Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
@sem123 canım ikili testte sadece kan mı alınıp bakılıyor? Nipt mi yoksa ikili test mi daha yüksek kesin sonuç veriyor? Bilgin va rmı?
Nipt canım. İkili tarama testinde down sendromu riski araştırılıyor ve bir tahminde bulunuluyor. Nipt'te dna analizi yapıldığı için hastalık bilgileri, cinsiyet bilgisi falan kesin olarak saptanabiliyor. Benim doktorum ikili testte şüpheli bir şey görmezsek fetal dna testine gerek yok demişti çok şükür görmedik. 5 günde sonuçlandı bizim ikili tarama testi. Onun dışında ultrason muayenesinde de burun kemiğine, ense kalınlığına ve yarık dudak durumu olup olmadığına bakıldı.

benim de ikili sonucum gelmiş süper çıkmış demiş doktor ama hala düşünüyorum fetal de yaptırsam mı diye

Neyse en azindan gun degismemis
Valla aramayı görünce korktum çünkü öncesinde eşim yok sabah 7de çıkıyor evden sınavları var, sonrası bayram. Üzülürdüm günü değişse
Hemen hemen aynı saatlerde gireceğiz kuzum. İnşallah güzel haberlerle çıkarız. Benimki de 15de
Ayy evet yaklaştı saatlerimiz hadi inşallah

Eki Görüntüle 3439793

Bana arkadaşım şöyle demişti, estetik olmasın ama uzun süre kullansın zaten gideri çok olacak bi de şık dursun diye her ay bi şey alırsak çıkamayız işin içinden
Yok bunlar da cok gereksiz ama sanirim hafiflik ve kullanis olarak en mantiklisi bu park yataklar. Bi arkadasim var asiri kullandi cocuk sigsa ilkokula kadar kullanacak next to me lerde 6 ay sonrasi yok. Baska bi arkadasimda vardi hala varsa ondan alirim belki denerim cunku onun oglu reddetti patladi elinde arkadaslarina verdi alin kullanin diye o da riskli . Off neyse gidip canli canli gormek lazim sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…