Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hersey yolunda kizlar korkuttu beni sipa doktor 1 hafta rapor verdi yat dedi. Plesentaya yakin oldugundan surekli carpiyo ve kanama oluyo dedi . Ognelere geri dondum
Canım geçmiş olsun. Geçen pazar gecesi de benden pıhtı geldi. Ertesi gün kontrolde doktor plesantanin rahim ağzına yakın olduğunu söyledi. Rahim büyüdükçe yukarı çıkar dedi ama o zamana kadar kendimi yormadan dikkatli yaşamamı söyledi. Bayram için tatilimiz vardı iptal etmek zorunda kaldık. İnşallah zamanla düzelir.

Aynen canim benimki de oyleymis oyuzden kanamalar normal dedi. Kilcal damarlar catliyor bir de buyudukce dedi . Ama insanin akli cikiyor . Allah korusun kollasin

Valla sabah kanamam oldu gidicem doktora gece de cok huzursuzdur dua edin kizlar .
Çok geçmiş olsun canım ben dün gece acile gittim ebe varmış allahtan bana 1 tane endol fitil yaptı bir tane de kasık ağrım için iğne yaptı doktoru aradı doktor günde üç sefer progestan verdi kan hiç görmedim ama kahverengi geliyordu açık renk hala ağrım var ama ultrasonla bakamadık tabi perşembe randevumu bekliyorum umarım senin için herşey yolundadır canım

Aaaaa ay bizimkiler de 20-23 gün öne gelirse akrep burcuna kayıyor gibi panikkkkkk

Şu an şoktayım. Fotoğraf atınca nedenini anlayacaksın Her iki kolumda da oldu ama sadece kollarımda var. Güneşin yaktığını düşündüm ki normal şartlar altında bu tarz bir güneş alerjim olmazdı.

Eklentiler

• IMG_1675.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 58
Devlet hastanesinde ikili tarama yaptıran var mı acaba? Kadın Doğuma randevu aldım ama usg için perinatolojiye mi gönderiyorlar yoksa kendileri bakıyorlar mı usg? Eğer bakmazsa bayrama denk gelecek benim

progestan içiyo musunuz o geldi aklıma
Hayır progestan kullanmıyorum. 10 gündür tiroit hapı kullanıyorum, onun dışında da bulantılar için prilam. Ve vitaminler işte. Ben hafta sonu üniversite sınavlarına girdim araba okul arası 10 dk yürüdüm çok sıcaktı ve kollarım açıktaydı, güneş yanığı oldu galiba dedim cumartesi günü. Pazar da girdim sınava pazar daha kötü oldu. Şu an minik minik kabuklandı komple.

Devlet hastanesinde ikili tarama yaptıran var mı acaba? Kadın Doğuma randevu aldım ama usg için perinatolojiye mi gönderiyorlar yoksa kendileri bakıyorlar mı usg? Eğer bakmazsa bayrama denk gelecek benim
Özelde kadın doğum doktoru bakıyor yani bizim ultrasonu o yaptı ikili tarama testi öncesi. Bence rutin ultrasonları yapıyorlar da ayrıntılı ultrason için perinatoloji randevusu almak gerekebilir 20. hafta dolaylarında.

Bende dün önlem amaçlı sörklaj oldum rahim ağzınıza arada bi sormayı unutmayın bence
Bu nasıl bir işlem? Benim de histeroskopi ameliyatı olmuş bir tanıdığıma yapmışlar. Benim de histeroskopi geçmişim var. Anestezi altında mı yapılıyor, ağrılı bir işlem mi sonrasında normal doğum yapılabiliyor mu?

Radyolojiye yönlendirdi beni canım onlar bakıyor sonra kan aldırıyorsun

kızlar bende normalde özele gidiyorum ama nasipse detaylı ultrasonu devlette yaptıracağım . kadın doğum doktoruna randevu alıyormuşsun kendi yönlendirip randevu veriyormuş o haftalara göre. boşuna 4-5 bin tl vermeye gerek görmüyorum . onun yerine bebişin eksiklerini alırım . :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…