Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hahah normalde bide 3,5 litre için diyorlar bebeğin suyu için gerekliymiş bebeğin suyu sürekli annenin içtiği suyla yenilenirmiş uygulamada öyle yazıyordu

ben kendime gore cok fazla kilo aldim 47yken su an 53 oldum. Benim icin cok fazla minyon yapidayim zaten. Ilk cocugumu 55le dogurmustum su an 15 haftada 53um. 60 falan olucam herhalde bu gidisle. bacaklarim kalinlasti engel olamiyorum

Bugün bende hiç iyi uyanmadim ya bulantı var ama kusamiyorum klima çarptı beni burnum falan akıyor sanırım onun etkisiyle midem kötü oldu. Bugün evi güzelce temizleyim diyodum herşey gözüme
Gözüme batıyor ama hiç halim de yok of offf

Ben de bir kalkıp ev temizlicem de o kadar sıcak ki. Dün sıcakta kaldım epey karne günü diye taksi yoktu galiba çok kalabalıktı güneşin altında bekledik, midem bozuldu benim de biraz bi de bu sıcakta ev temizlersem kötü mü olur bilmiyorum

Klimayı açıp ufak ufak yapacam.dün bilerek bugüne bıraktım keşke dün yapsaydım daha iyiydim dün. Nezle gibi biseyim ya bulantıyı tetikliyor bu da sanırım. Sende kendini çok yorma ya da akşam serinliyosa akşama bırak olduğu kadar ne yapalim

Hi dogru onu ben de sevmiyorum ama dikkat edemedim o kisma

Selam herkese birkaç gündür aktif olamadım, memlekete geldik. Geçen başım ağrıyınca annem şekerimi ölçmem için zorladı.Annem babam şeker hastası. Sabah açlık şekerimi ölçüyorum iki gündür, 183 ve 189 çıktı. Doktoruma söyledim. Şekerin çok yüksek bir hafta açlık tokluk ölç böyle devam ederse dahiliye veya endokronolojiye gitmen gerekiyor dedi. Moralim bozuk. Bu kadar erken haftada böyle bir şey duyanınız var mı. Şu an 14+5 ama bebek önden gidiyordu 15. haftadayım yani.

kızlar bu ocean mummy bende de bulantı yapıyor, içtikten sonra bir kaç saat tadı ağzıma geliyor sanki doktora sormuştum kullanman lazım dedi

Kokuyor ya ondan bence OMEGA 3. Gece içmiyor musun doktor bana gece iç dedi içip uyuyorum hemen
Ocean mummy kokmuyor öyle yani daha önce balık yağı jel formunda hapını kullanmıştım onunkiyle uzaktan yakından alakası yok ama yuttuktan sonra bulantı yapma ihtimali var tabi balık yağı içeriğinden dolayı

12 . Haftada kan testi verdiğinde açlık şekerine bakmamışlar mıydı yani sağlık ocağında verdin mi bilmiyorumda

ben kendime gore cok fazla kilo aldim 47yken su an 53 oldum. Benim icin cok fazla minyon yapidayim zaten. Ilk cocugumu 55le dogurmustum su an 15 haftada 53um. 60 falan olucam herhalde bu gidisle. bacaklarim kalinlasti engel olamiyorum
60ıda geçersin bence çünkü suan bebek 100 gram bile değil benım de 13 haftalık suan ne kilo aldım ne verdim bulantım hic olmadı 50 kiloyum 18 den sonra alınıyor cok normal bende 60ı görürüm kesın

12 . Haftada kan testi verdiğinde açlık şekerine bakmamışlar mıydı yani sağlık ocağında verdin mi bilmiyorumda
En son 4. haftada bakılmış kan şekerime normaldi. Gebelikten önce üç aylık da bakılmıştı. Şu ana kadar hiç yüksek çıkmamıştı. Ben de şaşkınım. Kaç haftadır baş ağrısı ve halsizlik vardı. Sıcaklardan diye düşündüm meğer şekerdenmiş.

Ben 12. Haftada gittiğimde açlık şekerimede baktı sağlık ocağı o yüzden sordum 4. Haftadan sonra hiç bakılmamasıda ilginç normalde ister doktorlar şeker önemli detay çünkü ama erken öğrenmende iyi olmuş en azından doktor ona göre beslenme düzeni oluşturur ona göre tedavi olur

Demek ki erken de olabiliyor sen mutlaka doktorun dediği şekilde ilerle yani en azından erkenden öğrenmiş oldun bı caresine bakarsın bir an önce gebelikte tansiyon şeker durumları çıkabiliyor işte hiç yokken neden oluyor hiç bilmiyorum bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…