Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Histeroskopi bende yaptırmıştım acaba gerçekten onunla alakası var mı unutmayım ben bunu doktora gittiğimde sorayım

eğer güneşten kaynakl bir durumsa hiç takma canım ben kendimi bildim bildim kollarım sıcakta böyle olur. o yüzden yazları hep gömlek giyerim. yediğin içtiğin farklı bir şey varsa ya da bu aralar çok tükettiğin, ona da dikkat et derim. yumurta, domates, çikolata gibi yiyecekler de bende aynı etkiyi yaratıyor.

Kızlar birazdan kürtaj olacagım 14 hafta oldugu için ilaçla düşürecekler.dün çok kötüydüm bugun daha iyiyim .Bir kızım var allah ona ömür versin .Kendimi onunla avutuyorum.Sakın stres yapmayın .Olanlar var deyip kendinize yormayın . Hepiniz saglıcakla kucaklarınıza alın meleklerinizi.Allah ne derse o oluyor.Rabbim hepinizin iyi haberlerini almayı nasip etsin .

Bende özele gidiyorumda devlette çalışıyorum burdayken yaptırırım dedim, aynı güne denk gelmezse kendi doktoruma giderim

Histeroskopi bende yaptırmıştım acaba gerçekten onunla alakası var mı unutmayım ben bunu doktora gittiğimde sorayım
Hiç bilmiyorum ki O arkadaşımın bir düşük öyküsü vardı ve rahimde perde gerekçesiyle yapmışlardı histeroskopiyi. Hatta onlara ameliyat sonrası 3 ay korunma önermişlerdi. Ama benim rahim duvarımda kalınlaşma ve polip nedeniyle ameliyat olmam gerekti. Bize 1 hafta korunma önermişlerdi mesela. Yani her histeroskopi olana da yapılacak diye bir durum olmayabilir. Benim de yarın kontrolüm var ben de bir soracağım bu durumu.

Geçmiş olsun canım haklısın alacak nefesi yoksa bazen ne yaparsan yap olmuyor Allah acının yerini sevinçle doldursun Allah kızını sana bağışlasın canım

Bu kadar yoğun değil ama bende de her yaz çıkıyor maalesef. Güneş alerjisinden kaynaklı..

Ellerimin üstü ve kollarımın içi yoğunlukla. Baya da kaşınıyor.

Güneş kremi sürmeden dışarı çıkmamaya dikkat et bence

Benimde kimyasal gebeliklerim olunca rahimden parça alıp patolojiye göndermişlerdi yani öyle büyük bir işlem yapmadılar sor canım bizide bilgilendirirsin

çok geçmiş olsun canım. allah kızına sağlıklı uzun ömürler nasip etsin. sende kendine iyi bak.

Allah kızına ailesiyle birlikte uzun sağlıklı ömürler versin. Daha hayırlısı istediğin bir zamanda nasip olsun. Bu durumunda stres yaparız diye bizleri de düşünmen, ne denir bilmiyorum güzel kalbine göre olsun her şey. Süreç seni yormadan kolaylıkla geçer inşallah

Aaaa dün mü konuşuldu bu konu, ben kaçırmışım tamamen Çok geçmiş olsun canım neden gerek duyuldu gelişimi mi durdu bebeğin? Allah kızına hayırlı uzun ömür versin ve en doğru en hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik yeniden nasip etsin inşallah.

Korkma sakin bu aylarda kocaman bebek oyle hemen gitmez dedi doktor bana. Bir de kilcal damarlar catliyor rahim buyudukce oyuzden de kshverengi kanama yapiyor dinlen dedi. Sen de dinlen canim . Bi sure dikkat edicez. Bana da tekrar ignelere baslatti. Makattan bir fitil verdi.

Bende ilk defa çıktı yani 30 yaşındayım bugüne kadar görmemiştim. Kaşındı evet benimki de kaşınarak kabardılar zaten sonra 2 günde söndüler Allah'tan. Güneş kremi konusunda haklısınız, gebeliğe uygun bir güneş kremi alıp düzenli olarak kullanmam gerekiyor bence de.

Geçmiş olsun şimdiden canım kendi doktoruna gittin mi? Hayırlısı buymuş. Rabbim istediğin zaman tekrar sağlıklı bir evlat daha nasip etsin.

Benimde kimyasal gebeliklerim olunca rahimden parça alıp patolojiye göndermişlerdi yani öyle büyük bir işlem yapmadılar sor canım bizide bilgilendirirsin
Tabi ki kuzum. Vajinal muayene yapması gerekir di mi yaa onun için de. Üfff daha önce çok yaptırdım ama doktorum kadındı bu doktor erkek. Karın muayenesiyle götürüyorduk süreci güzel güzel şimdi stres olmakkkk...

Bana da o fitilden yaptılar dün canım evet bizde ev taşıdık bu hafta ister istemez yoruldum ama artık bol bol yatış başka yolu yok

Kızlar belim falan bazen çok ağrıyor özellikle sabah kalktığım da. Birde biraz iş yapsam kasıklarımda batma hissediyorum. Sizlerde de oluyor mu?

Canim cok izuldum acaba neden oldu doktor bi cikarimda bulundu mu ? Niptte temiz gelmis sok oldum. Allah kizini saglikli omur versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…