırmak doğru mu? riskli değil mi?

X