Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Aaaa annende mi var benim de annem de yok teyzelerimde var

bebek arabası ilk cocugumda Joolz travel sistem almıstım 2. el büyük tekerlekli cok memnundum sonrs büyüyünce Joie tek elle açılır katlanır kabin boyu hafif birsey aldım seyahat ediyoruz uçakla sık sık diye. Joolzud a satmıstım keske saklasaymısım.. Bebe biskuvisi vermedim ben hiç ek gıdaya geçince zaten yaptıgım herseyi yedi evde sebsz haslamaları meyve püresi peynir kasık mama yogurt vs. Biskuvi tarzı seylerden uzunca süre uzak kalmıstık ama sımdı 4 yasında tabi hepsini yiyor.

bu sefer parayı gozden cıkardım Babyzen Yoyo alıcaö tabi 2. el. Dogdugu andan 4 yasına kadar kullanılıyor kabin boyu cok hafif katlanıp mınık valiz gibi oluyor harika birsey. Ilkınde alamamıstım hem bilmiyordum hem cok para vermek istemedim ama baktım aynı kapıya cıkıyor travel sistemler cocuk buyudukce kullanılmıyor kabine sıgmıyor. Mecburen hafif katlanir basit birsey aldik sonradan. Babyzen yoyo resmini bırakıyorum 2. el bulan olursa harika birsey. Benim gibi bebek arabası cok kullanacaksanız yasadıgınız sehir elverşliyse, seyehat edıyorsanız ve baska hiçbirsey almayacaksanız buyurken yoyo iyi seçenek

Eklentiler

• IMG_1818.png
    195,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_1821.png
    256,7 KB · Görüntüleme: 48
Bunu zaten marketten aldık canım evde sembolik bir şeyi olsun diye hiç eşyası yoktu şu ana kadar Aslında ben emzikli bebekleri çok seviyorum tabi bebekten bebeğe değişiyor hepsi de emmeyebiliyor. İlerleyen zamanlarda o modellere de bakalım

kızlar ağzımda sürekli acı bir tat oldugundan agzıma şeker atıp duruyorum gün içi 3-4 taneyi buluyordur toplam.. yanlıs mı yapıyorum acaba olmayan şekerim gebelikte cıkmasa bari

Kızlar ben nipt testini panoro Nipt yaptırdığıma çok pişman oldum. 12 gün oldu sonuç yok. Ek süreye girdi dediler. 3-4 güne belki sonuç çıkar ama uzayabilir falan diyorlar. Ama uzamazsa 3-4 gün…. 3-4 gün sonra kanda yeterli seviye yok dediler mi 3 hafta boşuna beklediğim yetmezmiş gibi bir daha kan verip üzerine 2 hafta daha bekleme süresi eklenecek. Ki zaten 2 haftada gelmemişken …E o zaman ne anladık biz bu işte? Zaten bebek 14 haftalık olacak. 16 haftalıkken üçlü tarama yaptırmak daha mantıklı oluyor.

Ek süreye neden giriyormuş peki onlarla mı alakalı aldıkları örneklerden mi

benim sonucum 11. günde geldi. ilk cocugumda yaptırdıgım 1 haftada gelmıstı. Beklenmeyen bir sorun cıkmıs olabilir ya da pzartesi gelir.. iki tüp alıyorlar birinci tüp sonucsuz kaldıysa 2. tüpe geçmişlerdir belki. Doktoruna bir sor sonuc bana mail ile geldi ama eğer yuksek risk vs ciksaydi mail atmayacaklardı o zaman doktor arayacaktı uygun yonlendirme için, oyle demislerdi bana. Sen mutlaka pazartesi sor doktoruna

kızlar ağzımda sürekli acı bir tat oldugundan agzıma şeker atıp duruyorum gün içi 3-4 taneyi buluyordur toplam.. yanlıs mı yapıyorum acaba olmayan şekerim gebelikte cıkmasa bari
Canım ben de öyleyim. Şeker atıyorım sürekli. nutellalı ekmek yiyorum. Beni tek kusturmayan o. Diğer türlü midem ağzım mahvolur. Mecbur öyle yapıyorum, burası survivor

Geçenlerde biriniz yazmıştı ev de bulantı yapabiliyor diye. Dün hiç bulantım olmadı misafirlikte ki tirit yapmıştı kadın tavuk sulu sarımsaklı ağır da bi yemek halbuki. Gerçekten fark ettiriyor
Aynen baya fark ediyor kuzum. Bana şuan mesela ev kokuyor. Bu arada bebek arabası konusunda sana güveniyorum. Bak çok fikir var. Sonun da ince eleyip sık dokuyup iyi birşey alırsın ben de senden kopya çekerim. Bebek arabası olayı çok kafamı karıştırıyor benim. Bak pusetin iki yöne bakması lazımmış, hafif olması lazımmış vs. Çok detay var, çok çeşit var

Ben çok ev havalandıran biri de değilim ya kedi var diye zor geliyor bi yere kediyi kapat diğer yeri aç falan. Alışkanlık haline getirmem lazım

Güven güven halletcem ben ikiliye bi gireyim bi muayene yapılsın sonra başlıcam inşallah.

Geçen sordum ama dönmedi kimse sana tekrar sorayım, 12de ikili teste gidicem doktor sıkışık gel dedi ense kalınlığına falan da bakılacak galiba, o renkli ultrason mu olcak

Orangegreysky S seydaseydas işleme alınmamış olması ile ilgiliymiş. Firma yetkilisine sordum. Eğer olumsuz bir durum olsaydı o zaman zaten sonuç olumsuz çıkardı ama henüz işleme alınmamış olabilir dedi ya da bazen anne kanı ile bebek kanı ayrısmayabiliyor o zaman tekrar kan almak gerekiyor dedi. Ama zaten neredeyse 2 hafta dolmus oluyor. İzmir de bir firma kanı verdiğinizde iki günde sonuç veriyoruz dedi. Ama Türkiye de yapılan işlerede tam güvenemiyorum. Burada iki günde belli olan sonuç Amerika’da da iki günde çıkar aslında ama beni üzen şey 3-4 gün sonra bile çıkıp çıkmayacağının net olmaması… eğer bana 3-4 gün sonra çıkmadı derlerse iptal edeceğim. Burada testi yaptırıp 16.haftada da üçlü tarama yaptırırım ekstra… çünkü diğeri benden tekrar kan alırsa vs sonuç gelirse olacak 15 hafta zaten anlamı kalmayacak.

S seydaseydas hangi firmaya yaptırmıştın canım?
yok yazmiyor firma sadece dogum hastanesinin bir birimi var bu testlerle ilgilenen gidip oraya kan verdim sat a gore 9+5tim olcumlere gore 10+1. bana eger sonuc dusuk risk ise email atip haber vericez eger sonuc yuksek risk cikarsa sizi doktor arayip gerekli bilgilendirmeyi yapacak dediler. yaklasık 10 gunde cikar dediler 10 gun dolunca ben biraz panik olmustum sonuc yuksek risk cikti da doktor mu arama yapacak uygun zamanda diye ama 11 günde email olarak geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…