Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Çatlaklar için ne kullanmayı düşünüyorsunuz, yavaştan başlamamız gerekiyor sanırım . Ben saçım için Hindistan cevizi yağı almıştım o etkili olur mu acaba kullanan oldu mu çevrenizde

Cinsiyeti belli değil o yüzden ikisinin de giyebileceği renkler aldım. Hiç bunu düşünmemiştim bundan sonra dediğiniz gibi alayım

Kuzum sıkışık gitmedim ben renklide değil ikili havalandırmayı pencerenin üst kısmını açıp yapıyorum kedişimde dışarı çıkmıyor böylelikle
Bizim camların hepsi boydan boya ya bi de o üstten açılanlara da sıkıştığı fotiler gördüm korkarım
Çatlaklar için ne kullanmayı düşünüyorsunuz, yavaştan başlamamız gerekiyor sanırım . Ben saçım için Hindistan cevizi yağı almıştım o etkili olur mu acaba kullanan oldu mu çevrenizde
Ben biooil'e başladım, soğuk sıkımsa hindistan cevizi yağını da kullanan çok kişi var

Yağlar genel olarak nemlendirir ama bazı yağlar tuylenme yapıyor kullanmadan önce bunu araştırmak lazım. Ben ilk gebeligimde lierac kullanmıştım. Şimdi de biodermanin yağını bio oili ve lieraci ekledim. Karar verip alırım bir tane.

ben de bio oil kullanıyorum. biraz zaman geçince lierac ı da dahil edeceğim
Biooil'de cıva var diyorlar kızlar duydunuz mu öyle bi şey? Senelerdir kullanılıyor yani öyle bişi olsa biri yazardı herhalde hiç öyle şikayet de okumadım ama içindekiler kısmını çok anlamadım

Canım ben galiba bebek arabası buldum. Buna bi yükseldim. 6aydan itibaren kullanılıyormuş. İçine ana kucağı alınca yeni doğan'dan itibaren kullanılıyor. 4 yaşa kadar uygun. Kendisi 5 kilo civarı. 22 kiloya kadar taşıyor. Çift tarafa bakma olayı yok. Hafif ve az yer kaplıyor. Uyandığımdan beri bi kusuyorum bi araba bakıyorum bugün kötü uyandım ama arabayla kendimi oyalıyorum.

Eklentiler

• IMG_20240601_145941.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 35
Altındaki yazı fazla iddialıymış dünyanın en küçük arabası falan çift yönlü olması iyi olmaz mı ama ben sürekli öne baksın istemem az da bana baksın

B
Ben de lierac düşünüyordum ama ismini çok duyurdu ve aşırı artmış fiyatları . Bio oil için de civa içeriyor yazmışlardı bi yerde doğruluğunu bilmiyorum ama doğruysa cildimizden emiliyor diye kullanmak istemem. Böyle daha doğal ve etkili bişeyler olsun istiyorum.

Altındaki yazı fazla iddialıymış dünyanın en küçük arabası falan çift yönlü olması iyi olmaz mı ama ben sürekli öne baksın istemem az da bana baksın
Tabi o da bir ihtiyaç benim sanırım önceliğim arabaya sığsın, hafif olsun, taşıması kolay olsun. iki kediyle memlekete falan giderken bagajda kedilerin eşyasından yer kalmıyor. Bakalım düşünüp taşınıcaz. E bebek gezicez tabi daha.

Burda botti diye bi mağaza var geçen önünden geçerken baktık bi yatak araba her şey var baya tatlış bi yer, kraft'tan tut bilmem neye kadar her marka var. Şu 2 hafta sonraki muayene güzel giderse adamı elinden tuttuğum gibi oraya sokcam dönüşte

Kızlar evinde midesi bulanan bendim hala aynı etki devam ediyor annemlerde çok iyiydim kendi evime geldim birkaç gün önce ama yatak odası ve misafir odasında bulantımın az olduğunu fark ettim.Alt kata giremiyorum ama orasının kokusu hala kötü geliyor.Oraya inmediğimden beri mide bulantılarım da gerçekten azalma oldu,bilmiyorum psikolojik olsa bile bir şekilde bizi rahatsız eden bir durum varsa ne alaka diyeceğimiz onu yapmayınca bence bulantılar azalıyor

ayy kıyamiş ya ben de bugün daha iyiyim sanki ama aşırı halsizlik var. gece konuştuklarınızı okuyunca moral gelmiş de olabilir

Canım benim bi tanıdık dolap kokuyo diyodu. Bozuk bişi yok yani genel olarak dolap ve yatak odasının kokusundan nerdeyse hamileliğin sonuna kadar tiksindi. Oluyor öyle belki bi kere miden bulandı evde de o sırada bir koku vardı onla bağdaştırdın kafanda, olabilir. İnme aşağı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…