Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben de böyle düşünmek istiyorum açıkçası. Detaylı ultrasonda kendini belli ediyormuş bu tarz anomaliler sanırım. Şuanlık nazal kemik ve ense kalınlığı normal dedi doktor. 1.75 çıkmıştı 12. haftada. Çok teşekkür ederim

Ben de şu keten, müslin tarzı pantolonlardan alıp duruyorum, rahat oluyor ama iş yerinde giyilmez herhalde. Daha yeni 2 mis gibi kot almıştım asla giremiyorum içine etiketi duruyor
Bana onların beli de dar geliyor. Mağazada denedim. Basen kısmım ve belim benim baya genişlemiş. XL beden bile kasırıyor. Tüp bebek İlaçları da çok kilo aldırdı bana, halime inanamıyorum ama olsun bebeklerimiz sağlıklı olsun da önemli değil, veririm elbet.

Korkma içini ferah tut açıkcası ben ikili test yaptırmadım doktorum ense kalınlığı normal burun kemiğide var dedi beynine midesine ellerine kollarına bakmıştı ondan gerek görmedim doktor bana sordu bir şey çıktığında aldıracak mısın hayır dedim o zaman yaptırma dedi zaten kesin sonuç vermiyor dedi ben de detaylı ultrasona giricem zaten diyince öyle dedi ultrason %75 sonuç verir ikili test de %85 sonuç verir demişti fetal dna ise %99 demişti

Merhaba hanımlar hepiniz sağ salim minnoşlarınızı kucağınıza alın inşallah bende şu an 11 haftalığım cuma günü 12 olacağım ikizlere hamileyim beşik konusunda çok kararsızım nasıl bir şey almalıyım önce tek alıp sonra iki tane mi almalıyım fikirlerinizi merak ediyorum

Bı sonraki konttrolu bekle bakalım bana da oğlumda , yüzde 60 kız demişti ama sonraki erkek olduğu kesinleşti
Aaa kıza hazırladım psikolojimi yaa ama hayırlısı olsun tabii. Çarşamba tekrar kontrolüm var o zaman netleşir inşallah birsür konu okudum son aylarda değişen ya da doğunca farklı çıkan bile olmuş

Kaçıncı haftada bakmıştı acaba midesine falan? Ben de 14. Haftada cinsiyet için gideceğim. Doktorum da rahat aslında ama ben sanırım panikliyorum

Bugün sağ tarafımda çok ağrı var hani çok afedersiniz tuvaletinizi tutarsınız ya Bi ağrı girer böbreğe karına bele öyle Bi ağrı ve baskı ama tuvaletimi tutmadım geçmeyen Bi ağrı sağ taraf sa çözemedim yaşayan var mı

Bebek baskı yapıyordur canım sürekli olmaması önemli ama eğer sürekli ağrı olursa doktora gidersin

Bende de solda oldu geçen öyle, ayağa kalkarken bile zorluk çektim. Uzan biraz şansın varsa canım geçiyor ama korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…