Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızlar belim falan bazen çok ağrıyor özellikle sabah kalktığım da. Birde biraz iş yapsam kasıklarımda batma hissediyorum. Sizlerde de oluyor mu?
Kaçıncı haftadasın canım ben 3 gündür alt karnımda ciddi bir dolgunluk ve ara ara da eğilip kalkınca batma hissediyorum evet. 13+4'teyiz bugün

Evet anestezi aldım 1 gece yattım bir kaç gün kalkmamamı sonra normal hayatıma dönebilceğimi sölediled benim ilk çocuğumda 24 haftada kısalma olduğu için önlem amaçlı yapıldı ağrımda olmadı normal doğum yapılabilir doktor doğuma yakın dikişleri alıyor

Ay bende yokum ama ben bilerek girmedim , biraz garantiye alayim dedim eski deneyimlerim yuzunden. Yas 40 ilk cocuk, istanbul , kese , 5+3 kese 6+3 kalp atisi .sat 16 mart. Hissiyatim erkek doktor bugun de kiz gibi dedi ama simdilik bos birakalim belli olunca guncelleriz

Anladım canım çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için, tekrar geçmiş olsun.

outoffit canım ben başıma gelenleri hemen gruptan yazıyorum çünkü benzer şeyler yaşayan insanlar olursa onlarda korkmasın diye biraz hemde bilgi almak için. Gece kasıntım daha çok arttı beni . Sirkeli su pamuk ile sildim ılık duş aldım gece rahat uyudum ama sabah kalktım ne göreyim göremedim. Çünkü gözlerimde kocaman şiş üzerinde iki çizgi şu mesajı bile kısmı görerek yazıyorum. Hem dermatoloji hem de cilt doktoruna gideceğim bugün. Japon gibi oldum. Daha önce Alt değerim yükselmişti onunla mı alakalı yoksa enfeksiyon ya da alerji mi soracağım, bir ara uyuz mu oldum diye bile düşündüm. Korkma aynı durumdayız

Evet son günler de olsa yakalıyorum Aralık ayını ben tahmini 26 Aralık
Tabloya eklememizi istersen son adet tarihi, yaşadığın şehir, kaçıncı çocuk olduğu, keseyi gördüğün tarih, kalp atışlarını duyduğun tarih (hafta/gün olarak) ve varsa cinsiyet tahminini yaz, ekleyelim :)

Yok yok bence ikimizinki kesinlikle farklı şeyler canım. Sen ciddi bir alerji geçiriyorsun kendi doktoruna da bilgi ver mutlaka gelişmelerden.

Rahim uzunluğunuz kaç çıkmıştı.

yagmurhakan35 canım acını derinden hissediyorum. Allah inşallah doğru zamanda, sağlıkla nasip etsin. Neden olmus acaba Nipt de temizmiş… Kızına sağlıklı ömürler versin. İnşallah en kısa zamanda atlatacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…