Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 40,8%
  • erkek

OY: 90 53,3%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    169
Bu mantıklı ama bunun için erken dönemde yapmak gerekiyor işte mevlidi canım. Kışın olması o yüzden biraz tedirgin ediyor. Ben sanırım ilk zaman parça parça kabul edip yaza doğru bir mevlid düşüneceğim gibi

Ya baktığında onlar da insan biz de insanız etten kemikteniz yani demek ki o şekilde yaşamak da mümkünmüş. Bizi dediğin gibi küçükten sarıp sarmalamaya alıştırmalarından oluyor hep. Aman belin açılmasın atlet giy, ayağında çorap olsun, göğsünden hava alma kışın, montun kısa olmasın bilmem ne diye diye soğuk hasta edermiş bir algı var hepimizde. Öyle hasta olunsa kuzeyde insan kalmaz hastalıktan
İlk zaman ben de zıbın + tulum. Uykudan uyanınca falan belki bir yelek. Emzirirken yeleği çıkarmak, çok terlediyse zıbınını değiştirmek falan bence genel olarak yeterli. Bir dahaki kışa Toglu tulumlar.. artık 5 yaşına kadar giysin isterse geceleri. Eşim üstünü çok açar, ben kımıldamam da normalde pek ona çekerse tulum şart zaten

aynen canim 1 yasindan sonra 1,5 tog uyku tulumu 3 yasindan sonra da hic gerek kalmiyor uyku tulumuna, yorgana sarilip yatiyor pijama takimi tamam. cocuk yorganlari cok sirin oluyor ya kendileri de cok seviyor.

Ayy o kadar yatagi napcaz sonra ben anneme alicam bi tsne park yatak ona gidince yatirmak icin. Evde reflu yatagi var ayrica anakucagi var. Ha bakarim ihtiyac oluyor uygun yollu bir mini besik alirim.

Şöyle ekliyim görseli. Belli bir kilodan sonra en alt kademe olmuyor diye biliyorum sadece

aynen canim 1 yasindan sonra 1,5 tog uyku tulumu 3 yasindan sonra da hic gerek kalmiyor uyku tulumuna, yorgana sarilip yatiyor pijama takimi tamam. cocuk yorganlari cok sirin oluyor ya kendileri de cok seviyor.
Öyle yaparım sanırım canım
Ben çok heyecanlanmaya başladım ya hazırlık yapınca sanki haftaya doğacakmış gibi gelmeye başladı

Ayy o kadar yatagi napcaz sonra ben anneme alicam bi tsne park yatak ona gidince yatirmak icin. Evde reflu yatagi var ayrica anakucagi var. Ha bakarim ihtiyac oluyor uygun yollu bir mini besik alirim.
Bende o kadar yatak almadım ya junoyu sepet beşiğin içine de koyarım yeni doğmuşken,onun dışında anakucağı sadece.Benim evim 2 katli ama minik ondan birisi alt katta kalır zaten salon mutfak bir orda görürüm dedim,yatak odasi da park yatak sadece onda da gece uyur yoksa bende de yatak cok yok dediğin gibi gerekli değil bencede

Yapacak bir şeyim kalmadı şimdi hastane çantasını hazırlıcam ama sonra zaman çok ne yapıcam hazırlık için diye üzülüyorum hemen geçse zaman keşke

Yalnız ben çatı muayenesinde gerçekten kendimden geçtim. Kapalıyım çıktım örtümü açtım boğaz kısmını. Sıcak bastı kusucaktım böyle bi garip oldum ama sizi korkutmayayım benim rahim ağzı kısalığı da var o yüzden muhtemelen öyle oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…