Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157

Ben şunu eklemişim ama ne kadar faydalıdır bilmiyorum

Bu emziği her bebek almıyor daha çok anne memesine yakın emzikler veya damagi daha düz olanlar var aventin emzikleri gibi onlar daha mantıklı bunu alıp çöpe atabilirsiniz çünkü bebekler öğürme yapabiliyo emzik konusunda. Bazıları pek önermiyor ama kurtarıcı olduğu da oluyor emzigin adeta bı susturucu

Bu düşünceye sahip erkekler çoğalsın amin cidden çok önemli bir durum hayatı etkileyen kızların intihar etmesini neden olan bir durum maalesef ama çok şükür kız kardeşi bu durumu anlatmış ve abisi olarak da çok güzel destek sağlamış Allah uzun ömür versin böyle bir babanın çocuğunu böyle yetiştircek olması bemi mutlu etti

Kızlar şu tiroid ilacı öğlen de içilebilir mi demiştiniz, misafirlikteydim ya kadın aç aç duruyosun deyip sinirlendi kahve yaptı içtim mecbur ilacı içemeden öğlen içebilir miyim ilacı

evet allah korusun intiharla bile sonuçlanabilir böyle bir olay. amin allah razı olsun

Eşimin teyzesinin kızında oldu benzer bi mevzu. Kız 16 yaşında falanmış o zaman. Karı koca o kadar güzel arkasında durmuşlar ki kızın helal dedim. Ben ödev atan bi arkadaşıma teşekkürler canım dedim diye amcam tarafından dayak yemiştim :)) babanı seçemezsin ama çocuğuna baba olacak kişiyi seçebilirsin derler ya aynısı olmuş

Aynısı valla benimde favorilerimde bu var o yüzden sordum acaba gerekli mi gereksiz mi diye
Orangegreysky benim arkadaşım yeni doğum yaptı sayılır . ondada bu attığınız beşikten vardı. günlük oturduğu odasına koydu . gün içinde çok kullanışlı olmuştu. şimdi yeni kaldırdı onu 4 aylık oldu bebesi. şimdi ana kucağı kullanıyor

A iyi bari kullanışlı demek bazı bebişler için. Ana kucağı daha ilerleyen aylarda mı kullanılıyor

senin adına üzüldüm ama bende yakalansaydım aynısı olurdu . o zamanın doğrusu buydu bizim aile için . babam beni çok severdi öyle böyle değil. ama çok sinirli bir insandı. panik atak oldum bu yüzden . hep dua ederdim çocuktum daha allahım ne olur sinirlenemeyen bir eş nasip et bana diye. çok şükür kabul oldu. 4 senedir beraberiz daha bir kere sesini yükseltmemiştir. istese de yapamıyor karakterine çok ters sesi çıkmıyor ahhahaah

Korbellden da bahsedilmis. Arkadaşlar ek gıdaya kadar birikmedikce çok bir sıkıntı yok ama ek gıda ve özellikle yumurtayla işin rengi de kokusu da dokusu da degisiyor o yüzden alabilen alsın bir de kızımda reflu yatağı kullanmıştım şimdi onun daha güzel sarıp sarmalayanlari çıkmış onlardan alacağım.

A iyi bari kullanışlı demek bazı bebişler için. Ana kucağı daha ilerleyen aylarda mı kullanılıyor
bence en baştanda kullanılır . ben böyle bir şey düşünüyorum günlük için ama emin değilim henüz

bende kesinlikle reflü yatağı istiyorum . şöyle bir şey beğendim bunun için sizin kullandığınız hangisi . daha tecrübelisiniz

benim babacigim Allah uzun omur versin hep anlayisli sinirlarimiza saygi gosteren bir insan oldu. Lisede benden hoslanan cocuk telefon acmisti bizim eve, evimiz iki katli asagi katta da telefon var babamda ayni zamanda telefon calinca ordan acmisti, bizim sesimizi duyunca hemen kapattı telefon bana diye hic de demedi ne konusuyorsun bu erkekle diye. Universitede kendim tek basıma eve ciktim hep destekledi, esimle evlenmeden o yaz bir sure ayni evde kaldik sesini cikarmadi.
Kardeşim de eşiyle evlenmeden aynı evde yaşadılar bir süre onu da normal karsıladı. Turkiye burası yani sıcak bakmaz aileler evlenmeden birlikteliğe normalde
Ayni sekilde erkek kardesim de babam gibidir. Eşim ve eşimin babası da oyle. Erkekler yonunden şanslıyız ailecek

Eşimin teyzesi bana kilo mu aldın dedi ya 3 kilo vermişim halbuki ama karnım çok şiş. Karın şişliği mi iç karnım küçük diye karnım şimdiden çıkmaya mı başladı bilmiyorum bana şişlik gibi geliyo

Heh evet bu sefer bu tarz alacağım ben de. Biraz daha küçük diğer reflu yataklarına göre ama daha kullanışlı ve güvenli olduğunu düşünüyorum.

Stres ve ayakta kalma etkiliyor gerçekten ama benim şu sıra hep stress hayatımda son 2 haftam kaldı kızlar şükürler olsun bitiyor çalışma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…