Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Aslında kız daha çoktu sanki söyleyenlerden etiketlememişler heralde seni
Aaaa ben etiketlemeseler dahi mesajlarda görüp de fark ettiklerimi eklemeye çalıştım canım ama atladığım olmuşsa da hatırlayan arkadaşların yardımcı olması lazımmm

Aaaa ben etiketlemeseler dahi mesajlarda görüp de fark ettiklerimi eklemeye çalıştım canım ama atladığım olmuşsa da hatırlayan arkadaşların yardımcı olması lazımmm
Kızlara dikkat etmiştim Y yenidenanne3 prmhnm bunları hatırladım listeden baktımda adlarına yine vardı ama yanlışsam düzeltsinler tabi

canım kaç haftalık oldun? ben de hala toparlanamadım. hiç halim yok kusuyorum bazen. prilama devam ediyorum ama pek fazla etkisi yok.

Doğruysa paylaşın da arkadaşlar cinsiyet bilgisiyle birlikte. Beni de etiketleyin lütfen. Yazışma aralarında kaçıyor yoksa.
Canım sen prilamı iki mi içiyorsun hala? Ben dün geceden itibaren tek içmeye başladım. Bi de böyle denicem bakalım, hazır ablam yanımdayken.

Canım sen prilamı iki mi içiyorsun hala? Ben dün geceden itibaren tek içmeye başladım. Bi de böyle denicem bakalım, hazır ablam yanımdayken.
İki içiyorum kuzum, işten dolayı azaltmaya da bırakmaya da hiç cesaret edemedim inan ama şu bayram izni sürecinde 1'e düşürmeyi deneyebilirim ben de doğru diyorsun.

Devlet hastanesinde ikili tarama yaptıran var mı acaba? Kadın Doğuma randevu aldım ama usg için perinatolojiye mi gönderiyorlar yoksa kendileri bakıyorlar mı usg? Eğer bakmazsa bayrama denk gelecek benim
Canım ben devlet hastanesinde yaptırdım ikili testi perinatoloji olmadığı için kadın doğum bölümüne gittim. Eğer perinatoloji varsa oraya gitmem gerekiyor diye biliyorum. Benim sonuç 3 günde çıktı.

S sem123 canım ikili testte sadece kan mı alınıp bakılıyor? Nipt mi yoksa ikili test mi daha yüksek kesin sonuç veriyor? Bilgin va rmı?
İkili test kesin sonuç vermiyor %80-85 gibi bir doğruluk payı var nipt te ise bu oran %99 kendi doktorumda demişti ikili testi riskli çıkıp sağlıklı doğum yapanda var temiz çıkıp sendromlu olarak doğanda var diye

Perinatolojiye kadın doğum izin vermeden sıra alınamıyor burda

Devlet hastanesinde ikili tarama yaptıran var mı acaba? Kadın Doğuma randevu aldım ama usg için perinatolojiye mi gönderiyorlar yoksa kendileri bakıyorlar mı usg? Eğer bakmazsa bayrama denk gelecek benim
Ben devlette yaptırdım, kadın doğumcu kendisi baktı ultrasona , o evraklarla birlikte kan almaya yönlendirdi. Bi tane sarı tüp kan alıp dış laba gönderdiler tüm evraklarla. Evrakta da ultrason sonuçları ense kalınlığı burun kökü felan yazıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…