Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 40,8%
  • erkek

OY: 90 53,3%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    169
kızlar bugün 32. hafta randevum vardı. herşey yolundaymış şükür 🙏🏻 bebetim 1900 olmuş 🥹 haftasıyla uyumlu dedi, 35. haftada çağırdı bir dahaki randevuya. o zaman belli olur 3lü kilolarda mı 4lerde mi olacağı şimdi belli olmaz dedi. hocam az kaldı dedim dur daha yeni başlıyoruz dedi 🤣🤣 ağrılar ağırlık artışları asıl bu haftadan sonra olurmuş biraz korktum ama az kaldı cidden. sezaryen istediğimi söyledim, 39. haftayı doldurduktan sonraki bir güne planlarız dedi. bana 39 hafta beklemez gibi geliyor nedense 🤣 kızlar 38 de gelir falan diyolar hep bilmiyom.

Artış'taki içi peluş tayt geldi, yumuşacık cidden ve baya kalın bence asla üşütmez. Artış'ın tek sıkıntısı dötü çok dar yapıyolar bence ya da ben çok tayt seven biri değilim don izim görününce sinir oluyor da olabilirim. Ama L beden tam oldu

Kizlar mrb dun konturolum vardi 32+3 de 31 de sancim vardi 1 hafta sonra tekrsr gel dedi ilac vermisdi nidicard kullandim gitti sancim yokdu yani sorun gormedi tekrar rahim agzini olcdu 20mm cikdi yani 2cm doktor normal dedi ben kisa degilmi hocam dedim hatta sordum enson 34 sanirim oda azalir artik bu zmnlarda ilk donemde olsaydi evet ama artik gebelik haftamiz fazla normal bu olcm dedi ben yinede icim rahat etmedi burda sanirim bi kac arkadas vardi kisa olan siznlerin kac sorun olurmu acaba ya 2cm kisa degilmi bilgilendirirseniz cok sevinirim canlar
Kizlar ya yok mu aranizda bilgisi olan grubumuzda bi arkadasin vardi sanki kisalma kimdi adini hatirliyamiyorum bilgisi olan beni aydinlatsin lutfen col ihtiyacim var suan

images

Bana şöyle bişi getirdi kv, oturuyor yatıyor falan birkaç pozisyona girebiliyo ben bunu ve ana kucağını kullanırım dedimm
Aslında böyle bişey de mantıklı beşik gibi, bikaç ay götürse yeter zaten ya uzun vadeli park yatak var

Artış'taki içi peluş tayt geldi, yumuşacık cidden ve baya kalın bence asla üşütmez. Artış'ın tek sıkıntısı dötü çok dar yapıyolar bence ya da ben çok tayt seven biri değilim don izim görününce sinir oluyor da olabilirim. Ama L beden tam oldu
LeyLA84db LeyLA84db L beden almışım ben M yazmışım dün. L güzel oldu ama XL bile alsam rahat edermişim ben. Sana da M de olur L de olur M daha iyi olur

Bu mantıklı ama bunun için erken dönemde yapmak gerekiyor işte mevlidi canım. Kışın olması o yüzden biraz tedirgin ediyor. Ben sanırım ilk zaman parça parça kabul edip yaza doğru bir mevlid düşüneceğim gibi 🥹
Evet mecbur kışa gelecek ama bebeği ortada bir gösterip götürmek niyetim zaten ya tek tek imkansız baş edemem ve mutlaka gelmek isterler yokta diyemem🥲

Ay mevlud falan yapmayacagim icin boyle dertlerim yok valla yapan arkadaslarima kolayliklar diliyorum. 🙂 bi dua okuruz kv annem falan tamam bitti gitti. Zaten akrabalarimin cogu memlekette ama burda da olsalar yapmazdim. Kina bile yapmadim ben darlaniyorum 🤣

X