Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızzlar ancak yazabiliyorum çok şükür muayene çok güzel geçti ikili testi yaptı burun ve ense kalınlığı gayet güzel bir sorun yok dedi kan verdim çok şükür sigortam karşılıyormuş ikiliyi para vermedim cinsiyeti net söyleyemem dedi %51 gibi yüzde birlik minik bir oranla kız dedi ama çok ciddiye almadım çok düşük bir oran bayramdan sonra 27’sinde gel sonuçların da çıkmış olur cinsiyeti de görürüz dedi. Bu arada renkli ultrasonu vardı cihazında çok hoşuma gitti yani ona ne deniliyor bilmiyorum 3d mi 4 k mı çok güzeldi ve sonunda doktorumu buldum inşallah kendisiyle doğumumu da gerçekleştiririm. Ultrason fotiisi koyuyorum tahmin yazın lütfenn

Eklentiler

• 0435B27D-8533-456F-BDDA-D414606524AA.jpeg
    71,7 KB · Görüntüleme: 57
Ayy çok güzelled sağlıkla gitsin minnoşumuz

Benim sat 10 mart 1 hafta var aramızda. Devlete gidiyorum ben normalde doktorum şimdiden al yoksa sıra olmuyor dedi bende gidip sekreterden aldım öyle ilerledi. Normal kontrole gibi gidin ayrtınılı ultrason yaptırmak istiyorum deyin sıra al der sanıyorum

Yaaaben hassas kalpli bir insanım her şeyi kafama takan. Hepimiz ve bebişlerimiz çok iyi sağlıklı olalım

Kızlar ben normalde de çok az su içen biriyim hamilelikte de bazen 1 litre bile içmiyorum günlük çok yanlış ama bugün düzenli içiym dedim birkaç saat içinde hemen hemen 1 litte su içtim akiam ve 10 15 kez tuvalete geldimböyle olcaksa nasıl içeceğim sizde öyle misiniz

Şehir hastanesine bi gidip deneyeyim bakalim şimdiden evim zaten çok yakın hem yol eziyet de olmaz
Bende bulantidan içemiyorum içsem sürekli tuvalete gidiyorum o kadarcık az geliyor ki bunun için mi tuvalete geldim diyorum hele gece uyumadan eziyet oluyor tam uyuyacak oluyorum tuvaletim geliyor gidiyorum uykum dağılıyor telefon oynuyorum uykum geliyor sonra yine tuvaletim geliyor bunu bi 3 5 kez tekrarliyorum

Kız bence

Hanımlar günaydın, yumurta yediğim bi kahvaltı yaptım inşallah kalır midemde. 5 gün izinliyim bebişim de iyi onun gazıyla yedim herhalde inşallah hepiniz bugün çok güzel yemekler yersiniz bulantısız
Günaydınnn kuzum bende artık tamamen tatildeyimm verdim karneleri çok hüzünlüydü benim ikili test hala çıkmamış sanırım bayramda da çıkmaz insan merak ediyor 26 hazirana sıra almıştım umarım o zaman kadar çıkar kahvaltıya daha girişmedim benn uzun süredir şükürler olsun midem bulanmıyor inşallah sizinde bulanmaz

Doktor yine kilo vermişsin dedikçe üzülüyorum, soruyor her yediğini mi çıkarıyorsun diye hayır ama verdim işte ne bileyim. 12 de olduk madem modumu yüksek tutup evrene pozitif enerji göndericem

Ben de dün verdim 1 haftaya çıkar ama bayramdan sonraya kalabilir dedi. Bayramdan sonrası 1 hafta sonra oluyor zaten neden öyle dedi bilmiyorum benimki özel muayenehane olduğu için enabıza falan düşmüyor ararlarsa öğrenicem artık, doktor bi sıkıntı olursa çağırırız yoksa iyi diye haber veririz dedi beklicem bakalım.

Sen fetal yaptırmamıştın dimi

14+5 olduk bizde biraz kasık ağrılarım oluyor aniden giren başka bir sorunum yok artık çok şükür 2 li yaptırdım ben devlette dış lab. Gidiyor dediler ya bursa ya ankaraya 15 gün verdiler ama 30 mayısta verdim 1 haziranda işleme almışlar öyle yazıyor e nabızda.. bu arada bende 61 le hamilr kaldım şuan 60.2yim bende verdim yani neden bilmiyorum

Bu ara benim de kasık ağrım var hafif ama 2 hafta önceyle şu an arasında bebiş 2 kat büyümüş, bu rahmin de büyümesi demek ben ona bağlıyorum. Hızlı büyüyolar bu evrede o da ağrı yapıyordur kesin.

Bende öyle düşündüm kuzum sağlıklı olsunlarda onlar biz çekeriz hafif ağrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…