Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
bizim sat tarihleri yakın diye hatırlıyorum benim 3 mart bebek gününde gidiyor 15 ağustosta 23 haftada oluyor bende ağustosun ilk haftası gibi alsam iyi olur . Devletten almak icin nasıl yapılıyor önce kadın doğumdan mi sıra almak lazım. şimdi gitmeden 1 ay önceden sıra bulamaz miyim ?

Devlette 15 günlük randevu açılıyor diye biliyorum anam

Kızın olacak gibi hissediyorum ben öyle bi enerji aldım

Ayy heyecanlı bi durummm Bende hep erkek hissetmiştim ama kızımız gelecekmiş sağlıklı huzurlu olsunlar da
Ay inşallah ya. İnanır mısın hiç merak etmiyorum şu an herhalde en son merak ettiğim şey falandır, bir kedo kızım var insan kızım da yok oğlum da yok sağlıklı olsun da sonra öğrensek de olur

Çok iyi anlıyorum seni ben de hiç merak etmemiştim hatta cinsiyet partisi yapalım diye tutturan arkadaşlarıma da çok gereksiz gördüğümü falan söylemiştim kendime değil ama çevremdeki insanlara heyecanlanıyorum garip bir şekilde

Kayınpederim mavi hastane çıkışı almış o taraf hep erkek hissediyor ama kaynımın 2 kız bebesi olduğu için olabilir bilmiyorum

İnşallah iyi şeyler duyacaksın canım benim dualarımız seninle. Kaçta randevun

Kötü düşünme canım ya bazılarının baya adet kanamasi gibi olup bebise hiç biseycik olmuyor. İllaki tedirginlik olacak elinde değil insanın ama güzel haberler ile geleceksin inanıyorum

Korkma benimde canim skildi ama cok sukur bisey cikmadi . Hersey guzel olacak guzel dusun

sifir risk mi istiyorlar nedir bilemedim ama benden istenmedi ne ilk gebeligimde ne de simdi.

Kötü düşünme canım ya bazılarının baya adet kanamasi gibi olup bebise hiç biseycik olmuyor. İllaki tedirginlik olacak elinde değil insanın ama güzel haberler ile geleceksin inanıyorum
Kötü düşünmesem de moralim bozuldu ama haklısın içi karartmamak lazım

Stres yapıp kötü düşünme balım inşallah her şey yolundadır. Benimde 9. Haftada kahverengi akıntım oldu çok korktuk ama doktor korkulacak bir şey olmadığını söyledi korkma inşallah her şey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…