Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
merhabalar, 13+2 haftalık gebeyim. Bayramdan önce ikili test yaptırmıştım trizomi 13/18 riski 1:589 çıkmış. Ultrason değerleri ve down sendromu sonuçları ise gayet iyi. Doktorum 3lü test yapalım, kötü değil ama takip edelim dedi. Biraz korktum açıkçası böyle bir durumda olan var mı

Eki Görüntüle 3443250
Şunlardan herhalde 😅 eltimin bebesi de kış bebesi, bi de onlar doğudalar yani onların ekstra kış bebesi. Her türlü kış ürününden haberdarlardır 🥲
Beraber bebek arabasına girmek ne demek 1 hafta sende 1 hafta onda mı kalacak 🥲
Çok tatlı bunlar benim de alasım var. Ama bu mu kullanışlı olur, polarlı tulum mu bilemediğimden almayı erteliyorum 😅

merhabalar, 13+2 haftalık gebeyim. Bayramdan önce ikili test yaptırmıştım trizomi 13/18 riski 1:589 çıkmış. Ultrason değerleri ve down sendromu sonuçları ise gayet iyi. Doktorum 3lü test yapalım, kötü değil ama takip edelim dedi. Biraz korktum açıkçası böyle bir durumda olan var mı
Canım ben olsam fetal dna yaptırırdım. İkili üçlü benzer doğruluk oranlarına sahip o da düşük malum. Bütçen varsa fetal daha rahatlatır seni

Çok tatlı bunlar benim de alasım var. Ama bu mu kullanışlı olur, polarlı tulum mu bilemediğimden almayı erteliyorum 😅
Polatlı tulumlar da aşırı tatlı ya, ben ondan alayım bu da hediye madem ikisini kullanırız. Şu tog'lara dadandım geçen gün, mesela evin sıcaklığı 20 dereceyse 1.5 togluk uzun kollu zıbın ve tulum yetiyormuş. Bebeleri genelde panda gibi sarıp sarmaladıkları için bunu kayınvalideme anlatmam zor olacak, eşim bile üşür dedi 😅

tog_rehberi_84d61629-f1c3-4bee-9068-79dfddc1e4e5_1024x1024.jpg

Bütçen zorlamazsa fetal DNA en iyisi canım. Üçlüde de yanılma payı oluyor

Kızlar ya benim yarın randevum var 14+3 oluyor cinsiyeti söyler mi acaba daha hiç tahmin falan olmadı zaten 1 ay önce falan gitmiştim önceki randevuya

Görünüyorsa söyler tabii, Kasım annelerinde bile hala öğrenemeyen var görememiş doktor bebiş dönmediği için ☺️ umarım görünür seninkinde 🤩
Kızlar ya benim yarın randevum var 14+3 oluyor cinsiyeti söyler mi acaba daha hiç tahmin falan olmadı zaten 1 ay önce falan gitmiştim önceki randevuya

Görünüyorsa söyler tabii, Kasım annelerinde bile hala öğrenemeyen var görememiş doktor bebiş dönmediği için ☺️ umarım görünür seninkinde 🤩
Ay inşallah canım ya çok heyecanlandım eğer yarın gösterirse akşam yakın arkadaşlarımızla pasta kesicez onun için hazırlık yapıyorum göstermezse biraz uzulebilirim

Teşekkür ederim. Oran çok mu yüksek sizce? Endişenmeli miyim
Aşağı yukarı 1000'de 2 bebek bu sendromla sonuçlanmış, bakınca çok telaşlanacak bi şey değil bence ama yine de bi anne adayına telaşlanma demekle olmuyor biliyorum, o yüzden içini rahatlatmak açısından daha iyi olur diye dedim

Aşağı yukarı 1000'de 2 bebek bu sendromla sonuçlanmış, bakınca çok telaşlanacak bi şey değil bence ama yine de bi anne adayına telaşlanma demekle olmuyor biliyorum, o yüzden içini rahatlatmak açısından daha iyi olur diye dedim
Doktorum da düşük riskli sonuç kötü değil dedi ama dediğiniz gibi telaşlanmamak elde değil. Teşekkür ederim

Teşekkür ederim. Oran çok mu yüksek sizce? Endişenmeli miyim
Canım oran yüksek değil gayet normal binde 2 oranı iyi demek bir doktor videosu izlemiştim instada dr mfk diye orda diyordu normal bu değer diye hele 3 lü test yapıp kafanızı iyice karıştırmayın diyordu zaten çoğu doktor artık 3 lü testi önermiyor doğru sonuç vermediği için

Şuan ütü yaparken bu yorumlarınızı okumak 🤣🤣 yarın işe gidicem, elbiselerimi ütüledim. Hiçbir pantolonum olmuyor. Eylül ekim gibi bi hamile pantolonunu alırım. Tüm yaz elbise giyicem sanırım.
Ben de şu keten, müslin tarzı pantolonlardan alıp duruyorum, rahat oluyor ama iş yerinde giyilmez herhalde. Daha yeni 2 mis gibi kot almıştım asla giremiyorum içine etiketi duruyor 😅

X